Jump to content



Recommended Posts

10 χρονια πισω τα γραφικα, φουλ στα λαδια και στο exposure αλλα οκ. Το παιχνιδι πιστευω θα ειναι πολυ καλο και θα αγοραστει μετα το TLOU.

 

Μας εβαλε μεσα η Sony. TLOU, Spideman1, Miles Morales, 2, Uncharted, Ghost of Tsushima etc.....

Link to comment
Share on other sites

On 6/3/2024 at 9:55 ΜΜ, το μέλος GFFermari έγραψε:

10 χρονια πισω τα γραφικα, φουλ στα λαδια και στο exposure αλλα οκ. Το παιχνιδι πιστευω θα ειναι πολυ καλο και θα αγοραστει μετα το TLOU.

 

Μας εβαλε μεσα η Sony. TLOU, Spideman1, Miles Morales, 2, Uncharted, Ghost of Tsushima etc.....

Υπερβολικός, το λιγότερο, θα έλεγα. Μια χαρά είναι τα γραφικά, το παιχνίδι είναι originally released στο PS4. Ρίξε μια σύγκριση να δεις ποια γραφικά είναι 10 χρόνια πίσω ;) 

 

Σε αυτό το παιχνίδι μας ενδιαφέρει αρκετά το storyline.  Έχει ενδιαφέρον. Από gameplay όσο έχω δει, τείνει να επαναλαμβάνεται αλλά είναι απολαυστικό στο σύνολο του. Είναι ένας πραγματικά ποιοτικός τίτλος και έρχεται από την Nixxes που κάνει συνήθως αρκετά άρτια ports. 

 

Η Sony δεν τα πάει καλά στο ps plus (είναι πολύ πίσω από τον ανταγωνισμό με το game pass). Αυτό μας συμφέρει , γιατί φέρνει τους τίτλους της στο PC σε μια προσπάθεια να ανακάμψει , από άποψη image :p (δεν νομίζω ότι οικονομικά έχει θέματα ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε μ αρεσουν τα γραφικα στα περισσοτερα παιχνιδια του Playstation.

Αισθητικα ειναι μια χαρα. God of War, Death Stranding, Uncharted που εχω τερματισει δλδ. 

 

Αλλα ειναι παιχνιδαρες. Και θελουν τηλεοραση και κοντρολερ οπως λεει κ ο Ηλιας.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.