Jump to content



Guild Wars 2


jimakos21

Recommended Posts

καλημερα σε ολους ! ! !

Μεχρι στιγμης εχω παιξει περιπου 4 ωρες(συνολικα) , εφτιαξα 3 διαφορετικους χαρακτηρες ωστε να εχω καλυτερη εικονα και να ειμαι οσο γινετε πιο αντικειμενικος.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ(ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ) ! ! ! !

ΓΡΑΦΙΚΑ ΚΑΛΑ , ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

INTERFACE ΔΥΣΚΟΛΟ , ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ.

ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΜΕΤΡΙΟΣ/ΚΑΛΟΣ.

ΑΝΟΥΣΙΑ QUESTS.

ΒΑΡΕΤΟ.

Τωρα αν ολα αυτα συμβαινουν επειδη ειναι BETA παω πασο , αλλα πραγματικα ΑΜΦΙΒΑΛΩ ! ! !

Link to comment
Share on other sites

2 ωρες εκοβα βολτες στο Divinity's reach και αλλες 2 στο lion΄s arch,θαυμαζοντας την ατμοσφαιρα και τα γραφικα,τα towns ειναι τεραστια,ενα μεγαλο μπραβο στους developers που πραγματικα δεν πιστευα να εφταναν ποτε σε αυτο το σημειο,αυτο που θα δειτε δεν υπαρχει λεμε σε αλλο mmo.

Link to comment
Share on other sites

ο τυπος μιλαει πολυ αλλα μπαίνετε στο νοημα

[ame]

[/ame]

το interface αλλάζει όπως και στο guild wars(δεν ειμαι σιγουρος για το beta αλλα στο game θα το προσαρμοζεις οπως θελεις)

οσο για τα quest δεν χρειαζεται να τα κυνηγας ερχονται και σε βρισκουν μονα τους:p

Link to comment
Share on other sites

το game είναι φοβερό !!! έφτιαξα necro 25 lvl / mesmer 22 lvl μιας και αυτοί οι δύο με ενδιαφέρουν περισσότερο για main

έχω μείνει με τις καλύτερες εντυπώσεις τόσο σε γραφικά,περιβάλλον,κίνηση

Link to comment
Share on other sites

Εμενα γραφικως με ελκει περισσοτερο το TERA παρολο που εχει παλιοτερη engine.

Για να πω την ακριβεια το GW2 θυμιζει λιγο Εverquest 2 και φοβαμαι μην παει ακλαφτο

Ενταξει το political system κιολας που εχει το TERA ειναι τελειο επισης και βασικα εχει ολα τα καλα στοιχεια του AION και Lineage + το καλυτερο combat system.Εγω ψηφιζω TERA.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άμα βάλετε τα γραφικά στο τέρμα το τρέχει κανονικά το παιχνίδι? Θέλω να ξέρω αν θα αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα με το G74SX

Προς το παρον οπως εχει ανακοινωθει και στα official beta forums,το παιχνιδι εναι cpu bound και ειδικα αυτη την βδομαδα,αναμενουμε optimizations.

Τι σημαινει αυτο δες εδω στο post 83 GW2 is very CPU heavy this weekend! - Guild Wars 2 Guru - Page 5 με gtx680 και εχει 20-25 frames.

Αν εισαι με τον 2630QM και την 560M,πιστευω δεν θα αντιμετωπισεις κανενα προβλημα οταν θα κυκλοφορησει να παιζεις με ολα στο τερμα.

Πληροφοριακα,με q6600@3.6 και 4850 δεν παρατηρω καμια διαφορα ειτε στο high ειτε στο low,τα ιδια frames μου δινει,με gpu usage 30% στο WvW ,55% στις towns και 80% στην quest area.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ανησυχούν αν θα μπορέσουν να παίξουν το παιχνίδι μπείτε εδώ και τσεκάρετε

Guild Wars 2 System Requirements and Guild Wars 2 requirements for PC Games

Και ένα video από open beta για να βγάλετε τα όποια συμπεράσματα

[ame]

[/ame]

Για το μονο που ανησυχώ για το Guild Wars 2 είναι κάποια σχόλια που έχω ακούσει

τον τελευταίο καιρό ότι τα Dynamic Events Quest system δεν είναι και τόσο Dynamic

τελικά και το παιχνίδι καταντάει κουραστικό και επαναλβανομενο από ένα σημείο και μετά

και αυτό με προβληματίζει :hm: για τι υποτίθεται είναι ένα από τα next generation δυνατά στοιχεία

του παιχνιδιού που η Arenanet διαφήμιζε με τόση περηφάνια σε σχέση με άλλα MMOs.

Τελικά ο καιρός θα δείξει.

Τωρα για release day υπολογίστε Μάιο - Ιούνιο το πολύ εκτός απρόοπτου :T:

Link to comment
Share on other sites

Μερικες photo απο το WvW που το θεωρω ενα απο τα δυνατα σημεια του παιχνιδιου για τους pvpers,επισης δεν υπαρχει healing class στο game,και κατι που βρηκα διασκεδαστικο ειναι to fatality,οταν πεθαινει καποιος εχει τη δυνατοτητα αν δεν τον αποτελειωσεις να ξανασηκωθει,οταν δεις finish him τοτε ειναι ωρα για fatality.

Αλλο εντυπωσιακο ειναι οταν το durability παει μηδεν,ο αντιπαλος μενει με τα underwear.

Ολη μερα πολιορκιες χωρις ραντεβουδακια την ταδε ωρα θα κανουμε siege,πιστευω θα ικανοποιησουν τον hardcore pvper.

post-1278-1416076125,4469_thumb.jpg

post-1278-1416076125,7547_thumb.jpg

post-1278-1416076126,7271_thumb.jpg

post-1278-1416076126,8491_thumb.jpg

post-1278-1416076126,9889_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.