Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Ενας κακος Ολυμπιακος στο πρωτο μισο...και ενας Ολυμπιακος με παθος στο δευτερο μισο...την ηθελε την νικη και την πηρε....μετα το γκολ ομως δεν σταματησε, ηθελε και αλλο....

Link to comment
Share on other sites

αυτό ακριβώς...ήθελε την νίκη...δεν έψαχνε δικαιολογίες, όπως εμείς να θυμίσω τις προάλλες που έλεγα ότι ετοιμάζονται για ενδεχόμενη ήττα από Ολυμπιακό και έχουν ήδη έτοιμες δικαιολογίες (κούραση, αλλαγές, το έχουμε πάρει ήδη το πρωτάθλημα κλπ)...το μόνο για το οποίο στεναχωριέμαι είναι για τον κόσμο που πήγε και έφυγε για ακόμη μια φορά με κατεβασμένα μούτρα...τέτοια παιχνίδια πρέπει να τα παίξεις για τον ΛΑΟ σου και όχι για σένα κύριε Σαλπιγγίδη που σου έθιξε των εγωισμό σου το αποτέλεσμα...στα @@ τι σου έκανε...τον κόσμο σου να σκεφτείς...όσο για το παιχνίδι...το πάθος που έδειξε ο Ολυ σε σύγκριση με εμάς υπερχειλούσε...εδω μέχρι και στο 90+ κυνήγαγαν την μπάλλα...ενώ οι δικοί μας στο χαλαρό, με γιόμες και στο τέλος είμασταν καλύτεροι...

news flash...ο καλύτερος είναι αυτός που κερδίζει...εκτός αν το έχει άλλη έννοια η λέξη καλύτερος για τον νιόπλια και την παρέα του...

p.s. καραγκούνης, λέτο, καντέ, γκάμπριελ, γιούρκας και 3-4 ακόμα νομίζω πρέπει να αποχωρήσουν...το μόνο που με τρελαίνει περισσότερο είναι ο Λετο...κρίμα τόσο ταλέντο να πάει χαμένο λόγω χαρακτήρα...:tomato:

Link to comment
Share on other sites

χθες είχα πάει γήπεδο..

τι να πω..;για το π@το του Ολυμπιακού ή την ανικανότητα του ΠΑΟ;..

btw

A..! και κάτι άλλο.Είναι φοβερό να ακούς και να βλέπεις 64.999 χιλιάδες κόσμο να κάνει τον προπονητή:fist:

Link to comment
Share on other sites

το μόνο που με τρελαίνει περισσότερο είναι ο Λετο...κρίμα τόσο ταλέντο να πάει χαμένο λόγω χαρακτήρα...:tomato:

Το αυτο....

Lua Lua----> αμα αυτος ο παικτης επαιζε σε αλλη ομαδα με 2 ταχυτητες πιο πανω θα ηταν απιστευτος...

Link to comment
Share on other sites

ένα πράγμα το οποίο με κάνει χαρούμενο είναι ότι χθες ο κόσμος του ΠΑΟ έκανε ελάχιστα επεισόδια-μην θυμηθούμε τα όργια του πρώτου γύρου με αεροβόλα κ.λ.π..

αυτό δείχνει καθαρή ανωτερότητα στη νοοτροπία φιλάθλου και θα πρέπει να την ακολουθήσουν και άλλoι;)

Link to comment
Share on other sites

ένα πράγμα το οποίο με κάνει χαρούμενο είναι ότι χθες ο κόσμος του ΠΑΟ έκανε ελάχιστα επεισόδια-μην θυμηθούμε τα όργια του πρώτου γύρου με αεροβόλα κ.λ.π..

αυτό δείχνει καθαρή ανωτερότητα στη νοοτροπία φιλάθλου και θα πρέπει να την ακολουθήσουν και άλλoι;)

μ αυτην την "ανωτεροτητα" που παρουσιασαμε χθες,αν ηταν σε ευρωπαικο ματς θα τρωγαμε 3 αγωνιστικες...την χθεσινη "ανωτεροτητα" εγω την αποκαλω γελιοτητα....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν σας το χαλάω αλλά Τι να λέμε τώρα ....Mesi και πάσης Ελλάδας άμα λάχει να' ουμ' .....Παίχτης μια ομάδα μόνος του!

Μπαρτσελόνα και Άρσεναλ υποστηρίζω από ευρωπαϊκές ομάδες...Στα προημιτελικά του Champions League θα γίνει σφαγή...ΤΟ ΜΑΤΣ!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μ αυτην την "ανωτεροτητα" που παρουσιασαμε χθες,αν ηταν σε ευρωπαικο ματς θα τρωγαμε 3 αγωνιστικες...την χθεσινη "ανωτεροτητα" εγω την αποκαλω γελιοτητα....

δεν μίλησα για Ευρωπαϊκό ματς..

πάντα στο ελλάντα αναφέρομαι και στην συνήθη νοοτροπία μου ρίχνεις με αεροβόλο; -σου ρίχνω με αυτόματο πυροβόλο!

όσο για τις φωτοβολίδες στις οποίες πιστεύω πως αναφέρεστε, τα 3/4 του γηπέδου αποδοκίμαζαν τους συγκεκριμένους φιλάθλους.

Link to comment
Share on other sites

ένα πράγμα το οποίο με κάνει χαρούμενο είναι ότι χθες ο κόσμος του ΠΑΟ έκανε ελάχιστα επεισόδια-μην θυμηθούμε τα όργια του πρώτου γύρου με αεροβόλα κ.λ.π..

αυτό δείχνει καθαρή ανωτερότητα στη νοοτροπία φιλάθλου και θα πρέπει να την ακολουθήσουν και άλλoι;)

Οταν μια κοπελα εχασε 4 δαχτυλα χτες καλυτερα να μην τα λεμε αυτα γιατι ειναι ντροπη.Και εγω οπαδος ειμαι και φανατικος σε ορισμενες φασεις της ζωης μου αλλα υπαρχουν και καποια ορια.

Link to comment
Share on other sites

ένα πράγμα το οποίο με κάνει χαρούμενο είναι ότι χθες ο κόσμος του ΠΑΟ έκανε ελάχιστα επεισόδια-μην θυμηθούμε τα όργια του πρώτου γύρου με αεροβόλα κ.λ.π..

αυτό δείχνει καθαρή ανωτερότητα στη νοοτροπία φιλάθλου και θα πρέπει να την ακολουθήσουν και άλλoι;)

Θεωρείς ανωτερότητα το ότι τραυματίστηκαν σχεδόν 50 άτομα, εκ των όποιων του ενός του ακρωτηριάστηκαν δύο δάκτυλα;

Να την χαίρεσαι την "ανωτερότητα" σου τότε.

Για την υποδοχή του Πούλμαν κτλ δεν τα σχολιάζω γιατί δεν είναι τίποτα μπροστά σ' αυτό που έπαθε η κοπέλα.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι σήμερα, οι εφημερίδες στο πρωτοσέλιδό τους δεν κάνουν καμία αναφορά (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων) στο γεγονός, ενώ η Derby και η Πράσινη, κάνουν λόγο για τον καταπληκτικό κόσμο....

Link to comment
Share on other sites

ένα πράγμα το οποίο με κάνει χαρούμενο είναι ότι χθες ο κόσμος του ΠΑΟ έκανε ελάχιστα επεισόδια-μην θυμηθούμε τα όργια του πρώτου γύρου με αεροβόλα κ.λ.π..

αυτό δείχνει καθαρή ανωτερότητα στη νοοτροπία φιλάθλου και θα πρέπει να την ακολουθήσουν και άλλoι;)

ωπα μαν, 45 άτομα τραυματίστηκαν, 24 πήγαν νοσοκομείο, μια γυναίκα έχασε 2 δάχτυλα, δεν τα λες και ελάχιστα επεισόδια..

Link to comment
Share on other sites

ωπα μαν, 45 άτομα τραυματίστηκαν, 24 πήγαν νοσοκομείο, μια γυναίκα έχασε 2 δάχτυλα, δεν τα λες και ελάχιστα επεισόδια..

τι να πω ρε παιδιά δεν έχω ακούσει ούτε είδα όλα όσα λέτε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, πρωτάθλημα εμείς και ο Ολυμπιακός θα μάθει την λέξη "Μπαράζ".

Να τον δω εκεί τι θα κάνει.

Απο το παιχνίδι μια πικρία, γιατί αξίζαμε πολλά παραπάνω, αλλά έτσι είναι το ποδόσφαιρο δεν κερδίζει πάντα η καλύτερη ομάδα. Όσο για την άμυνα και το τέρμα τα έχουμε πει 1000 φορές, ο Τζόρβας θα έπρεπε να ξέρει μιας και παίζει σε επαγγελματικό επίπεδο οτι ποτέ οταν αποκρούει ένας τερματοφύλακας δεν στελνει την μπάλα στην περιοχή, αλλά προς τα πλάγια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.