Jump to content


Hogwarts Legacy [10 Φεβρουαρίου 2023]


Recommended Posts

11 ώρες πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Μαγεία τα requirements...

Άιντε πάλι. Ρε συ... Ζητάει κάρτα σχεδόν 6ετιας. Τι θέλετε να ζητάει , GTX 660 και r7 270? Πολλή μιρλα ρε παιδιά. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Άιντε πάλι. Ρε συ... Ζητάει κάρτα σχεδόν 6ετιας. Τι θέλετε να ζητάει , GTX 660 και r7 270? Πολλή μιρλα ρε παιδιά. 

Πέταξα μιαν εξυπνάδα, ρε, μη δίνεις σημασία 😛..

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Typo
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Hogwarts-Legacy-screenshots-1-scaled.jpg
WWW.DSOGAMING.COM

Warner Bros has confirmed that Hogwarts Legacy will feature Ray Tracing Shadows, Reflections and Ambient Occlusion.
Παράθεση

Hogwarts Legacy will be using Unreal Engine 4, and will support DLSS 3 at launch.

 

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχουν παίξει πάντως έχουν μείνει ενθουσιασμένοι έχει κάποια θεματάκια όμως

ειναι πολύ καλό εγώ δεν ειμαι φανατικός του είδους και λέω α το πάρω όταν πέσει η τιμή του.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Και εμενα κατι μου λεει οτι θα σπασω και θα τα δωσω τα 75.

45 από cdkeys. :) 

Ενεργοποιήθηκε χωρίς πρόβλημα άμεσα και μου'δωσε μάλιστα και 2 κωδικούς (έναν Ιππόγρυφα σαν mount δίνει ο 2ος κωδικός - αυτά θα τα δω αύριο που θα εξερευνήσω το game :)

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

45 από cdkeys. :) 

Ενεργοποιήθηκε χωρίς πρόβλημα άμεσα και μου'δωσε μάλιστα και 2 κωδικούς (έναν Ιππόγρυφα σαν mount δίνει ο 2ος κωδικός - αυτά θα τα δω αύριο που θα εξερευνήσω το game :)

Η Sony δυστυχως δεν δινει κωδικους σε κλειδαδικα, αν και να σου πω την αληθεια θελω να εχω κουτι, αν ειχαν και steelbook ακομα καλυτερα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 λεπτά πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Η Sony δυστυχως δεν δινει κωδικους σε κλειδαδικα, αν και να σου πω την αληθεια θελω να εχω κουτι, αν ειχαν και steelbook ακομα καλυτερα.

Αν μιλάς για PS5, πάω πάσο τότε :) 

Πραγματικά θα ήταν ιδανικό το κουτάτο! :D 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.