Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

Δεν μπορεί να το απαγορεύσει η φια δυστυχώς. Υπάρχουν πολλοι τρόποι μετά να το κανουν αν θέλουν οι ομάδες. Το κακο με αυτες τις κινήσεις ειναι οτι χάνεται το ενδιαφέρον για τη μάχη του πρωταθλήματος πολύ νωρίτερα. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, για αυτό πρέπει να αφαιρεθεί το κίνητρο ή να μοιραστεί. Δεν είναι δική μου ιδέα, το έχω διαβάσει κάπου σαν πρόταση. Διαφορετικοί χορηγοί μέσα στην ομάδα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, liakjim said:

Ναι, για αυτό πρέπει να αφαιρεθεί το κίνητρο ή να μοιραστεί. Δεν είναι δική μου ιδέα, το έχω διαβάσει κάπου σαν πρόταση. Διαφορετικοί χορηγοί μέσα στην ομάδα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δε ξέρω πόσο θα άλλαζαν οι διαφορετικοί χορηγοί την συγκεκριμένη περίπτωση.

Οι χορηγοί είναι εκεί για να φανούν και να διαφημιστούν. Απο τη στιγμή που ήρθαν 1-2 δε νομίζω ότι θα άλλαζε ιδιαίτερα η απόφαση να μπούν team orders...

Link to comment
Share on other sites

Στρατηγική Φεράρι ?

 

google-scuderia-ferrari-strategy-departm

 

 

Στα του αγώνα :

 

1. Απαράδεκτος Max με Κίμι. 

2. Πάλι ο Φέτελ έδειξε ότι κάνει λάθη υπό πίεση, δίκιο είχε ο Ηλίας. Πόσο άτσαλη και χαζή προσπάθεια στον Max? Αγωνιστικό αλλά πολύ βλακώδες. 

3. Οδηγός αγώνα ο Ρικάρντο!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο φετος δυστυχως, ειναι και το 2017 και το 2015 το 2010 που θα το εχανε παλι αν δεν χαλαγε 2 φορες στους τελευταιους 3 αγωνες η αντλια της mclare.

Προσπαθουσε να περασει τον button και εκανε αυτο...

 

 

Αν το μονοθεσιο δεν εχει δυναμη να ειναι μπροστα εξαρχης χανει την ψυχρεμια του.

 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Φοβερές μάχες στο DTM, μόλις έληξε με τον Rene Rast στην πρώτη θέση! Δείτε τη συνέχεια αύριο, αν συνεχίσουν έτσι θα είναι υπέροχο θέαμα. Όσο βλέπω τέτοια πράγματα σε DTM, MotoGP κτλ, γυρίζω στην F1 και αισθάνομαι οτι σπαταλάω το χρόνο μου για χαζομάρες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.