Jump to content



8600gts ποια?


crio

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από crio [Σήμερα, στις 14:16]

ΠΟιά 8600gts Να πάρω για καθαρά gaming pc που να σηκώνει Oc και παιχνίδια όπως COD4 και crysis (φυσικά όχι στο full)

XFX 8600 GTS XXX EDITION

τεσταρισμενο φιλε μου....ακουμε !!

Link to comment
Share on other sites

8600 Gts για O/c και crysis..?? Δεν νομιζω πως θα παιζεις ανετα αυτα τα παιχνιδια με σειρα 8600....

Ουτε στο low που λεει ο λογος δεν το παιζει το crysis η 8600 αλλα αν η οικονομικη σου δυνατοτητα ειναι μονο μεχρι τα λεφτα της σειρας 8600gts η μονη που βρηκα ειναι αυτη http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=978531 και σαφως και ΔΕΝ στην προτεινω.

Με 50 ευρο παραπανω περνεις 8800 Gt 512 και θα χεις και το κεφαλι σου ησυχο.

Θα ειναι κριμα να δωσεις 160ευρο ετσι..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 14:22]

Ποια?? Δωσε link.

οπως μπορεις να δεις φιλε jimako εχω ακριβως αυτη την κσρτα γραφικων και σχεδον πριν ενα μηνα επεζα αυτο το παιχνιδι το οποιο τερματισα,και απο αποψη γραφικων μεχρι και στα μεδιθμ τραβουσε η καρτα...μαζι με αυτο και τα need for speed pro street,cod4

ερχεται και το λινκ σε λιγο.................

Link to comment
Share on other sites

Ποια 8600GTS? Μα είναι απλό. ΚΑΜΙΑ!

HD3850 αν δεν θέλεις να ξοδευτείς. Αν θέλεις να ξοδευτείς τότε θα πρέπει να πάς στα 200€ ή και ποιο πάνω. Αλλά μην πας να πάρεις καμιά 8600GTS. Δεν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε τα forums του lab για την 8800GT. Μπορείς να βρεις ότι πληροφορία θες ! Η καρτούλα χωράει σίγουρα πάντως, καταλαμβάνει ένα μόνο slot και αρχίζει από 215. Αλλιώς 3850...

Edit: Επίσης μόλις είδα ότι έχεις 8600GT. Αν πάρεις 8600GTS η διαφορά που θα δεις θα είναι κάτι λιγότερο από ανεπαίσθητη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παντως εγω με μια o/c 8600gts evga επαιξα στα φουλ το cod4 και στα mid με 1 χ antiliasing το crysis χωρις κολληματα και φυσιολογικα με την καρτα απο 675mhz χρονισμενη στα 800mhz και θερμοκρασιες οχι πανω απο 55c sto crysis.για να εισαι αξιοπρεπης στα τωρινα παιχνιδια πιστευω ειναι καλη λυση η evga γιατι χρονιζονται πολυ καλα,τωρα για αλλες καρτες 8600 στα 800mhz δεν εχω ακουσει να εχουν πιασει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.