Jump to content



P5E --> Maximus Formula --> Rampage Formula


TifoziF1

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

πως μπορω να επαναφερω την rampage formula σε maximus formula? πρεπει να την παω για service καθως το ενα dimm slot πεθανε και επομενως χρειαζομαι τη βοηθεια σας! αν μπορει να μου πει καποιος ακριβως βημα προς βημα πως να το κανω γιατι δεν θυμαμαι θα του ημουν υποχρεως!

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ξέρω αμα την κάνεις Rampage δεν υπάρχει γυρισμός...BB εγγύηση...

οχι καπου σε αυτο το thread ειχα διαβασει οτι τελικα βρεθηκε τροπος να την επαναφερεις, δοκιμαστηκε και δουλευει! ποια ομως η διαδικασια επαναφορας?

Link to comment
Share on other sites

Λογικα απλη αλλαγη bios ειναι φιλε...

Περασε το προηγουμενο bios της maximus.

Παλι με το AWDflash.

Οπως την εκανες rampage ετσι θα την ξανακανεις και maximus.

αυτο σκεφτηκα κι εγω! θα δοκιμασω!

Link to comment
Share on other sites

τελικα τροπος επιστροφης βρεθηκε εδω: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=179580! ελα ομως που εμενα δεν θελει να αλλαξει! ακολουθησα ακριβως τις οδηγιες που εχει αλλα τιποτα! μου γραφει : bad command or file name! τι λαθος κανω? χρησιμοποιω το afudos v2.36es και το 1201 bios της maximus! η εντολη που δινω ειναι: afudos /iMF1201.rom /pbnc /n

(οπου MF1201.ROM το ονομα αρχειου του bios)! τι κανω λαθος?

edit: τελικα δουλεψε κανονικα με το afudos v 2.29es! δεν ξερω ομως γιατι δεν δουλευε με το afudos v2.36es!?! επομενως παμε κανονικοτατα για service!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.