Jump to content



LG TFT 26" W2600HP-BF από 919 στα 499!!!!


Recommended Posts

Φιλος ψαχνει (λιγο αργα) για την οθονη παλι αλλα τουλαχιστον Ελλαδα κατω απο 700€ γιοκ.Εχει δει πουθενα κανεις αλλου το μονιτορ σε καλη τιμουλα?Η αν καποιος του πλαισιου ξερει αν προκειτε να ξαναστοκαρει κομματια?

Link to comment
Share on other sites

περιεργα πραγματα... :hmm: χτες βραδυ υπηρχε με παραδοση 24 ωρων και σημερα παλι εξαφανισμενη

το παρατηρησα και γω αυτο που λες,μεχρι σιμερα το μεσημερακι (13:00-14:00) ειχε ανεβει μετα τελος.πηρα και τηλεφωνο στο πλαισιο και μου ειπαν πως δεν υπαρχει.

κουλα πραγματα,το saturn τιν ειχε 849 ευρο!!!!

Έγινε επεξεργασία από libe
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Είχα βάλει και εγώ στο μάτι την LG αλλά με την πολλή σκέψη άργησα και πέταξε το πουλάκι!

Μιας και δε βλέπω να ξαναπάφτει σε λογικές τιμές, θέλω να ρωτήσω τι γνώμη έχει κάποιος εμπειρότερος από εμένα σε θέματα οθονών, για την Samsung SM-T260.

Γνωρίζω ότι έχει ΤΝ panel και όχι S-IPS όπως η LG αλλά τελικά στην πράξη τι γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
το παρατηρησα και γω αυτο που λες,μεχρι σιμερα το μεσημερακι (13:00-14:00) ειχε ανεβει μετα τελος.πηρα και τηλεφωνο στο πλαισιο και μου ειπαν πως δεν υπαρχει.

κουλα πραγματα,το saturn τιν ειχε 849 ευρο!!!!

Κυριακή βράδυ εμφανίστηκε ξανά στο site του πλαισίου πάλι στα 500€. Δευτέρα μεσημέρι που μπήκα αποφασισμένος για παραγγελία έγραφε "το προϊόν δεν υπάρχει". Νομίζω ότι μπορούμε να πούμε με βεβαιότητα ότι έχουμε την πρώτη οθόνη φαντομά.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα παιδιά μιας και έχουν γραφτεί πολλά. Στα παιχνίδια πώς τα πάει? Από lag και ghosting εννοώ.

Edit. Και κάτι ακόμα. Την είδα εδώ 440 + 35 μεταφορικά = 475!!! Πολύ φτηνά δεν είναι? Είναι αυτή που λέτε? Αν ναι τη χτυπάω τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ.

Έγινε επεξεργασία από Tzimmys
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα παιδιά μιας και έχουν γραφτεί πολλά. Στα παιχνίδια πώς τα πάει? Από lag και ghosting εννοώ.

Φίλε μου εγώ μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει κάτι ενοχλητικό αλλά υπάρχει και το ενδεχόμενο να μην μπορώ να το παρατηρήσω.(πάντως από reviews δεν αναφέρουν ότι έχει τπτ από τα δύο). Περίμενε και καμιά δυο απόψεις ακόμα.

ΥΓ:Είναι πάντως άλλη εμπειρία gaming σε 26 (τουλάχιστον από 17αρα που είχα εγώ)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε προσοχή όχι την PF πρέπει να είναι Tn panel μόνο την BF(σε αυτήν αναφερόμαστε).

Στο link που δίνω η οθόνη είναι PF όμως. Παρόλα αυτά οι γωνίες θέασης είναι 178-178. Λίγο δύσκολο να είναι TN. Εκτός και αν γράφουνε αυτοί ό,τι θέλουνε. Τι να ισχύει τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Στο link που δίνω η οθόνη είναι PF όμως. Παρόλα αυτά οι γωνίες θέασης είναι 178-178. Λίγο δύσκολο να είναι TN. Εκτός και αν γράφουνε αυτοί ό,τι θέλουνε. Τι να ισχύει τώρα?

Σίγουρα η PF είναι TN.΄Οσο για τις γωνίες θέασης είναι όντως περίεργο εκτός και αν έχουν την BF και δεν το ξέρουν. Εγώ στην θέση σου δεν θα το ρισκάριζα. Θα ήταν καλύτερο να επικοινωνήσεις μαζί τους και να το ξεδιαλύνεις πριν την παραγγείλεις.

ΥΓ:Απ' ότι είδα λέει Usb Hub:όχι ενώ η οθόνη(BF) έχει πάνω της Usb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.