Jump to content



Ποιο είναι το αγαπημένο σας αλκοολούχο ποτό;;;[18+ ONLY.]


LevelOne

Recommended Posts

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] τι λολ βρε άκυρε... Παράδοση σε 2-3 εργασιμες λεει. Ποιο τμήμα του "θελω να το πάρω για δώρο άμεσα" δεν κατάλαβες; :p

[MENTION=2748]KoMM[/MENTION] πηρα σε αυτον τηλ είχε μονο το 10άρι Superstition & Origin. :(

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] τι λολ βρε άκυρε... Παράδοση σε 2-3 εργασιμες λεει. Ποιο τμήμα του "θελω να το πάρω για δώρο άμεσα" δεν κατάλαβες; :p

[MENTION=2748]KoMM[/MENTION] πηρα σε αυτον τηλ είχε μονο το 10άρι Superstition & Origin. :(

Δεν το ηξερα ρε το ουισκιου αυτο το γκουγκλαρα και πεταξε το παραπανω λινκου.

Απλα μου φανηκε περιεργο που το eshop πουλαει ξυδια!

Αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μονο το Jura 16αρι :(

Νεφτι, θα ξαφνιαστείς με το τι αλλο πουλάει το plus4u εεεε e-shop :p

και ολη μερα προσπαθουσα να θυμηθω πως λενε το ουισκι που μου φερανε δωρο, εχω δυο τετοια στο μαγαζι, θα τα πιουμε αυριο, καλα ειναι ?

σε συσκευασια 1λιτρου με ταπα φελο ειναι

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ΤΑ ΣΠΑΕΙ

η βραδιά που το απόλαυσα περισσότερο ήταν τα Χριστούγεννα στο baroque Καλαμάτα που είχε φέρει σαξοφωνίστα. Απίστευτη βραδιά και αυτό το ποτό ήταν ότι έπρεπε.-

Link to comment
Share on other sites

Κυρίως ουίσκι με προτίμηση στα single malt (talisker, glenmorangie, macalan, ardbeg)

Ευχάριστα όμως πίνω και ρώσσικη βότκα (russkii standart, baykal, zelyonaya marka, zhuravli)

Καλοκαιρινά cocktails όπως πίνα κολάντα, μοχίτο, κούμπα λίμπρε και ντακίρι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.