Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

Ο αγώνας της δεκαετίας.
Ο φερσταπεν είναι υπερελιεν.
Είμαι τόσο χαρούμενος που κέρδισε ο αγαπημένος μου οδηγός.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σταματησε η ferrari να ασχολειτε με το ποιος θα ειναι μπροστα και πηγε για την νικη.

Ποιος εκανε το delivery? Ο κιμι... αυτος ο δηγος τοχρονου θα ειναι στη sauber και στη θεση του ο leclerk... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος honda22 έγραψε:

Team: 'CONGRATULATIONS KIMI! THAT WAS FANTASTIC!!'.

Kimi: 'yeah.. Thanks..'

Έτσι ήταν πάντα ο Kimi. Αφού δεν τους είπε "ρε, άντε και γ@μηθείτε, πάω να πιω τα ποτάκια μου", πρέπει να είναι κι ευχαριστημένοι.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Έτσι ήταν πάντα ο Kimi. Αφού δεν τους είπε "ρε, άντε και γ@μηθείτε, πάω να πιω τα ποτάκια μου", πρέπει να είναι κι ευχαριστημένοι.

Τους το ειπε σχεδον, ''fucking finally'' απαντησε στο τελος.

Ολη η ομαδα θελει τον Κιμι να μεινει, ακομα και ο μακαριτης αυτο ηθελε και ερχεται ο john elkan να κανει τα δικα του.

Του χρονου που δεν θα υπαρχει Κιμι να τους λεει τι να φτιαξουν στο μονοθεσιο να δω τι θα γινει στην εξελιξη του. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Τους το ειπε σχεδον, ''fucking finally'' απαντησε στο τελος.

Ολη η ομαδα θελει τον Κιμι να μεινει, ακομα και ο μακαριτης αυτο ηθελε και ερχεται ο john elkan να κανει τα δικα του.

Του χρονου που δεν θα υπαρχει Κιμι να τους λεει τι να φτιαξουν στο μονοθεσιο να δω τι θα γινει στην εξελιξη του. 

Αγαπημένος οδηγός μετά τον Frentzen (τι έρωτας αυτή η jordan mugen honda), αλλά, παρά το αδιαμφισβήτητο ταλέντο του, βαριέται που ζει. Περίεργος χαρακτήρας.

Κατ' εμέ, μπορούσε να κυριαρχήσει εάν είχε τη σιδερένια πειθαρχία και θέληση του Σουμάχερ, γιατί οι ικανότητές του δεν αμφισβητούνται.

Είπαμε όμως, είναι μια κατηγορία μόνος του...

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να τον εχει και η ομαδα #1

 

Απ'τους καλυτερους αγωνες της χρονιας

 

Και ο Alonso εριξε αρκετο κραξιμο, απαραδεκτη κατασταση

Έγινε επεξεργασία από slalom
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος slalom έγραψε:

Πρεπει να τον εχει και η ομαδα #1

 

Απ'τους καλυτερους αγωνες της χρονιας

 

Και ο Alonso εριξε αρκετο κραξιμο, απαραδεκτη κατασταση

Paydrivers...

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, DEADLAZARUS said:

Αγαπημένος οδηγός μετά τον Frentzen (τι έρωτας αυτή η jordan mugen honda), αλλά, παρά το αδιαμφισβήτητο ταλέντο του, βαριέται που ζει. Περίεργος χαρακτήρας.

Κατ' εμέ, μπορούσε να κυριαρχήσει εάν είχε τη σιδερένια πειθαρχία και θέληση του Σουμάχερ, γιατί οι ικανότητές του δεν αμφισβητούνται.

Είπαμε όμως, είναι μια κατηγορία μόνος του...

 

Ίσως να μην έχει το ωμό ταλέντο του Schumie αλλά οι φήμες λένε οτι είναι πολύτιμος στο να τους δίνει feedback απ το αυτοκίνητο ώστε να το φέρουν εκεί που πρέπει και ασχολείται πάρα πολύ. Μην τον βλέπεις έτσι στα interviews, είναι τυπικός εσωστρεφής Φινλανδός και όλο αυτό το πανηγυράκι το θεωρεί χάσιμο χρόνου, μάλιστα παραπονιούνται οτι κάποιες φορές ξοδεύουν πιο πολύ χρόνο σε συνεντεύξεις, εβέντς και PR από το χρόνο που μένει για προπόνηση.

 

Απ την άλλη είναι ο Vettel, που είναι η χαρά του πάρτι...

Έγινε επεξεργασία από konnos
Link to comment
Share on other sites

Riccardo

 

Δεν είμαι προληπτικός αλλά αυτό το αμάξι είναι καταραμένο...

 

Χαχαχαχα

Τι σκατ@, για κοιτάξτε όσοι παίζετε στοίχημα μήπως ρίξουμε χρήμα στο επόμενο dnf...

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να ειδατε ολοι το βιντεο με τον ο θεος να τον κανει οδηγο max verstapen να τραμπουκιζει τον ocon στο ζυγισμα μετα τον αγωνα, για κατι μαλιστα που εφταιγε ξανα.

Και μετα να γελαει με την παρτυ σου και ο Kimi και να σε μαθαινει και μπαλιτσα ο lewis. Αν δειτε το βιντεο ο lewis δεν σηκωνει καν αντιρρηση.

Ποσες μπουνιες επρεπε να ειχε φαει αυτος στην αρχη της χρονιας?

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.