Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

@ angel_f

Καταπληκτικό!

Ακριβώς ίδια φάση και σε μένα, στον ίδιο χώρο τα 2 γραφεία (δικό μου και της γυναίκας), και κατά το ίδιο ποσοστό "ριγμένη" όσον αφορά τον χώρο που πιάνουν τα δικά της πράγματα..

Ερώτηση: ο ενισχυτής στα ηχεία του υπολογιστή ;

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο κάποιες τροποποιήσεις το δικό μου και της γυναίκας μαζί :D

Tσκ τσκ τσκ... Καλά ρε, μεγάλο γραφείο και προεδρική καρέκλα και η γυναίκα στη γωνία με απλή καρεκλίτσα; Ουυυυυυυυ :p

Πέρα απ' την πλάκα, πολύ ωραίος ο χώρος σας :D

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά κάποιους σας ζηλεύω. Εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει να φτιάξω το γραφείο μου όπως το θέλω.

[MENTION=11618]GeoZ[/MENTION] η βάση του γραφείου είναι αυτή? http://ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=33219

Με ενδιαφέρει για να καταλάβω το μέγεθος

Έγινε επεξεργασία από swatoner
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά κάποιους σας ζηλεύω. Εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει να φτιάξω το γραφείο μου όπως το θέλω.

[MENTION=11618]GeoZ[/MENTION] η βάση του γραφείου είναι αυτή? ΙΚΕΑ Ελλάδα

Με ενδιαφέρει για να καταλάβω το μέγεθος

ναι αυτή είναι.... Το καλό είναι ότι στα πόδια του δένει και ολόκληρος σκελετός μεταλλικός επομένως είναι αρκετά στιβαρό... σκεφτόμουν να βγάλω το "ξύλο" το οποίο μετά από 7 χρόνια δείχνει να ανοίγει από παντού και να βάλω ψημένο - βαμμένο μαύρο τζάμι....

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτή είναι.... Το καλό είναι ότι στα πόδια του δένει και ολόκληρος σκελετός μεταλλικός επομένως είναι αρκετά στιβαρό... σκεφτόμουν να βγάλω το "ξύλο" το οποίο μετά από 7 χρόνια δείχνει να ανοίγει από παντού και να βάλω ψημένο - βαμμένο μαύρο τζάμι....

Βασικά προσπαθώ να το φτιάξω για να δώ κόστος γιατί το ζήλεψα...

Και αν κατάλαωα καλά είναι

Βάση: ΙΚΕΑ Ελλάδα

Επιφάνεια: ΙΚΕΑ Ελλάδα

2χΠόδια: ΙΚΕΑ Ελλάδα

Και λογικά πρέπει να έχει και ένα μονό πόδι πίσω στην γωνία ή ίδιο με τα απο πάνω;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά προσπαθώ να το φτιάξω για να δώ κόστος γιατί το ζήλεψα...

Και αν κατάλαωα καλά είναι

Βάση: ΙΚΕΑ Ελλάδα

Επιφάνεια: ΙΚΕΑ Ελλάδα

2χΠόδια: ΙΚΕΑ Ελλάδα

Και λογικά πρέπει να έχει και ένα μονό πόδι πίσω στην γωνία ή ίδιο με τα απο πάνω;

σωστά... 3 συνολικά ποδαράκια... βέβαια το mdf είναι mdf και νομίζω όσο και να προσεχθεί κάποια στιγμή....

Link to comment
Share on other sites

σωστά... 3 συνολικά ποδαράκια... βέβαια το mdf είναι mdf και νομίζω όσο και να προσεχθεί κάποια στιγμή....

Καλά αυτό είναι γνωστό. Άσε όταν θα βγούμε απο ΔΝΤ θα φτιάξω απο τριανταφυλλιά.

Link to comment
Share on other sites

για αλλαγή μπορείς να βάλλεις και 2 από αυτά ή αυτά ανα βάση για πόδια καθώς και επέκταση στην στενή μεριά

Στην γωνία πίσω δεν νομίζω να μπαίνει μόνο ένα πόδι απο αυτά δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

2 ανα βάση, σύνολο 6, το δικο μου βγαίνει 230 με την προέκταση

Δεν ξέρω αν η προέκταση χρειάζεται βάση και πόδι αλλά εμένα βγαίνει λιγότερο χωρίς βάση της προέκτασης. Αλλά και πάλι δεν είναι λίγο το ποσό... :(

Link to comment
Share on other sites

@GruntGR Μια λεπτομερια απο την σημερινη άφιξη

ze.jpg

Αυτό δεν ξέρω αν το πήρες για gaming, αλλά είναι ό,τι πρέπει για επεξεργασία φωτογραφιών στο photoshop!!

EDIT: Όχι το παντίκι, το άλλο αριστερά.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν η προέκταση χρειάζεται βάση και πόδι αλλά εμένα βγαίνει λιγότερο χωρίς βάση της προέκτασης. Αλλά και πάλι δεν είναι λίγο το ποσό... :(

Η προέκταση έχει ένα πλαίσιο οπότε είναι 2 (15 και 25 ευρώ)κομμάτια. 190 βγαίνει χωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.