Jump to content



να την κανω?(Ιταλια)


gbak

Recommended Posts

λοιπον λαμπιτες θελω την αποψη σας...αμα σου προτεινανε μια δουλεια ιταλια με τα τριπλα λεφτα απο οτι εδω και πληρωμενο σπιτι...θα την κανατε? υποψιν οτι θα σαι 6 μερες ιταλια και 4 μερες αθηνα στα off σου..

ακουω

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
λοιπον λαμπιτες θελω την αποψη σας...αμα σου προτεινανε μια δουλεια ιταλια με τα τριπλα λεφτα απο οτι εδω και πληρωμενο σπιτι...θα την κανατε? υποψιν οτι θα σαι 6 μερες ιταλια και 4 μερες αθηνα στα off σου..

ακουω

περιμένουμε φωτογραφίες από την(της) ιταλία(ιταλίδες)

:smoke:

Link to comment
Share on other sites

Πόλη; Αν είναι σε καμιά Νάπολι, ή γενικότερα ιταλικό νότο, εγώ δε θα πήγαινα. Από Ρόμη και πάνω (με ιδιαίτερη προτίμηση στο Μιλάνο), θα πήγαινα

Ναι έτσι είναι, :T:

υπάρχει πολύ 'μαφία' εκεί :nuke:

Link to comment
Share on other sites

Ανά 33 λεπτά θα μας ρωτάς το ίδιο πράγμα? :p

Βερόνα δεν έχει καλή ομάδα πάντως. Έχει, όμως, πέρα από την Chievo, και την Hellas Verona :p

Γενικά είναι ωραία πόλη. Αν δεν σου είναι πρόβλημα να μείνεις εξωτερικό (πρόβλημα προσαρμογής, γλώσσας, οικογενειακές υποχρεώσεις), και σου δίνουν και καλά λεφτά, γιατί να μην πας; :)

Link to comment
Share on other sites

Εφυγες!

Εγω φευγω απο ελλαδα του χρονου κ δεν ξαναγυρναω ποτε

Μ@λ@κας ειμαι??

Ποιος θελει να ζηση εδω??

Εδω μας κοροιδευουν και μεις προσπαθουμε να ζησουμε

Οχι.

Κανε την αμεσως!

Link to comment
Share on other sites

γλωσσα δεν με ενδιαφερει η δουλεια μου ειναι στα αγγλικα..κατα τα αλλα γυναικες παιδια δεν εχω...τωρα για προσαρμογη ...τι να σου πω εχω ξαναμεινει εξωτερικο πολλες φορες...μεχρι μηνα ομως...στο μιλανο κιολας...

το μονο που σκεφτομαι ειναι ..η προσωπικη ζωη ισως παει λιγο πισω..

υποψιν ειχα ανεβει ενα τριημερο βερονα..και οντως ειναι αρκετα ομορφη πολη..καμια σχεση με μιλανο..

Link to comment
Share on other sites

ε ναι μα αυτος ειναι ο στοχος μου..:hehe:

πλακα στην πλακα ο μισθος ειναι τοσο καλος που ακομα και η αγορα του gtr ειναι εφικτη..

Θα κάτσεις αρκετό καιρό εκεί??

Ισως είναι μια ευκαιρια για κατι καλύτερο, εκμεταλλευσου το ;):)

το contract ειναι 1 year+

Link to comment
Share on other sites

γλωσσα δεν με ενδιαφερει η δουλεια μου ειναι στα αγγλικα..κατα τα αλλα γυναικες παιδια δεν εχω...τωρα για προσαρμογη ...τι να σου πω εχω ξαναμεινει εξωτερικο πολλες φορες...μεχρι μηνα ομως...στο μιλανο κιολας...

το μονο που σκεφτομαι ειναι ..η προσωπικη ζωη ισως παει λιγο πισω..

υποψιν ειχα ανεβει ενα τριημερο βερονα..και οντως ειναι αρκετα ομορφη πολη..καμια σχεση με μιλανο..

Εγω θα πήγαινα πάντως...και για την εμπειρια και για τα λ7.

πιστευεις οτι δεν θα εχεισ προσωπική ζωη στην ιταλια?

--> Greek Lover Φου του Γου...:p:D

Link to comment
Share on other sites

οχι απλα ξερεις τι γινεται μεχρι τα 32 μου ειμαι στην γυρα λογω δουλειας...αμα την κανω και τωρα τελειως εξωτερικο..παει το χασα..σκεφτομαι και λιγο family φαση καποια στιγμη..και δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο να γινει αυτο με τα περα δωθε..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.