Jump to content



GTX 2xx vs Radeon HD 48xx : The first blood


JohnnyX

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply
Στα παιχνίδια επίσης θα κλάψει αυτός που θα έχει προβλήματα με drivers.. Εκεί θα μετρήσουμε το κλάμα :p

Το σκευτικα και αυτο...Ειλικρινα πιστευω σε ενα θαυμα για τους drivers της Ati...:magic:

Link to comment
Share on other sites

Στα παιχνίδια επίσης θα κλάψει αυτός που θα έχει προβλήματα με drivers.. Εκεί θα μετρήσουμε το κλάμα :p

Ο racer καταλαβαινει την αξια της καρτας που εχει! Μακαρι να μην ειναι ετσι αλλα απο τωρα λεω οτι το 4850 δεν θα περασει το 9800 gtx στα παιχνιδια!

racer τελικα η καρτα μου βρηκε ταβανι στα 870 πυρηνα! Καλα μου παει για Albatron!

Link to comment
Share on other sites

η 260 συμφωνα με το guru3d θα ειναι 25% πιο "αδυναμη" απο την 280.

αυτο το 25% αξιζει τα 200+ ευρω παραπανω...?>

ιδωμεν.

Αν ισχυουν τα παραπανο και συμφωνα με τα νουμερα και την τιμη που δινουν για την 4850 βλεπω μεγαλη νικη για την ATI στο χωρο των μεσαιων επιδοσεων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το εχετε δει αυτο http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?p=3059788#post3059788

Μετρησεις με την 4850.

Επισης ξερετε τι θα γινει με το hybrit ,ποιες καινουριες καρτες θα το υποστηριζουν?

.......................................................

Αντε ας μας που οι ειδικοι τη γνωμη τους γιατι εγω δεν μπορω να συγκρινω

Link to comment
Share on other sites

Ωμή δύναμη έχει και η o/ced & xfired 2900ΧΤ (ακόμη μετράει στο HWBot) αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό για να "περπατήσει". Πέρα από αυτό, δεν πιστεύω ότι μπορεί η ΑΤΙ να παρουσιάσει μονοπύρηνη κάρτα έστω και 20% αργότερη από την 280.

Σεπτέμβρης και βλέπουμε (να έχουν κυκλοφορήσει 4870, 4850/4870Χ2, GTX280x2) :whistling

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή ρε παιδιά η ΑΤΙ με αυτες τις νεες GPU είναι σε θέση να πάρει μεγάλο μερίδιο αγοράς; Γιατί με τέτοιες επιδόσεις και σχέση τιμή/απόδοσης δεβ βλέπω να εχει αντιπαλο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.