Jump to content



AMD - Istanbul - Makedon


neuromancer

Recommended Posts

Αληθεια ??

Εφοσον δεν ασχολειται οπως λες τοτε γιατι κανει τον κοπο να τον αναφερει στο αρθρο ???

mega killer, ξε-mega killer (για αλλους ο Μεγας Αλεξανδρος ηταν ηρωας και οχι mega-killer)

δεν εχει σημασια...

Αυτη ειναι δικια σου προσωπικη αποψη σχετικα με τον Μ.Αλεξανδρο

Το θεμα ειναι οτι δεν μπορεις να παιζεις με την ιστορια και με ιστορικα ονοματα (οτι και να εχουν κανει οταν ηταν στην ζωη)

Ακριβώς αυτό.Το ότι η AMD δεν νοιάζεται για διπλωματικά ζητήματα δεν σημαίνει ότι έχει το ελεύθερο να παραποιεί ιστορικά πρόσωπα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν πάτε καλά εσείς. Βγήκε ένας Κροάτης στο TGDaily, πέταξε ένα σχόλιο για Μακεδόνσκι και εσείς μιλάτε για την AMD? Ρε παιδιά ο Τέρι Μάκεδον είναι χρόνια υπάλληλος στην ΑΤΙ πλέον AMD και προφανώς ο άνθρωπος θα πέταξε την ιδέα χρήσης ονομάτων από την Αρχαία Ελλάδα. Είτε μιλάμε για Μακεδόνας, Είτε για Τρώας, είτε για Αθηναίος, είτε για Σπαρτιάτης.

Αν η χρήση Ελληνικών ονομάτων είναι προπαγάνδα των Σκοπιανών, εντάξει, καλημέρα.

Και αν ο δημοσιογράφος του TGDaily αποτελεί πράκτορα των Σκοπιανών που προωθεί τις θέσεις τους με τις ευλογίες της AMD, ε εντάξει. Ουδέν σχόλιον.

Link to comment
Share on other sites

mega killer, ξε-mega killer (για αλλους ο Μεγας Αλεξανδρος ηταν ηρωας και οχι mega-killer)

δεν εχει σημασια...

Αυτη ειναι δικια σου προσωπικη αποψη σχετικα με τον Μ.Αλεξανδρο

Και ο Khan για άλλους ήταν mega-killer, ενώ για άλλους ο μεγαλύτερος κατακτητής στον κόσμο.

Μην κάνουμε το θέμα μια έκθεση των ιστορικών αντιλήψεων του καθενός.

Διαβάστε και καταλάβετε τι λέει ο yanni: ΔΕΝ το έβγαλε η AMD το "Μakedonski", η AMD το μόνο "λάθος" που έκανε, για ορισμένους Έλληνες, ήταν να βάλει την ονομασία "Instabul" σε κάποιους CPU της.

Το Makedonski είναι καθαρή μ...κία του αρθρογράφου του TG Daily.

Το Makedon και το Trojan, εγώ το εκλαμβάνω ως "απάντηση" του Terry Makedon ως προς το Instabul. Θα πρεπε να χαιρόμαστε που μπήκαν αυτά τα ονόματα μέσα, όχι να βρίζουμε την AMD.

Αν κάποιος θέλει βρίσιμο είναι ο αρθρογράφος του TG Daily.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό.Το ότι η AMD δεν νοιάζεται για διπλωματικά ζητήματα δεν σημαίνει ότι έχει το ελεύθερο να παραποιεί ιστορικά πρόσωπα.

Η AMD φταιει για καποιους που φτιaχνουν ιστοριες φαντασιας και παραποιησης?Η AMD εγραψε το αρθρο?

Η ΑΜD φταιει που με μια ονομασια,καποιοι το χρησιμοποιουν για κακη διπλωματια?Η AMD ονομασε MAKEDON τον πυρηνα,Ελληνικοτατο,ΟΧΙ makedon$k1 και βλακειοσκι

Αν δεν κανω λαθος παλιοτερα ειχε βγαλει πυρηνες με code name Sparta&Athens,ειναι προβλημα και αυτο?Οχι γιατι μας συμφερει.Ε λοιπον και το Makedon μας συμφερει αρκει να λεμε την ιστορια μας στους ξενους.

Δεν ειναι η AMD ο φταιχτης της υποθεσης,οι ανθελληνες ειναι.

ΥΓ.Istanbul=Εις την Πολη στα Τουρκικα,ποσοι ξενοι το ξερουν αυτο?Ποιος και ποτε τους το εξηγησε?Τοσο μικροι οι τουρκοι που ουτε ονομα δεν μπορεσαν να αλλαξουν (στην Πολη) αν το σκεφτεις εις βαθος.

ΥΓ2.Αντι να δειχνουμε τον ανδρισμο μεταξυ μας,πιο καλα ειναι να παμε και να ποσταρουμε ιστορια στους ξενους πιο ειναι το σωστο και πιο το λαθος,για να αντικρουστουν οι παραχαρακτες της ιστοριας.Τους ξενους δεν τους ενδιαφερει η ιστορια μας,και επειδη κανενας δεν αντεκρουσε τοσο καιρο του σκοπιανους,περασαν αυτοι το δικο τους,ποσταραν για μακεδονσκι και βλακειες και ο ξενος το πιστεψε,δεν τον νοιαζει για να το ψαξει,εμεις πρεπει να τους το μαθουμε πιο ειναι το σωστο,αρα πρεπει να ποσταρουμε και να λεμε πρωτοι την αληθινη ιστορια μας,πιο μπροστα απο τον καθενα που θελει το κακο μας.

ΥΓ3.Σε περιπτωση που καποιος παει να μου κολλησει 1 ταμπελα,γιατι υπαρχουν και κολλημενοι,μου βαζω μια γενικη εγω,ιδεολογικα ειμαι λιγο απ ολα αλλα δεν ανηκω σε κανενα συγκεκριμενο χωρο,πανω απ ολα ειμαι Ελληνας σ αυτον τον χωρο ανηκω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.