Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Πωωω αυτά τα db errors είναι ψιλο-ταλαιπωρία, αν κρίνω από το δικό μου φόρουμ (σε phpBB). :mad:

Βέβαια, αν ξέρεις από βάσεις δεδομένων κτλ., πρέπει να είναι αρκετά εύκολο να διορθώσεις το πρόβλημα... :)

Link to comment
Share on other sites

Στο http://thelab.gr/showthread.php?t=52704 πεταει το ακολουθο μυνημα. (εχω την εντυπωση οτι μονο στην πρωτη σελιδα το κανει)

Well, ειμαι σιγουρος πως δεν ειναι απο το lab το login που ζηταει.. :hmm:

post-7322-1416073809,3474_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια την τελευταια βδομαδα σε καθε link του thelab που παταω μου βγαζει σφαλμα οριου χρονου συνδεσης ο φιφης..Με explorer ολα κανονικα,περιηγηται μια χαρα.

Υπαρχει κανα θεματακι μεταξυ server & firefox?Σε ρυθμισεις η τιποτα αλλο?

Sorry αν ειναι ατοπο.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εδω και 10 λεπτα προσπαθω να σου απαντησω ρε jaco και δεν μπορω να μπω με το φιφη.Τον εκλεισα και ειμαι με explorer παλι.

Λοιπον δεν εχω βαλει καποιο proxy,και επισης να σου πω οτι το κανε και σε αλλες σελιδες οπως tom hardware αλλα δεν με ενιαξε και ιδιαιτερα για να το δωσω σημασια ,αλλα με το thelab εχω θεμα ρε συ...

Link to comment
Share on other sites

το κανει μονο με τον firefox astrolabe με το explorer περιηγουμαι κανονικα.Γιαυτο ρωτησα αν υπαρχει καμια ασυμβατοτητα-ρυθμιση στον firefox.Στην αρχη υποπτευθηκα την forthnet(με το γνωστο προβλημα στις ωρες αιχμης) αλλα γιατι δεν το κανει και με τον explorer?

Επισης το κανει και στους αλλους τους h/y σε ενα λαπτοπ της δουλειας αλλα και στο κατεβαστηρι.

Έγινε επεξεργασία από Skywalker
Link to comment
Share on other sites

Επισης το κανει και στους αλλους τους h/y σε ενα λαπτοπ της δουλειας αλλα και στο κατεβαστηρι.

Χωρίς να το έλεγες αυτό θα υποπτευόμουν 10άδες πράγματα, αλλά αν ισχύει σε όλους τους ff του σπιτιού και παίζουν όλοι οι ie, αυτό είναι απλά κουλό... δηλαδή μόνο αν ο router σου ή o provider σου, βλέπουν στο user agent του http header το όνομα "firefox" και ταυτόχρονα το domain του thelab μπορεί να συμβεί αυτό... :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα και γω εχω σαστισει με αυτο το πραγμα και δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει...το θεμα ειναι οτι σε ολους τους h/y του σπιτιου γινεται το ιδιο και μονο σε ορισμενα site.wtf?

Tελος παντων μην το τραβαμε αλλο και παει και off topic δεν ειναι προβλημα του σερβερ αλλα μαλλον "κακο ματι":tomato::tomato:

Θα φωναξω την ξαδερφη μου την καφεντζου με το μεταπτυχιακο στο ξεματιασμαμα

να βαλει τα μεγαλα μεσα.:happy2::victory::cool:

Ευχαριστω παντως παιδια που σπευσατε να βοηθησετε:flower:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.