Jump to content



εχετε χασει ποτε δεδομενα απο usb stick?


unknown

εχετε χασει δεδομενα?  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

συνισταται να αφαιρουμε το usb stick μονο οταν το καταργησουμε απο το my devices..

εγω σχεδον ποτε δεν το εχω κανει αυτο και το τραβαω οπως ειναι...

ποτε μου δεν εχασα δεδομενα (τυχη???)

ΒΕΒΑΙΑ πρωτα βεβαιωνομουν οτι ηταν κλειστα παραθυρα/προγραμματα που ειχαν προσβαση το στικακι και οτι το ledακι εδειχνε πως δεν διαβαζε εκεινη τη στιγμη....

για πειτε λεπον.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

αν μόνο διαβάζει ο χρήστης αρχεία από το flash μπορεί να το βγάλει και έτσι, αν όμως γράψει κάτι στο flash λόγω cache μπορεί η εγγραφή να μην γίνει αμέσως και να χαθεί το αρχείο

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα οταν ημουν στο πανεπιστημιο ξεχαστηκα και το εβγαλα,το αποτέλεσμα ηταν να μην ξαναδουλεψει.

Στο σπιτι δεν ειχα ποτε προβλημα,το βγαζω και χωρις ασφαλη καταργηση.

Link to comment
Share on other sites

Είχα χάσει πριν 3-4 χρόνια...

Είχα ένα 128mb μάρκας κάηκες...

Και το εβγάλα κατα λάθος απο το υπολογιστή χώρις ασφαλή αφαίρεση...

Το αποτέλεσμα...

Το πέταξα!!!

ΚΑΗΚΕ!!!

Από τότε πάντα κάνω ασφαλή αφαίρεση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρίν 4 χρόνια έβγαλα από βιασύνη ένα Transcend 128mb με mp3 player και σαν αποτέλεσαμα αυτό δεν ξαναέπαιξε ποτέ...βέβαια πέρασε μια χαρά RMA...

Σχεδον πάντα τα κάνω κατάργηση και αν καμμιά φορά δεν βγαίνει, τσεκάρω αν φαίνεται το led και τα τραβάω χύμα...

Link to comment
Share on other sites

Είχα φέρει ένα Transend 256ΜΒ από Ολλανδία πριν από χρόνια...

Χάλασε πάνω στο μήνα, μετά από επικοινωνία με το κατάστημα κατάφερα να τους το στείλω πίσω και να μου το αλλάξουν, εδώ στην Ελλάδα ούτε ποιά ήταν η αντιπροσωπεία δεν μπορούσα να βρώ.

Άψογο το κατάστημα, παρόλο που δεν έκανε τέτοιες αλλαγές λόγο διαφορετικών χωρών μου έστειλε πίσω άλλο ολοκαίνουργιο, μάρκας Transend και αυτό, ακριβότερο μοντέλλο.

Μετά από 6 μήνες χάλασε ένα κομμάτι του, δηλαδή όταν προσπαθούσες να γράψεις μετά τα 240κάτι ΜΒ έσκαγε με delayd write fail και μόνο με format συνερχόταν.

Δεν ασχολήθηκα πάλι, απλά ΔΕΝ ξαναπήρα Transend... :rant:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.