Jump to content



Recommended Posts

στα τελη μαρτη που εκανες το Pre-order γιατι δεν εψαξες και σε αλλα καταστηματα για το Collectors? κι ας μην ειναι κατ' αναγκη γνωστες αλυσιδες

προσωπικα θα αφιερωνα ωρες, αλλα καποιο καταστημα θα το ειχε δεν παιζει να ηταν ολα τα Collectors off.

Link to comment
Share on other sites

Το πιθανοτερο ειναι οντως να μην ειχαν κοπιες τη δεδομενη στιγμη και να φερανε νεα φουρνια αργοτερα. Και εγω στο τσακ προλαβα απο τη 1η φουρνια απο στατους που βγαλανε στο f/b.Οι κοπιες που ειχαν μεινει για collector's τοτε ηταν ελαχιστες και εξαντληθηκανε ;)

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οπότε όποιος έχει starter μπορεί να παίξει Act1 ,μέχρι skeleton king, αν έχει guest pass από την πρώτη μέρα ενώ όσοι δεν έχουν pass (αλλά έχουν starter) θα μπορούν μετά τις πρώτες 30 μέρες. Τα λέω καλά;

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψέ με, δοκίμασα όλες τις γνωστές αλυσίδες. Πλαίσιο, multirama, public, cdmedia, όλα ήταν προπωλημένα. Και εφόσον "έκλεισα" και μια "σίγουρη" από το e-shop και μια "'ίσως" από το seven, ε ως ένα σημείο επαναπαύτηκα.

Αυτό που μου τη σπάει περισσότερο, είναι η όλη στάση της cdmedia, στην οποία όπως σου είπα πήρα τηλέφωνο, μου είπαν ότι είναι out of stock και μετά από μια βδομάδα έβγαλαν και άλλες collector προς πώληση.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο και τα έχουν (καί κανονικό και collectors) αλλά έχουν εντολή να τα δώσουν μετά της 20:00.

Στουρνάρη και Αργυρούπολη μόνο το κανονικό μου είπανε... :suicide2:

Σε ποιο έχουν την collector's;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με e-shop, μου είπαν θα το έχω στα χέρια μου αύριο ... άντε να δούμε!

ναι ρε απο το Internet μην περιμενεις να μαθεις ακριβως τι γινεται με την παραγγελεια σου (γενικα ισχυει)

τηλεφωνο κατευθειαν και εισαι κομπλε (και λιγο πριξιμο δεν θα τους βλαψει :p)

Link to comment
Share on other sites

Οπότε όποιος έχει starter μπορεί να παίξει Act1 ,μέχρι skeleton king, αν έχει guest pass από την πρώτη μέρα ενώ όσοι δεν έχουν pass (αλλά έχουν starter) θα μπορούν μετά τις πρώτες 30 μέρες. Τα λέω καλά;

Blizzard Confirms Starter Edition for Diablo III and Guest Pass - Softpedia

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ το απλό το έχω από Amazon στις 28 λίρες, απλά μέχρι και χθες πίστευα ότι δεν άξιζαν +60€ για την collectors. Μην ρωτάς τι άλλαξε :crazy:

Κι εγώ έτσι ήμουν είναι ακριβό το 90άρι... Αλλά μόλις έμαθα ότι υπάρχει διαθέσιμη η collectors (έχοντας κλείσει και κανονική που την έδωσα σε φίλο τελικά) είπα μέσα μου "καλά ποιον κοροϊδεύω;"...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.