Jump to content



Guild Wars 2


jimakos21

Recommended Posts

Επειδή αρκετοί ρωτάνε για τα settings του guildwars 2 ας αφήσω εδώ τα δικά μου (3770Κ stock,16 GB μνήμη στα 1866,Asus GTX670 DcII non TOP επίσης stock)

EDIT:Το game δεν έχει κολλήσει πουθενά μέχρι τώρα ακόμα και σε world events με αρκετό κόσμο.Δεν έχω πάει ακόμα σε WvW για να δω και εκεί.Γενικά τρέχει smooth

attachment.php?attachmentid=52108&stc=1&d=1346781435

και

attachment.php?attachmentid=52107&stc=1&d=1346781380

post-1215-1416076556,6339_thumb.jpg

post-1215-1416076557,0715_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

Στο παρακάτω βίντεο έχει το review του AngryJoe που πραγματικά ο τύπος λέει τα πράγματα όπως είναι, παρακολουθώ το κανάλι του πολύ καιρό τώρα και δεν έχει πέσει έξω ποτέ κατά εμέ. :yes2:

Απολαύστε....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Ax-_06Acj8Y&feature=player_detailpage]Guild Wars 2 Angry Review - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα σημεία που αναφέρει ήταν και αυτά που έκαναν όλους να περιμένουν το guildwars 2.Πάντως σίγουρα αν δεν το έχεις αγοράσει σε κάνει να το πάρεις

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα maps πώς πάνε? Mια πόλη για κάθε race πχ Divinity reach,Rata sum,Hoelbrak,The Grove και ένα map για 1-15 και 15-25 και μετά κοινά για όλους ή παραμένουν διαφορετικά map για όλους μέχρι το 80?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα maps πώς πάνε? Mια πόλη για κάθε race πχ Divinity reach,Rata sum,Hoelbrak,The Grove και ένα map για 1-15 και 15-25 και μετά κοινά για όλους ή παραμένουν διαφορετικά map για όλους μέχρι το 80?

Βασικά φίλε μου είμαι σε φάση farming τώρα και όχι τόσο σε exploration, αλλά έχω την εντύπωση ότι οι χάρτες έχουν το ίδιο lvl για κάθε κλάσση

Link to comment
Share on other sites

Guest Mourgakos2012

Καλησπέρα παιδιά.

Κάθε race έχει και την δικιά της πόλη.Μετά έχουν κοινούς χάρτες κάποια race μεταξύ τους εκτός από τους 1-15 που είναι ξεχωριστά.Όσο για το Exploration εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ το Guild Wars 2 Codex μόνο που έχει μείνει λίγο πίσω σε μερικούς χάρτες(κυρίως σε μεγάλα lvl).Όσο για το farming πρόσφατα βρήκα κάποιες πληροφορίες εδώ http://www.guildwars2guru.com/topic/57320-master-list-of-crafting-materials-farms/ .Ελπίζω να σας βοήθησα :)

Έγινε επεξεργασία από Mourgakos2012
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πηγα σημερα να μπω στο παιχνιδι και μου ελεγε οτι εχει αλλαξει η ip μου και μου εστειλαν ενα email οτι μπαινω απο θεσσαλονικη και μου ζηταει να κανω authorization. τι ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει τελικα αυτο το παιχνιδι τα 50 ευρω που ζηταει?Αυτο ειναι η απορια μου εμενα...Απο οτι διαβαζω μαλλον ναι...

Τα αξιζει και με το παραπανω.

Χθες το τσιμπησα τελικα, lvl10 norn warrior :D

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει demo/trial κ.ο.κ. να δοκιμάσω αν παίζεται στο laptop ? (γιατί χρήματα για άλλο h/w δεν έχομεν)

Δεν έχω ακούσει κάτι για trial.

Τα αξιζει και με το παραπανω.

Χθες το τσιμπησα τελικα, lvl10 norn warrior :D

Σε ποιό server?

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.