Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

[MENTION=7649]FANISTELROOY[/MENTION]

Πως την παλεύεις σε τόσο μικρό γραφείο; Έχει και γλάστρα πάνω. Εγώ έχω μεγαλύτερο γραφείο και πάλι ο χώρος δε μου φτάνει.

Φιλε δεν ειναι καν γραφειο.... μια βλακεια ειναι που εχουν εδω στην Αγγλια στις κρεβατοκαμαρες για να ετοιμαζονται οι γυναικες!

Για αρχη καλο ειναι, αλλα προτεραιοτητα ειχε η καρεκλα. Σκεψου στο προηγουμενο σπιτι που εμενα 2 μηνες προσωρινα τον ειχα σε τραπεζακι τηλεορασης χαμηλο και καθομουν σε καρεκλα κουζινας.

Το δοχειο δινει λιγο εναν old-school-επαρχιακο τονο μεσα σε ολη αυτή "καινουργιλα" αλλα ωραιο!

Με ενα βαψιματακι νικελ θα ταίριαζε με την καρέκλα

Το "βαζο" ειναι της γυναικας! δεν αγγιζουμε..... και μενα μου αρεσει παντως!

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Γωνιακό γραφείο με την πρώτη ευκαιρία τότε. Είναι και τζάμι αριστερά που δεν ανοίγει. Θα με θυμιθείς. Και εγώ περιμένω να δώ τα οικονομικά μου για καινούργιο γραφείο γιατί το 1.60 γραφείο μου δε μου αρκεί με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Νεο σπιτι, νεο pc, αρα νεο γραφειο !!

Απλο, λιτο, οσο μου χρειαζεται. Να δενεται και να λυνεται ευκολα.

Το μονο που θελω ειναι να βαλω κρυφο φωτισμο πισω απο την

οθονη οπως εχω δει απο καποια παιδια που το εκαναν και μου αρεσε.

Hope u like it.

Home Desk Photos by BagelisL | Photobucket

Link to comment
Share on other sites

Νεο σπιτι, νεο pc, αρα νεο γραφειο !!

Απλο, λιτο, οσο μου χρειαζεται. Να δενεται και να λυνεται ευκολα.

Το μονο που θελω ειναι να βαλω κρυφο φωτισμο πισω απο την

οθονη οπως εχω δει απο καποια παιδια που το εκαναν και μου αρεσε.

Hope u like it.

Home Desk Photos by BagelisL | Photobucket

Ellinas, αυτή η καρέκλα δεν είναι πραγματικά απαράδεκτη? Την είχα και η πλάτη μου ήταν κανα χιλιόμετρο μακριά και ένιωθα οτι δεν στηρίζεται πουθενά. Ευγνωμονώ την ώρα και την στιγμή που την άλλαξα!

Link to comment
Share on other sites

Ellinas, αυτή η καρέκλα δεν είναι πραγματικά απαράδεκτη? Την είχα και η πλάτη μου ήταν κανα χιλιόμετρο μακριά και ένιωθα οτι δεν στηρίζεται πουθενά. Ευγνωμονώ την ώρα και την στιγμή που την άλλαξα!

πολύ ωραία ειναι η καρέκλα..κάνεις λάθος!!

Link to comment
Share on other sites

Απλός θέλω να πάρω μια τέτοια καρέκλα.. Γιατί αυτήν που έχω ειναι λίγο γαμισέτα!!! :jump:

Έχω δερμάτινη και το καλοκαίρι κολλάω!! Αυτές ειναι με διάτρητο και δεν κολλάς...

Έγινε επεξεργασία από Element79
Link to comment
Share on other sites

Απλός θέλω να πάρω μια τέτοια καρέκλα.. Γιατί αυτήν που έχω ειναι λίγο γαμισέτα!!! :jump:

Έχω δερμάτινη και το καλοκαίρι κολλάω!! Αυτές ειναι με διάτρητο και δεν κολλάς...

Με διάτρητο να πάρεις. Τη συγκεκριμένη μην πάρεις! !

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.