Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Δεν παίζω τελικά σκορ εγώ. ένα παιχνίδι στο γραφείο της αδερφής μου είναι, και μάντεψε ποιον έχωσε για να παίξει :p παίζεις τελικά αποτελέσματα, αν πιάσεις ακριβές σκορ παίρνεις 5 βαθμούς, διαφορά γκολ 3 βαθμούς, σημείο 2 βαθμούς. Απλά, μετά τον προχθεσινό κουβά λέω να πάρω και μια δεύτερη γνώμη :p

Link to comment
Share on other sites

Μπα! δυστυχώς απο τότε που μας κλείσανε το σπίτι ( λέγε με betfair) δεν υπάρχει καλύτερη...

Βάλανε και auto cashout τώρα στην 365. Όχι ότι είναι κάτι φοβερό, αλλά σε γλυτώνει από manual υπολογισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Στερέψαμε απο έμπνευση. Οπότε σήμερα λέω να το παίξω τρελίτσα.

Κάρτες:

URU-ENG | Over 3.5 @ 1.72

JPN-GRE | Japan - Over 1.5 @ 2.00

IVC-COL | Coast - Over 1.5 @ 1.66

Πως το λένε στα ελληνικά; Α ναι....Παρολί.... :hehe:

Τα υπόλοιπα live.

Link to comment
Share on other sites

Tweets για Ισπανία-Χιλή & Αυστραλία-Ολλανδία

Ένας παίκτης σαν τον Ρονάλντο λείπει τώρα από την Ισπανία, να πάρει όλο το κλάμα πάνω του #wc14gr

— Ακίνδυνος (mard_el) June 18, 2014

Η Ελλάδα παραμένει πάντα το πρώτο φαβορί να φύγει από το ευρώ. Στο Μουντιάλ πάντως μας πρόλαβε η Ισπανία #wc14gr

— Red Duckling (redDuckling) June 18, 2014

Αλήθεια τώρα. Ο Γάτας χρησιμοποίησε ΟΛΑ τα κλισέ από το bestseller βιβλίο "Τα Κλισέ Του Εκφωνητή" (εκδόσεις: Κρατική Τηλεόραση). #wc14gr

— Freddos (freddos) June 18, 2014

Αδικείται ο σπίκερ του Ισπανία-Χιλή. Εγώ αν είχα τέτοια φωνή θα πούλαγα στην τηλεόραση βιβλία του Άδωνη.

— Manolis Grigorakis (@mgrigorakis) June 18, 2014

ο Ρόμπεν είναι γρήγορος λέει αυτός που κάνει περιγραφή,καλό θα ήταν να μην αποκαλύπτονται έτσι φόρα παρτίδα τέτοια μυστικά #wc14gr

— Πατήρ Κακόψυχους (deadWING1982) June 18, 2014

Εντυπωσιακό το ότι χάνει η Ισπανία αλλά εγώ ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω αυτό το "επαναληπτική προβολή" που είπε αντί για 'ριπλέι' ο Άρης Γάτας

— el sombrero (@sombrerogr) June 18, 2014

*γκλιν γλον* Ο πιλότος σας ενημερώνει: 1η στάση Πορτογαλία, 2η στάση Ισπανία, 3η στάση Ελλάδα. Ευχαριστούμε που επιλέξατε Air Brazil #wc14gr

— estélios (SteLioSsmar) June 18, 2014

Καμερούν, Γκάνα, Νιγηρία, Ελλάδα, σκέτη απογοήτευση οι αφρικανικές ομάδες σε αυτό το μουντιάλ.

— Manolis Grigorakis (@mgrigorakis) June 18, 2014

Φράνκο Κοστάντσο βγάλε τη μάσκα του Κασίγιας, σε καταλάβαμε.

— el sombrero (@sombrerogr) June 18, 2014

Σε φοβερή φόρμα η Ισπανία στο Μουντιάλ. Θα μπορούσε να της πάρει χ μεχρι και η Ελλάδα

— Βαγγεληηηηηηηη!! (Evan_GiAn) June 18, 2014

Link to comment
Share on other sites

ενας παιχτης της ακτης έχασε τον πατέρα του 2 ώρες πριν το παιχνίδι και αυτός έπαιξε κανονικά μιλάμε για μεγάλες κοχόνες τι να πει κανεις

Το κλάμα του Σερέ Ντι στον ύμνο της Ακτής - Μundial 2014 | SPORT 24

Link to comment
Share on other sites

Μονο ενα μετρο μπροστα παιζει να ηταν ο σουαρεζ:giveup:

το χουνε χεσει λιγο φετος.

Όχι ρε, περίμενε να δούμε ριπλέι με την γραμμή πρώτα :p

Πάντως πλάκα πλάκα ωραίο ματσάκι. Κρίμα που το τελικό αποτέλεσμα δεν ήταν ισοπαλία. Και ποιο σωστό θα ήταν αφού το δεύτερο ήταν οφ σάιντ και ποιο δίκαιο για τις δύο ομάδες που τα δώσανε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ακυρο τελικα ο gerard κανει την κεφαλια-πασα στον ασχημο.

Αν και παλι πιο πιθανο μου φαινεται να μην ειδε o εποπτης οτι ειναι πιο μπροστα ο σουαρ παρα οτι την μπαλα την ακουμπησε ο gerard:sarcastic:

Εγω ξενερωσα ψιλο.

ωραιο ματσακι και επαιζε συμπαθητικά η αγγλια για καποια ωρα.

Γκεκας εξω,χολεβας μεσα:neo:

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.