Jump to content



Warhammer 40,000: Dawn of War 2 (εικονες και πρωτες λεπτομερειες)


Vasot

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Ρε σεις λεγεται οτι για να το παιξεις χρειαζεται υποχρεωτικα να εγκαταστασεις και το Steam !!

ΑΙΣΧΟΣ !!!:rant:

Καποιες κριτικες στο gamespot απο παικτες ειναι αμφιλεγομενες

http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40kdawnofwar2/players.html?tag=scoresummary;user-score

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι αυτό το τραγικό πρόβλημα με το Steam (που δεν έχω δει ποτέ)? Όσα παιχνίδια είχα στο Steam....δε μου δημιούργησαν ποτέ κάποιο πρόβλημα...Mods άλλαζα, τις δεχόταν, μια χαρά μου φάνηκε.

Γιατί να διαλύουμε ένα παιχνίδι λόγω του Steam - τι σας έχει κάνει και βγαίνει τόσο μίσος?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να διαλύουμε ένα παιχνίδι λόγω του Steam - τι σας έχει κάνει και βγαίνει τόσο μίσος?

Ειναι μια αθλιοτητα και μιση

Ειναι σαν να εχεις ενα τεραστιο SPYWARE εγκαταστημενο που σου περιοριζει τις δυνατοτητες και εχουν αναφερθει απειρα προβληματα μαζι του.

Ειναι απο τις πιο αθλιες ιδεες για να καταπολεμησουν την πειρατεια...

So, I just paid thirty freaking dollars for this d*** game, and I can't even install it.

I install this "Steam" garbage first, because you HAVE to, then I proceed to create a Steam Account. Then it won't progress from there. I keep getting this message:

"Could not connect to steam network. This could be due to a problem with your internet connection, or with the steam network."

I've opened all the ports on my router (D-Link, Di-604) and I have NO software FIREWALL.

This is getting really irritating. I'm tempted to just resell this game and do away with any future game dealing with Steam.

Απλα στο google βαλε Steam sucks και θα δεις ποσα θεματα θα σου βγουν...δεν χρειαζεται να πω τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

Εσύ έχεις συναντήσει πρόβλημα με το steam? Γιατί εγώ όχι.

Και πιστεύω ότι όλοι εδώ είμαστε σε ένα επίπεδο να κατανοήσουμε ότι όταν ένα πρόγραμμα έχει πρόβλημα δεν φταίει απαραίτητα το πρόγραμμα, αλλά μεγάλο ρόλο παίζει και η συμπεριφορά μας συνολικά στο μηχάνημά μας. Αν το έχουμε κάνει φωλιά ιών, είναι φυσικό το steam και κάθε steam να κάνει κουλά.

Link to comment
Share on other sites

Το steam έχει φτάσει σε ένα αρκετά καλό επίπεδο πλέον. Αν νομίζεις όμως ότι το steam είναι πρόβλημα, περίμενε να δεις κλάμα που έχει να πέσει με το εμετικό GFWL που έχει αναλάβει το multi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καμια σχεση το κανονικο Game με το Campaign!

το campaign ειναι πιο πολυ rpg εχει απο xp lvls μεχρι farm για Items

αν κ εθιστικο ειναι πολυ ευκολο....

Τωρα το Multi ειναι τελειως αλλη λογικη πιο Rts αν δεν χτιζεις κτιρια απλα βγαζεις μοναδες κ κανεις capture ("χτιζεις" τις μοναδες σου κατα καποιο τροπο) αλλα με αντιπαλο pc δεν εχει ουσια, κανει παντα τα ιδια πραγματα αθλιο AI

Αμα παιξεις με αλλους μεσω Live το παιχνιδι ειναι ΠΟΛΥ δυσκολο θελει οχι μονο να τρεχεις να κανεις defend απο εδω κ απο εκει αλλα να στηνεις κ της μοναδες σου αναλογα να τις βαζεις πισω απο βραχους η κτιρια αμα ειναι range και να χρησιμοποιεις τα Skills Που σχεδον ολες εχουν

Τωρα τεχνικα το game ειναι σχεδον αψογο πολυ ομορφα γραφικα, τρελα Physix οτι βλεπεις σχεδον καταστρεφετε η χρησιμοποιητε για καλυψη ενω τα περισσοτερα Skills επιρρεουν το περιβαλλον μονιμα καταστρεφουν το εδαφος πχ η αμα περναει ενα βαρυ οχημα ξεριζωνει δεντρα

Ηχος επισης αψογος ακουγοντα ολα απιστευτα ζωντανα κ καθε ηχος ξεχωριζει απο την ατακα που θα πει ενας space marine μεχρι το πολυβολο της καθε μοναδας

Επισης για καινουργιο παιχνιδι παιζει πολυ ανετα εχω την εντυπωση κ δεν ειναι καθολου βαρυ ουτε θελει κανα ιδιαιτερο συστημα...

και τελος μου εκανε εντυπωση που η εγκατασταση ηταν 3-4gb:meeting:

Γενικως το παιχνιδι ειναι κυριως multiplayer κ με τελειως διαφορετικη λογικη κ αυτο απογοητευσε μερικους

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Αφού την προηγούμενη εβδομάδα ανακοίνωσε το ‘There is Only War’ update για το multiplayer του Dawn of War II, η Relic έδωσε στη δημοσιότητα ένα video διάρκειας 24 λεπτών (!), στο οποίο παρουσιάζει τις αλλαγές και τις προσθήκες που θα γίνουν.

Το video είναι ανάλογο των Battle Reports που βλέπουμε τον τελευταίο καιρό από τη Blizzard για το StarCraft II, δηλαδή μας δείχνει μια μάχη μεταξύ δύο παικτών και ταυτόχρονα οι developers σχολιάζουν αυτά που βλέπουμε.

Παρακολουθήστε το παρακάτω και κάντε υπομονή λίγο ακόμα, καθώς η beta του There is Only War θα διεξαχθεί τον Ιούλιο.

video

http://www.gametrailers.com/player/51862.html

sauce

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι αυτό το τραγικό πρόβλημα με το Steam (που δεν έχω δει ποτέ)? Όσα παιχνίδια είχα στο Steam....δε μου δημιούργησαν ποτέ κάποιο πρόβλημα...Mods άλλαζα, τις δεχόταν, μια χαρά μου φάνηκε.

Γιατί να διαλύουμε ένα παιχνίδι λόγω του Steam - τι σας έχει κάνει και βγαίνει τόσο μίσος?

Εμένα μου έσπασε τα νεύρα, ήταν η πρώτη φορά που το είδα, και με εκνεύρισε αφάνταστα μέχρι να φτάσω να παίξω, βάλε και αυτό, κάνε και login, α δεν έχεις, φτιάξε λογαριασμό, αϊ σιχτιρ πια...

Δεν νομίζω ότι κάνει κάτι "κακό", αλλά απλά θα προτιμούσα να ήταν όπως ήταν παλία τα παιχνίδια που δεν χρειάζοταν επιπλέον πρόγραμμα για να παίξουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.