Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

[MENTION=13167]kezm[/MENTION] οπως λες για τον ΑΡΗ τοτε θα επρεπε να μας προσκυνας και στο ποδοσφαιρο!εμεις το 71 ημασταν wembley!!!Με την ιδια λογικη που λες για ΑΡΗ προσκυνα και τον βαζελο στο ποδοσφαιρο!!Αλλα ναι δεν ειναι το ιδιο θα πεις..πηγαμε με την χουντα...ειστε για γελια!!!Και μην ασχοληθεις οπως λες μαζι μου υπαρχουν πιο αξιολογα ατομα,που μπορεις να λες τα δικα σου ανετα..εμαθες οτι ειμαι μια περιεργη κατηγορια οπαδου που σεβομαι το αθλημα και οπαδους αλλων ομαδων πλην του γαυρου ομως, γιατι εσεις δεν ειστε ομαδα,ειστε κατι σαν την Χρυση Αυγη (σε μερικες περιπτωσεις ταυτιζεστε κιολας αλλα ας μην το θυξω) επικινδυνη συμμορια ,εγκληματικη οργανωση στον αθλητικο κοσμο της Ελλαδος,πηγαιντε να σας κρυψει ο κοκκαλης κατω απο την σκεπη της intracom και μαχαιροστε κόσμο ενω "εκτελειτε" βαρδια..το 96 ημουν στο αμστερνταμ 8 χρονων...αυτα που εζησα στην μικρη μεχρι τωρα ζωη μου δεν τα εχεις ζησει στη μεγαλυτερη δικη σου..κερδισε την κουτση μαντσεστερ και βγαλε στομα για τους 8 ξερετε τη δουλεια σας,αλλα ουτε αυτο δεν καταφερατε.τα εχω ξαναπει.ή τα πετσινα πρωταθληματα εχω ακουσει και το θεικο "ετσι τα περνουμε επειδη μπορουμε εσεις μπορειτε?" χαχαχαχαχα...τραγικοι...παλι λαδι θα βγεις,συνεχισε να μιλας για τον αρη για εσας τι να πεις αλλωστε δεν σας συμφερει...unfollow το post απο μενα και γεια σας...

Link to comment
Share on other sites

όχι αγορίνα δεν σε μπερδεύω με κάποιον άλλον. Εσύ Δηλώνεις ΠΑΟ αλλά βάζεις σημαία της Λίβερπουλ. Ότι να ναι δηλαδή! Την μια το παίζω ΠΑΟ και την λέω σε Ολυμπιακούς, την άλλη το παίζω Ευρωπαίος και αποστασιοποιημένος από το ελληνική πραγματικότητα. Οπαδός Κοντσίτα δηλαδή έτσι;;;

Άρα για άλλον πάνε τα ληγμένα. Το θέμα είναι ποιος σου είπε ότι θέλω να κάνω διάλογο μαζί σου; Εσύ εμφανίστηκες και τρολάρεις λέγοντάς μου (δύο φορές μάλιστα) για ντεπόν. Σε φιλώ γλυκά λοιπόν και σου εύχομαι τα καλύτερα.

Δηλαδή αν απαγορεύεται πέραν της Liverpool (ή ΠΑΟ) να υποστηρίζω άλλη ομάδα? Μόνο 1 μπορώ? Δεν το ήξερα με συγχωρείς. Δυστυχώς απ' ότι φαίνεται η ο "φασιμσός" έχει εισχωρήσει και στα άδυτα του αθλητισμού σε όλα τα επίπεδα. Πάντα την "λέω" σε ΟΣΦΠ, περισσότερο για καζούρα, και δεν το παίζω ευρωπαίος..ΕΙΜΑΙ. Απλά επειδή στο μπάσκετ δεν υπάρχει κοκαλιστάν, δλδ παίρνω αβέρτα double αλλά στην Ευρώπη πάιρνω κάτι άλλο, σε έχει πειράξει. Έχεις βάλει παρωπίδες, κόκινες κατά προτίμηση, και βλέπεις παντού αδικία αλλά σαν γνήσιος γαύρος όταν έρχεται η σειρά σου δεν βλέπεις απολύτως τίποτα. Εδώ κάπου το σταματώ γιατί, ως συνήθως, με οπαδούς του τύπου σου δεν βγάζεις άκρη. Μπερδεμενος μια ζωή θα μείνεις. Good Luck buddy!

Link to comment
Share on other sites

ΦΥΣΤΙΚΙ...κερδίζω τίποτα?

@kezm οπως λες για τον ΑΡΗ τοτε θα επρεπε να μας προσκυνας και στο ποδοσφαιρο!εμεις το 71 ημασταν wembley!!!Με την ιδια λογικη που λες για ΑΡΗ προσκυνα και τον βαζελο στο ποδοσφαιρο!!Αλλα ναι δεν ειναι το ιδιο θα πεις..πηγαμε με την χουντα...ειστε για γελια!!!Και μην ασχοληθεις οπως λες μαζι μου υπαρχουν πιο αξιολογα ατομα,που μπορεις να λες τα δικα σου ανετα..εμαθες οτι ειμαι μια περιεργη κατηγορια οπαδου που σεβομαι το αθλημα και οπαδους αλλων ομαδων πλην του γαυρου ομως, γιατι εσεις δεν ειστε ομαδα,ειστε κατι σαν την Χρυση Αυγη (σε μερικες περιπτωσεις ταυτιζεστε κιολας αλλα ας μην το θυξω) επικινδυνη συμμορια ,εγκληματικη οργανωση στον αθλητικο κοσμο της Ελλαδος,πηγαιντε να σας κρυψει ο κοκκαλης κατω απο την σκεπη της intracom και μαχαιροστε κόσμο ενω "εκτελειτε" βαρδια..το 96 ημουν στο αμστερνταμ 8 χρονων...αυτα που εζησα στην μικρη μεχρι τωρα ζωη μου δεν τα εχεις ζησει στη μεγαλυτερη δικη σου..κερδισε την κουτση μαντσεστερ και βγαλε στομα για τους 8 ξερετε τη δουλεια σας,αλλα ουτε αυτο δεν καταφερατε.τα εχω ξαναπει.ή τα πετσινα πρωταθληματα εχω ακουσει και το θεικο "ετσι τα περνουμε επειδη μπορουμε εσεις μπορειτε?" χαχαχαχαχα...τραγικοι...παλι λαδι θα βγεις,συνεχισε να μιλας για τον αρη για εσας τι να πεις αλλωστε δεν σας συμφερει...unfollow το post απο μενα και γεια σας...

Μαζέψου λίγο γιατί άλλο να εκφέρεις κόσμια άποψη και άλλο να κατηγορείς τους φιλάθλους μιας ομάδας με τέτοιο τρόπο. Ντροπή.

Έγινε επεξεργασία από Ταμτάκος
Link to comment
Share on other sites

Και με break

Και χωρίς break

Kai με break στο break

Και με ξένους διαιτητές,

και με Έλληνες διαιτητές,

και με 3-2,

και με 3-1,

και με 3-0,

και με 2-3,

και με 1-3,

και με 0-3,

και με 30 ποντους στο ΣΕΦ

και με 30 ποντους στο ΟΑΚΑ

και με ενα ποντο

και με μισο ποντο

και με μειoνέκτημα έδρας,

και με πλεονέκτημα έδρας,

και με κουρτίνες,

και χωρίς κουρτίνες,

και στη γκαρσονιέρα,

και στο εξοχικό,

και στην Ελλάδα

και στην Ευρώπη

και στην Αθήνα

και στον Πειραια

και στο Ελληνικο

και στη Κρητη

και στο Βερολίνο

και σε 2 διαστάσεις,

και σε ...3D,

και με Ζοτς,

και χωρίς Ζοτς,

και με Σπανουλη,

και χωρίς Σπανουλη,

και με Ξανθο,

και με Εβραιο,

και με "λαπτοπ"

και με Γιαννακη

και με Μπαρτζωκα

και Δευτέρα,

και Τρίτη,

και Τετάρτη,

και Πέμπτη,

και Τσικνοπέμπτη,

και Παρασκευή,

και Σάββατο,

και Κυριακή,

και αργία,

και στο πρωτάθλημα,

και στο κύπελλο,

και στους 16,

και στο Final-4....

και σε γηπεδο ζουγκλα

και σε γηπεδο εκκλησια

και σε... αδειο γηπεδο

και σε 5ωρο παιχνιδι μεχρι τις 2 το βραδυ

και με περισσοτερες βολες

και με λιγοτερες βολές

και με ανοιξη

και με χειμωνα

και με ζεστη

και με κρυο

και με δραχμη

και με ευρω

χωρις μνημονιο

και με μνημονιο

και με κυβερνηση πασοκ

και με κυβερνηση ΝΔ

και με συγκυβερνηση πασοκ και ΝΔ

:woot:

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα έδωσα. Problem ?

Τι σε νοιάζει ποιός τα έδωσε ? Άστο, ξέρω, είναι η παράγκα του Γιαννακόπουλου, έδωσε 850.000€ για την Εθνική Ελλάδος για να... πάρει το πρωτάθλημα ο ΠΑΟ ξέρω γω... δημιουργικότητα απίστευτη :D

Σου αιτιολόγησα πριν γιατί με νοιάζει. Κάνε τον κόπο να διαβάσεις και μην τρολάρεις.

2. Τα 850κ της wild card γιατί δεν απαντάει ο Βασιλακόπουλος, από του τα βρήκε; Αν τα έδωσε το κράτος είναι μέγα σκάνδαλο. Αν τα έδωσε κάποιος ιδιώτης, γιατί δεν λέει το όνομά του; Έχει γίνει επίσημη αναφορά εδώ και 8 μήνες.

Δηλαδή αν απαγορεύεται πέραν της Liverpool (ή ΠΑΟ) να υποστηρίζω άλλη ομάδα? Μόνο 1 μπορώ? Δεν το ήξερα με συγχωρείς. Δυστυχώς απ' ότι φαίνεται η ο "φασιμσός" έχει εισχωρήσει και στα άδυτα του αθλητισμού σε όλα τα επίπεδα. Πάντα την "λέω" σε ΟΣΦΠ, περισσότερο για καζούρα, και δεν το παίζω ευρωπαίος..ΕΙΜΑΙ. Απλά επειδή στο μπάσκετ δεν υπάρχει κοκαλιστάν, δλδ παίρνω αβέρτα double αλλά στην Ευρώπη πάιρνω κάτι άλλο, σε έχει πειράξει. Έχεις βάλει παρωπίδες, κόκινες κατά προτίμηση, και βλέπεις παντού αδικία αλλά σαν γνήσιος γαύρος όταν έρχεται η σειρά σου δεν βλέπεις απολύτως τίποτα. Εδώ κάπου το σταματώ γιατί, ως συνήθως, με οπαδούς του τύπου σου δεν βγάζεις άκρη. Μπερδεμενος μια ζωή θα μείνεις. Good Luck buddy!

Είδες που σου λέω ότι φάσκεις κι αντιφάσκεις. Την μια το παίζεις Ευρωπαίος, την άλλη επιτίθεσαι χωρίς λόγο και εκτίθεσαι.

Με είπες οπαδό που φοράει παρωπίδες, ενώ σου λέω ότι ΥΠΑΡΧΕΙ κοκκαληστάν και Μαρινακιστάν!!! Ξέρεις πολλούς οπαδούς του τύπου μου που να παραδέχονται τέτοια πράγματα; Τι δεν σου αρέσει από αυτά που λέω; Ότι η ΕΟΚ τα παίρνει; Ε, τι να κάνουμε, από την στιγμή που η κρατική χρηματοδότηση είναι με το σταγονόμετρο, οι ομοσπονδίες ψάχνουν από αλλού "χρηματοδότηση", αν με νοείς. Έτυχε στα τέλη των ninetys (τότε γιγαντώθηκαν οι παράγκες σε όλα τα σπόρ) το μεγάλο πορτοφόλι να είναι πράσινο στο μπάσκετ, κόκκινο στο ποδόσφαιρο. Από τότενες μέχρι και σήμερα δεν έχει αλλάξει χέρι γιατί τα ίδια πορτοφόλια εξακολουθούν να ταΐζουν με την ίδια συνέπεια τα ίδια στόματα.

Αντί να τα σκεφτείς όλα αυτά, κάθεσαι και μου λες για νταμπλ κοκ. Όπως ακριβώς κάνουν οι ψηφοφόροι του Νικητή Πειραιά. Έτσι δεν κάνουν; Τους λες για παράγκα και σου λένε ότι παίρνω νταμπλ εδώ και 20 χρόνια.

ααα, με είπες και φασίστα ε; Αχαχούχα!!!

Αυτά, και το λήγω εδώ.

Πάμε στα του Μουντιάλ...

Ρε η Καλομοίρα πάντρεψε τον Σολωμό με τον Ζαμπρότα;;;;;;; :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αρχίζει το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ας κάνει μια αρχική εκτίμησηψπρόβλεψη για τους 4

1. Γερμανία ...η πιο βαριά φανέλα ...δείτε μόνο πόσες φορές έχει φθασει στους 4 σε παγκόσμια και ευρωπαικά....

2. Βραζιλία ... εντάξει...διοργανώτρια και καλή ομάδα...εδώ η Κορέα που ήταν διοργανώτρια εφθασε στους 4 με ανελέητο σπρώξιμο...οι Ισπανοί έχουν να θυμούνται

3. Ολλανδία...δεν ξέρω γιατί....γιατί έτσι

4. αγνωστο...πάντα υπάρχει μια ομάδα εκπληξη--αουτσάιντερ (βλέπε Ουρουγουάη στο προηγούμενο). θα είναι το Βέλγιο, η Χιλή;;

Ισπανία δεν την βλέπω να προχωράει...κουρασμένη ομάδα φαίνεται....

Ιταλία είναι του ύψους και του βάθους

Αγγλία είναι ασόβαρη

Πορτογαλία εντάξει...καλά κρασιά

Αργεντινή ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΩΝΕΥΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες διαπίστωσα ότι με Γκέκα, και μια ισοπαλία θα είναι καλή. Μόνο αν του έρθει στα πόδια και δεν υπάρχει τερματοφύλακας μπροστά του...και πάλι παίζεται. Φωτιά το παιδί!

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

Τρομερός ο γυναικείος τελικός Roland Garros. Απίστευτο παιχνίδι και απο τις 2. Το πήρε η Σαράποβα (άξια?) αλλά η Χάλεπ τρομερή. Αν διορθώσει λίγο το σερβίς και με εμπειρία θα γίνει μεγάλη παίχτρια. Βέβαια ρόλο έπαιξε και η έλλειψη των αναβολικοθρεμένων αμερικανίδων, γιατί αν η Σερένα ήταν παρών δεν θα είχε ελπίδες καμία από τις 2. Ωραίος τελικός και ας ελπίσουμε αύριο δεν θα το πάρει μονομιας ο Ναδαλ.

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.