Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

παιχνιδι? εγω νομιζα πως εβλεπα το karate kid No 4

Το σχόλιο ήταν για τον μικρό τελικό όχι για τον μεγάλο. Ο μεγάλος ήταν "Η ιπτάμενη σκαριά".

Ωραίο fair play παίζαν οι Ολλανδοί πάντως. "Πως επιστρέφουμε την μπάλα? - Με δύναμη προς το τέρμα!"

Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα δεν ξερω αν μ αρεσαν οι ισπανοι ή οχι. Φοβερες πασες, κυριολεκτικα αμετρητες αλλα ελαχιστο θεαμα και ακομα λιγοτερα γκολ.

Για τους ολλανδους πιο ευκολα τα πραματα.Οταν καποιος εχει δει τις προηγουμενες ομαδαρες τους δε γινεται να του αρεσε η φετινη μπαλα που παιξανε...

Link to comment
Share on other sites

Μα χθες δεν επαιξαν μπαλα, ξυλο παιξανε...

Εχασα και το στοιχημα, ειχα παιξει 0-1 και σκορερ ινιεστα... που να φανταστω οτι θα σκοραρει στο 120 και οχι στο 70 :hang2:

Κριμα παντως γιατι ολοι περιμεναμε να δουμε μπαλιτσα και οχι καρατιες... :zzz:

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά την είχα ψιλιαστεί. Ο πρώτος ΤΕΛΙΚΟΣ ποδοσφαιρικής διοργάνωσης που δεν καιγόμουνα να δω (ήμουν στο αυτοκίνητο)...Άνοιξα την τηλεόραση 5 λεπτα πριν το γκολ και δεν είδα ούτε απονομές κτλ..

Δεν ξέρω αλλά μου φαινόταν ότι θα έπαιζαν επαρχιακές ομάδες στον τελικό. Ιδίως αυτή η ολλανδία....με τα πορτακαλάκια τους, μικρούληδες και χαριτωμένες φατσούλες.... λες και είναι σχολική ομάδα...

Link to comment
Share on other sites

http://contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Panathinaikos/280882.html

Ο Νίκος Κωνσταντόπουλος θα είναι ο νέος πρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός!

....οτι ναναι.....

:hang2:

Αυτό γιατί νομίζω ταιριάζει περισσότερο στην ΧΡΕΩΚΟΠΙΑ παρά εδώ;;;

"ΦΙλικές σχέσεις με την οικογένεια Βαρδινογιάννη..."

"ΤΙ ΛΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙ;"

Link to comment
Share on other sites

http://contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Panathinaikos/280882.html

Ο Νίκος Κωνσταντόπουλος θα είναι ο νέος πρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός!

....οτι ναναι.....

omg wtf? :suicide::suicide::suicide:

Καλά αυτός ο βαρδινογιάννης δεν τη παλεύει μια.

Link to comment
Share on other sites

http://www.sportnet.gr/report.php?id=230123

hahahah το comment όλα τα λεφτά!!

13/07/2010 19:04 3liakos...

ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΜΠΑΚ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΤΟ ΣΙΜΙΤΗ

/edit: o γαυρος έκλεισε και τον Ρόμενταλ...και εμείς κλείσαμε τον αποτυχημένο Γκοβού....τον πρόεδρο μου φαίνεται τον "διάλεξε" ο καρκίνος γιατί μάλλον νόμιζε οτι θα πάρει παρασκηνιακά το πρωτάθλημα με δαύτον...γιούριαααααααααααα!!!

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ντροπή....

1000% χάλια στήσιμο του Λίνεν.:jester:

Τι δουλειά είχε ο Μοντεστο, ο Χολεμπας, ο οσκαρ και ο Ντιογο ως βασικοί. Εμ το άλλο ο Ρομενταλ αριστερά;

Οι παίκτες ήταν σε χάλια φυσική κατάσταση και δεν μπορούσαν να αλλάξουν πάσα στο κέντρο.

Για τα μαρκαρίσματα, τι να πω... Κορόιδο τους έπαιζαν οι Ισραηλινοί.

Ο τύπος νομίζει ότι παίζει στον Πανιώνιο...**πιπέρι**:happy2:

Έγινε επεξεργασία από deninho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Λίνεν σας φταίει.

Άντε με τα μυαλά σας να έρθει λίαν συντόμως ο Βαλβέρδε,να χάσετε στο πρώτο ματς του πρωκταθλήματος και να τον διώξετε και αυτόν.

Άντε βούρ στον επόμενο.

Μακάρι να συνεχίσει βασικός ο Αντωνάκης ο Τερματοφυλακάκης,θα γελάσει και ο κάθε πικραμένος :D

Link to comment
Share on other sites

O Λίνεν στην περίπτωση του Ολυμπιακού φταίει και φταίει πάρα πολύ. Διότι με τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις να είναι τόσο νωρίς πλάκωσε στα πειράματα. Αντίστοιχη κατάσταση ήταν στον ΠΑΟΚ και αν δεν είχαν ξαποστείλει τον Μπερέτα τώρα δεν θα μιλάγαμε για ένα δεκάλεπτο στα ματς με τον Άγιαξ, αλλά για συντριβή του δικεφάλου.

Ένα δεύτερο λάθος του Λίνεν, που κάνουν και άλλοι προπονητές, ήταν ο Χολέμπας. Επειδή ήταν δική του επιλογή πήγε κατευθείαν στην 11άδα. Ρε Λίνεν. ΟΚ τον πήρες και τον έφερες. Άσε το παιδί να μάθει λίγο την ομάδα που πας να μας δείξεις από το πρώτο ματς τι σπουδαία μεταγραφή είναι και πόσο τον πιστεύεις. Τα ίδια που έπαθε ο Μπάγεβιτς πέρσι με τον Γιάχιτς. Δικιά του επιλογή, μόνιμα στην 11άδα και τι καταλάβαμε; Για τα μπάζα ήταν όλη την χρονιά. Έτσι και ο Χολέμπας. Ανάθεμα αν το παιδί έπαιξε σε βαθμό που να δικαιολόγησε την επιμονή του Λίνεν να τον έχει βασικό.

Ο Λίνεν φταίει διότι δεν είχε υπομονή. Πήρε έναν Ολυμπιακό που είχε και 2-3 καλά πέρα από τα 1-2 κακά που τον έριξαν στην πέμπτη θέση πέρσι και του τα στέρησε και αυτά τα 2-3 καλά, προσπαθώντας να αποδείξει ότι θα τον κάνει ομάδα από το πρώτο ματς (τα παιχνίδια με την Μπέσα απλά δεν υπάρχουν).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.