Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Περισσότερο μου κάνει για το HDD cage της coolermaster με την γρίλια για τον κόκκινο ανεμιστήρα και το ασημένιο λογότυπο μπροστά ;)

Jerry η φωτο. είναι μακρινή και θολή αλλά τώρα που την ξαναβλέπω μάλλον έχεις δίκιο...ας ελπίσουμε:look:

Link to comment
Share on other sites

ώ ρε τι έχει να γίνει έτσι και σπάσει το ενυδρείο :hehe:

:dots::dots: χτύπα ξύλο.... θα φύγει ένας τόνος και κάτι νερό από την άλλη μεριά, έχει σκάλες και κλίση το πάτωμα ,

αλλιώς θα έχω πολύ καλό και μόνιμο watercooling:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ορισμένες πιο πρόσφατες...

IMG_0015.jpg

IMG_0014.jpg

IMG_0017.jpg

Φιλε elk...καλή φαση ο χωρος σου αλλα παρε και κανενα dvd και καμια οθόνη ίσως!!!!!!!...Α και κανα ενυδρειο ακομα!!!

Δε ξέρω με τι ασχολεισαι, παντως τα ενυδρεια σιγουρα θα σου χρειαζονται για να ηρεμεις εκει με τοσες οθονες που εχεις γυρω σου!!!!:dirol:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε elk...καλή φαση ο χωρος σου αλλα παρε και κανενα dvd και καμια οθόνη ίσως!!!!!!!...Α και κανα ενυδρειο ακομα!!!

Δε ξέρω με τι ασχολεισαι, παντως τα ενυδρεια σιγουρα θα σου χρειαζονται για να ηρεμεις εκει με τοσες οθονες που εχεις γυρω σου!!!!:dirol:

βασικά τελευταία το πολύ 3d gaming με nvidia 3dtv play στην 50άρα pioneer plasma με έχει κάνει ζόμπι :sick: οπότε τα ενυδρεία βοηθούν στην χαλάρωση... :jump1:

έχεις δίκιο φίλε πρέπει το τζάκι να φύγει , χωράνε άνετα 2-3 οθόνες ακόμη και ίσως κανένα 300 άλιτρο, αν και το έχω γεμίσει αναμνήσεις,:p

IMG_0002.jpg

και μία από μακριά

IMG_00012.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και αλλος με Neo Geo? I am not alone here ...:dirol:

Ήταν και πολύ πρώτο στα χρόνια του φίλε ακόμα αν βρεθώ με κανένα φιλαράκι το συνδέω σε μία 29άρα crt και παίζουμε 2020 baseball διότι καλό και στα mame αλλά το αυθεντικό με τα joysticks είναι άλλη φάση...:D

Link to comment
Share on other sites

βασικά τελευταία το πολύ 3d gaming με nvidia 3dtv play στην 50άρα pioneer plasma με έχει κάνει ζόμπι :sick: οπότε τα ενυδρεία βοηθούν στην χαλάρωση... :jump1:

έχεις δίκιο φίλε πρέπει το τζάκι να φύγει , χωράνε άνετα 2-3 οθόνες ακόμη και ίσως κανένα 300 άλιτρο, αν και το έχω γεμίσει αναμνήσεις,:p

IMG_0002.jpg

και μία από μακριά

IMG_00012.jpg

εσυ πρέπει να πάρεις επιδότηση για να φτιάξεις μουσείο!!!! κριμα να ειναι στριμωγμένα στο τζακι...ιεροσυλια!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ήταν και πολύ πρώτο στα χρόνια του φίλε ακόμα αν βρεθώ με κανένα φιλαράκι το συνδέω σε μία 29άρα crt και παίζουμε 2020 baseball διότι καλό και στα mame αλλά το αυθεντικό με τα joysticks είναι άλλη φάση...:D

Εγω εχω 30 τιτλους στο Neo Geo AES ... το 1995 το ειχα παρει απο Teleclub ... ηταν το τελευταιο στην βιτρινα. Για καλη μου τυχη ηταν Γιαπωνεζικο (NTSC)

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω 30 τιτλους στο Neo Geo AES ... το 1995 το ειχα παρει απο Teleclub ... ηταν το τελευταιο στην βιτρινα. Για καλη μου τυχη ηταν Γιαπωνεζικο (NTSC)

δεν το είχα βρει Ελλάδα τότε, ίσως δεν είχα ψάξει και καλά...

το δικό μου το αγόρασα από Αγγλία αν θυμάμαι καλά το 1992...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.