Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Thanx [MENTION=9875]venom7[/MENTION] !

Βασικα αμεσως μολις το ανεβασα ειδα οτι ,απο κει που ελιωνα στο παιχνιδι και ξεκιναγαν οι θερμοκρασιες απο 50 βαθμους και μετα απο καμια ωρα σερι παιχνιδιου εφταναν 58-60, πλεον μενουν σταθερα 50-51! Πολυ καλο!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=560]gbak[/MENTION], πολύ ωραίο!

Το μπομπο γιατί τον έχεις ανοιχτό, ζεσταίνεται ε?:p

Να και το δικό μου γραφείο, άπειρες ώρες λιώσιμο σε bf3 (και το διαγωνισμο του lab)...:upside:

Οι φωτο έχουν λίγο παραπάνω θόρυβο και φωτεινότητα, αλλα η μηχανη που τραβούσα δεν είναι και ότι καλύτερο..

Όταν με το καλό γίνει update ελπίζω να έχω μηχανή της προκοπής. :)

img6412u.jpg

img6413go.jpg

img6415wq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και γω, ανεβασα το pc πανω! Αναμενω και logitech G19 εντος των ημερων αρα θα κανω ενα μικρο update!

img2817l.jpg

πολυ ωραιο το γραφειο σου μαν!! και το χαφ εξ τα σπαει!!

ποια ειναι η οθονη σου??

να και το δικο μου,με αλλη διαταξη τωρα

p1020169j.jpg

πολυ ωραιο!! +1 για το tower πανω στο γραφειο και οχι κατω ;)

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
Link to comment
Share on other sites

....πολυ ωραιο!! +1 για το tower πανω στο γραφειο και οχι κατω ;)

Διαφωνώ φιλικά!!! :) και μενα παλια μου αρεσε το pc πανω στο γραφειο αλλα μετα εφτιαξα ενα τετοιο κουτακι και πραγματικα με εχει σωσει....και κερδιζω και σε χωρο για τα καλώδια και μεταφερω το pc ώστε να καθαριζω...βεβαια τωρα δεν ειναι καθαρισμενο :p:o αλλα θα γινει συντομα!!!!

post-6617-1416075672,313_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το γραφειο σου μαν!! και το χαφ εξ τα σπαει!!

ποια ειναι η οθονη σου??

την λεω και στην υπογραφη, δεν ειναι pc-monitor ειναι τηλεοραση! το μοντελο ειναι LG 32LV4500 και ειμαι πολυ ικανοποιημενος! :T:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=560]gbak[/MENTION], πολύ ωραίο!

Το μπομπο γιατί τον έχεις ανοιχτό, ζεσταίνεται ε?:p

πολυ ωραιο!! +1 για το tower πανω στο γραφειο και οχι κατω ;)

χεχε βασικα εχει εξαψεις,με την διπλη gpu..:hehe:

απο την αλλη,το πιστευεται οτι μου αρεσει να το βλεπω μεσα,και τελος με βολευει γιατι ολο και κατι σκεφτομαι στην διαταξη,και το αλλαζω κατευθειαν.

παντως το συγκεκριμενο κουτακι ειναι πολυ ωραιο πανω στο γραφειο,δεν πιανει και τοσες σκονες..

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο!! +1 για το tower πανω στο γραφειο και οχι κατω ;)
μπααα θελω να το βλεπω!!!

ηδονοβλεψίας here

Και γω έτσι ήμουν μέχρι που πήρα Full κουτί (Armor και μετά haf-x). Οπότε το να τα έχω πάνω στο γραφείο ήταν λίγο......τραγικό να το πω; Άσε που γερνάω σιγά-σιγά και με ενοχλούν όλοι οι θόρυβοι :p

Έγινε επεξεργασία από optimogar
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσαν πάρα πολύ όλοι οι διαφορετικοί κύβοι τύπου "RUBIK". Κάποτε ήθελα να πάρω ένα σετάκι με πολύπλοκους, αλλά ποτέ δε θα τους έλυνα. Επίσης δεν ξέρω αν ποιοτικά είναι καλοί ή θα σπάσουν μετά από μεταχείριση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.