Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Melkon [Σήμερα, στις 14:34]

Να το μαθητικο μου γραφειο(το μελλοντικο μου δεν ξερω πως θα ειναι :):p )

x3dka3bt6yiol4dyvs97_thumb.jpg

vlm0kvb2ff1h7x0l6j21_thumb.jpg

για τους προηγουμενους.Φοβερο το m-audio θελω και εγω να παρω ενα φτηνο midi για να αρχισω και μετα δεν ξερω που θα με βγαλει :p

Βλέπω το ίδιο περίπου σετάκι ψωνίσαμε απο NEOSET..... (έχω ένα κλικ παλαιότερο γραφείο και την ίδια συρταριέρα) :hi:

Το PC δε χωράει στο χώρο κάτω από την τιμονιέρα (χωνευτά, μέσα) ?????

Link to comment
Share on other sites

οχι το κουτι δεν χωρουσε κατω σε πλατος και ετσι βρηκα ευκαιρια να το βαλω πανω αν φαινεται! και να το καμαρωνω.Τωρα το γραφειο το εχω απο το 97-98 δλδ ειναι πολυ παλιο αλλα ειναι ολλα τα λ7 ακομα και τωρα(ειμαι μαθητης!οχι φοιτητης)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JohnnyGR [Χθες, στις 23:24]

Το stacker το 'χα για πιο θυριο.. Τοσο μικρο ειναι κανονικα? Το ψυγειο και το tank που τα εχεις βαλει btw?

Εινα μεγαλούτσικο το stacker , υπάρχει η 24" που σε ξεγελά , άσε που είναι και χωμένο

Οπος βλέπεις στην φώτο το διπλό ψυγείο ειναι στον πάτο και υπάρχει αλλο ενα μονό πίσω απο το τανκ με την αντλία , τα οποία κάθονται σε μια βάση απο plexyglass που εχω φτιάξει

post-4091-1416073336,1379_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από angel_f [Σήμερα, στις 22:52]

Εινα μεγαλούτσικο το stacker , υπάρχει η 24" που σε ξεγελά , άσε που είναι και χωμένο

Οπος βλέπεις στην φώτο το διπλό ψυγείο ειναι στον πάτο και υπάρχει αλλο ενα μονό πίσω απο το τανκ με την αντλία , τα οποία κάθονται σε μια βάση απο plexyglass που εχω φτιάξει

lol! το ψυγείο είναι στον πάτο της λίμνης? :p:D

Link to comment
Share on other sites

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Καλά δεν εχω τον Θεό μου:tomato:

Απο κεκτημένη ταχύτητα φόρτωσα λάθος φωτο:tomato:

Αυτη ηταν για αλλο φόρουμ:tomato: :tomato:

:boxed:

Εδώ είναι η original :tomato: (η μια λεγοταν 001.jpg και η αλλη 1.jpg :tomato: )

( Η " Deep Blue Sea " θα παραμείνει ως ντοκουμέντο της Πηγής απο την οποία αντλώ την εκπληκτική απόδοση του συστήματος υδοψυξης )

post-4091-1416073336,499_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κολισε η φοτο με το κειμενο παντως.. Μου πηρε κανα λεπτο να καταλαβω τι εννοουσε.. Χαχαχαχαχαχ

Εκει κατω που βαλες το ψυγειο ρουφαει καθολου αερα? Το σκευτομαι κι εγω για το συγκεκριμενο κουτι αλλα ακομη δεν εχω δει καποια υποψηφια θεση για διπλο ψυγειο χωρις να το μονταρω..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JohnnyGR [Σήμερα, στις 02:24]

Εκει κατω που βαλες το ψυγειο ρουφαει καθολου αερα?

Ρουφάει κανονικά αέρα αρκεί να βάλεις τα ροδάκια, αν δεν το έχεις κάνει ήδη, για να σηκωθεί το case. Ειδικά αν βάλεις ανεμιστήρες χωρίς frame, arctic cooling πχ., που τραβάνε αέρα και από τα πλάγια, είσαι μια χαρά.

arcticfan12L_03_250.jpg

Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι δεν θα μπορείς να βάλεις φιλτρά σε τέτοιους ανεμιστήρες, όχι χωρίς παντέντα τουλάχιστον.

Αν πας σε μία τέτοια λύση, έχε υπόψη ότι τους ανεμιστήρες αυτούς, θα πρέπει να τους "κολλήσεις" με κάποιον τρόπο, γιατί δεν έχουν τρύπα για περαστή βίδα, που θα έπιανε ανεμιστήρα - λαμαρίνα - ψυγείο.

Πάντως η καλύτερη διάταξη για το ψυγείο στο πάτο του κουτιού, και όχι την λίμνης :p , είναι να έχεις το mb tray ανάποδο ATX, ώστε ο πίσω ανεμιστήρας να είναι πάνω και πίσω από το ψυγείο, ώστε ο αέρας να βρίσκει εύκολη διαφυγή.

Στην περίπτωση του φίλου angel f, αν έχει τους ανεμιστήρες να βάζουν αέρα, που είναι και το σωστό, ο αέρας παγιδεύεται από τις κάρτες.

Αν έχεις απορίες για το θέμα, στείλε μου pm για να μην βγω περισσότερο εκτός θέματος, που είναι "δείξτε το γραφείο σας".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.