Jump to content



Πανελληνιες...


theo_mich

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

@theo_mich φυσικα και θα δωσω μεγαλυτερη βαση σε μαθηματικα κατευθυνσης και φυσικη...αλλα ΑΟΔ και Αν.Εφ ειναι εφολουτσικα μαθηματα...πιο πολυ διαβασμα...και ΑΟΔ παπαγαλια :( ... Ναι μαθηματικα γενικης πηρα διοτι εχω μεγαλυτερη κλιση στα μαθηματικα παρα στην ΒΙολογια...την σιχαινομαι...00στ...

@ShadowReaper την παλευεις με τα μπαζα ? :p Παντος σου χαλαει την διαθεση να βλεπεις πατσαβουρες ολη μερα και να αναγκαζεσαι να συνεργαζεσαι μαζι τους....:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδι Χανιολες ψ***ς το εχεις ακουσει ? λογικα καλα θα περασεις :hehe:

Παντος εγω παιδια σας ζηλευω...αρχησα τα καλοκαιρινα...:rant: μακαρι να περασουμε και εμεις του χρονου με τοσο καλους βαθμους....και να πετυχουμε τον στοχο μας (πληροφορικη πειραια ή αθηνας)...αυτα τα μαθηματικα ειλικρινα μας εχουν φαει την ζωη....η φυσικουλα τρωγεται...την παλευουμε...τα Μαθηματικα ομως ειναι...:whistle2:

Και παλι ΜΠΡΑΒΟ σας...:fun:

το καλοκαιρι καλα ειναι για διακοπες

αλλα μεχρι εκει

το χειμωνα ελπιζω να εχεις βαλει dsl,και να παιζεις κατι του στυλ wow,γιατι αλλιως δε θα εχεις πραγματικα ΤΙΠΟΤΑ αλλο να κανεις

οι καφετερειες ειναι η χαρα του (βλαμενου) 16χρονου,τα κοριτσακια κλασικα τσολιδια,και τα αγορακια μαγκια κλανια με το 50ρι παπι 40ρι καρμπυρατερ,και εξατμιση απο τιτανικο.

παρασκευη και σαββατο 9 με 12 εχει κοσμο(τον παραπανω) μετα τους φωναζει η μαμα και αδειαζει ολο το μερος...

φοιτητες δε βγαινουν,εκτος οτι ειναι πανακριβα τι να κανουν κιολας με τα 15 χρονα...

απο γυναικες...αστο

στο τει ειναι 98% αντρες

στο πολυτεχνειο καπως καλυτερα αλλα το πολυ ενα 20% γυναικες

οποτε πρεπει να εισαι η πολυ παιδαρας :cool: η πολυ κωλοφαρδος για να βρεις γκομενα(για κοπελα αστο δε παιζει)

ελπιζω να εχεις γερο πορτοφολι,και να φορας φαρδυ παντελονι γιατι θα στον πιανουν συνεχεια

ενδεικτικη τιμη σουβλακιου 2.20-2.40

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε φίλε κ εσύ συνάδελφος; Ποιο έτος;

Τελειώνω το 1ο τώρα.

@ShadowReaper την παλευεις με τα μπαζα ? Παντος σου χαλαει την διαθεση να βλεπεις πατσαβουρες ολη μερα και να αναγκαζεσαι να συνεργαζεσαι μαζι τους....

Παιδιά μην χαλιέστε υπάρχει πάντα και η νομική, το παιδαγωγικό, η φιλοσοφική κτλ κτλ...

Link to comment
Share on other sites

το καλοκαιρι καλα ειναι για διακοπες

αλλα μεχρι εκει

το χειμωνα ελπιζω να εχεις βαλει dsl,και να παιζεις κατι του στυλ wow,γιατι αλλιως δε θα εχεις πραγματικα ΤΙΠΟΤΑ αλλο να κανεις

οι καφετερειες ειναι η χαρα του (βλαμενου) 16χρονου,τα κοριτσακια κλασικα τσολιδια,και τα αγορακια μαγκια κλανια με το 50ρι παπι 40ρι καρμπυρατερ,και εξατμιση απο τιτανικο.

παρασκευη και σαββατο 9 με 12 εχει κοσμο(τον παραπανω) μετα τους φωναζει η μαμα και αδειαζει ολο το μερος...

φοιτητες δε βγαινουν,εκτος οτι ειναι πανακριβα τι να κανουν κιολας με τα 15 χρονα...

απο γυναικες...αστο

στο τει ειναι 98% αντρες

στο πολυτεχνειο καπως καλυτερα αλλα το πολυ ενα 20% γυναικες

οποτε πρεπει να εισαι η πολυ παιδαρας :cool: η πολυ κωλοφαρδος για να βρεις γκομενα(για κοπελα αστο δε παιζει)

ελπιζω να εχεις γερο πορτοφολι,και να φορας φαρδυ παντελονι γιατι θα στον πιανουν συνεχεια

ενδεικτικη τιμη σουβλακιου 2.20-2.40

Θεος....Σε παραδεχομαι...:worship:..

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε ρε ; Τι ψεμματα ειναι αυτα! Σε εμας το ΤΕΙ (Σινδος) εχει τις καλυτερες γκομενες τις Ελλαδας. Ειδικα το Σεπτεμβριο που ερχονται ολες να γραψουν εξετασεις (επειδη ηδη κανουν διακοπες) ειναι κολαση!!!

Μην τους ακους φιλε μου, η αληθεια βρισκεται στους Sex Pistols :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μην κοιτατε μονο τις γκομενες της σχολης. Στην ιδια πολη θα ειστε, παντου γυρω σας θα τις βλεπετε. Στα ΤΕΙ Θεσσαλονικης οι γκομενες; Ελα μια βολτα απο ΠΑ.ΜΑΚ.:p

Αν θελετε να μπειτε Ηλεκτρολογοι, συμβιβαστειτε απο τωρα με το γεγονος οτι θα πρεπει να ξεσκιστειτε στο διαβασμα επι 5-6-7-8+ χρονια (μην εχετε την ψευδαισθηση οτι θα την βγαλετε στα 5 χρονια τη σχολη), να απορριψετε πολλα παρτυ, καφεδες και λοιπα και γενικα να ειστε στην τσιτα με την σχολη, αλλιως δεν θα παρετε ποτε πτυχιο. Απο τις δυσκολοτερες σχολες...ουτε η ιατρικη δεν την πιανει.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχεις τις γκομενες μαζι σου στο μαθημα δε μπορεις να κανεις "δουλεια"

αλλιως τι θα κανεις?

θα πας στο διπλα τει,θα καθισεις στο τραπεζι τους και θα πεις "γεια σας ηρθα να βρω γκομενα,προσφερεστε"?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

οι καφετερειες ειναι η χαρα του (βλαμενου) 16χρονου,τα κοριτσακια κλασικα τσολιδια,και τα αγορακια μαγκια κλανια με το 50ρι παπι 40ρι καρμπυρατερ,και εξατμιση απο τιτανικο.

Επική Ατάκα..

Παιδιά μην κοροιδευόμαστε..Και γω σε τμήμα πληροφορικής είμαι στο ΠαΠει. Τι να πώ..20% και πολύ λέω ο γυναικίος πληθυσμος εκ των οποίων το3% και πααααααρα πολύ λέω βλέπεται..Βλέπεις άλλα τμήματα που είναι η όαση η πραγματική και μετά μπαίνεις για μάθημα και βλέπεις ολες τις ΦΕΤΕΣ χοντροκ!$$ς ..

Ή Πληροφορικοειδές σχολή ή γυναίκες στο τμήμα..

PS:τα μαθηματικα φετος δεν ηταν τόσο τραγικα ρε παιδια( ή ίσως μου φάνηκαν λόγω του πουλιου που εχουμε φαει στο πανεπιστημιο).Δεν έβαλαν κάτι εντελώς απαράδεκτο..Τα περσινά ήταν τραγικα εύκολα, ενώ τα προπέρσυνα που αναφερθήκαν είχαν 3ο θέμα μιγαδικούς που δεν υπήρχε πουθενα παρόμοιο..:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Επική Ατάκα..

Παιδιά μην κοροιδευόμαστε..Και γω σε τμήμα πληροφορικής είμαι στο ΠαΠει.

Κι εγω εκει περασα..ευτυχως εκανα μετεγγραφη βορεια κατα ΠΑ.ΜΑΚ. μερια...κατι ηξερα :hehe:

Καλα, κι εμεις εδω δεν παμε πισω, αστα να πανε ειναι οι γκομενες. Ευτυχως τα υπολοιπα τμηματα βλεπονται και

βελτιωνουν την εικονα του πανεπιστημιου..:p

Link to comment
Share on other sites

Πανελληνιες...πςςςςς!!

Τρελο διαβασμα επεφτε τοτε(με 4 μαθηματα,δεσμες και τελικα περναγες οπου καθοταν η μπιλια).

Ημουν πολυ διαβασμενος μαθηματικα και χημεια

Θυμαμαι πρωτη ωρα στη σχολη,αλγεβρα.Πινακες κλπ.Το παλικαρι(ο καθηγητης) σε μιση ωρα εκανε ενα περασμα ολη την υλη απο το λυκειο και στο καπακι ξεκινησε πολλαπλασιασμους πινακων και δε συμμαζευεται :confused:.Τετοια ξενερα...

Στην πορεια καταλαβα οτι το λυκειο και οι πανελληνιες ηταν απλα ενα πανηγυρι.Imo ειναι πιο ευκολο να "μπεις" σε ενα πανεπιστημιο παρα να "βγεις"

*Δεν εχω ιδεα πως λειτουργει το συστημα σημερα και τι υλη διδασκουν

Link to comment
Share on other sites

Πανελληνιες...πςςςςς!!

Τρελο διαβασμα επεφτε τοτε(με 4 μαθηματα,δεσμες και τελικα περναγες οπου καθοταν η μπιλια).

Ημουν πολυ διαβασμενος μαθηματικα και χημεια

Θυμαμαι πρωτη ωρα στη σχολη,αλγεβρα.Πινακες κλπ.Το παλικαρι(ο καθηγητης) σε μιση ωρα εκανε ενα περασμα ολη την υλη απο το λυκειο και στο καπακι ξεκινησε πολλαπλασιασμους πινακων και δε συμμαζευεται :confused:.Τετοια ξενερα...

Στην πορεια καταλαβα οτι το λυκειο και οι πανελληνιες ηταν απλα ενα πανηγυρι.Imo ειναι πιο ευκολο να "μπεις" σε ενα πανεπιστημιο παρα να "βγεις"

*Δεν εχω ιδεα πως λειτουργει το συστημα σημερα και τι υλη διδασκουν

ακριβως αυτο. 1ο μαθημα στην σχολη, μαθηματικη αναλυση, σε 2 μαθηματα οτι κανανε στο λυκειο και παμε στις σειρες-δυναμοσειρες με την μια.

Link to comment
Share on other sites

Σειρες???Ωχ,ωχ...

Κατι μου θυμιζει σαν εννοια αλλα τιποτα συγκεκριμενο...ολες αυτες οι πληροφοριες εχουν αποβληθει απο τη μνημη μου για να χωρεσουν τα ακρωνυμια GT,GTS,GTX,X2,GX2,omg,wtf,bbq κλπ κλπ κλπ :tomato:

ΥΓ το βαθυτερο νοημα του ποστ ειναι οτι αν "αφησεις" το αντικειμενο,θα σε αφησει και αυτο λιαν συντομως

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.