Jump to content



Πανω απο 28" επιλογες??


Louris7

Recommended Posts

ναι εννοω οτι θες τουλαχιστον απο Χ2 και πανω δλδ xfire και τα σχετικα...αν θες να τρεχεις φπς σε καλα settings...στα 2560

παντως το σαμσουνγκ ειχε σχετικα καλο input lag...με 85ping...

απλα εχε υποψιν σου πρεπει να υπολογισεις και τον χωρο σου...γιατι πλεον θα χρειαστει να καθεσαι αρκετα πιο πισω απο τα "νορμαλ" πανελ...

εγω θα σου λεγα για το ντελλ "δειχνει" οκ..δεν το χω τρεξει λαιβ αλλα νομιζω δικαιολογει τα λεφτα του..και ειναι και ομορφο

@ αα και κατι αλλο τα σιπς πανελ θεωρητικα ειναι καλύτερα σε gaming απο οτι τα βαριεστημενα s-pva...και συνηθως εχουν καλυτερο input

DELL 3008WFP

Ωραια, μπορεις να μου λυσεις μερικες αποριες?...

1-Καταρχας το input lag τι ακριβως ειναι , πως το "βλεπω", δηλαδη ουσιαστικα τι θα καταλαβω αν μια οθονη εχει 85 οπως η Samsung και μια που εχει 185???

2-Η Dell δεν εχει αρκετο responce time?? -12ms- Για game σε γρηγορες σκηνες ή και σε ταινιες δεν θα χει "προβλημα"?...

3-Η Eizo αξιζει ή ειναι λεφτα πεταμενα, με το σκεπτικο οτι για game και ταινιες μπορω να βρω και κατι αλλο πιο φθηνο?/... Τα χααρκτηριστικα ως προς το cntrast και τη φωτεινοτητα ειναι χαμηλα ή δεν παιζουν τοσο ρόλο??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please πειτε τη γνωμη σας τι προτεινετε!!

Μολις ειδα 22" hp στον αφερφο μου και τρελαθηκα, και μαλιστα με 300 ευρω...

Εγω που θελω 30" 2560χ1600 αξιζει να δωσω τοσα λεφτα π.χ. Dell ή Samsung ή στα 2.500 ευρω της Eizo??...

Για παιχνιδια ποια????

Please βοηθειστε!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγω ειμαι κατοχος 26αρας, κανω την ιδια χρηση που την θες δλδ ταινιες ιντερνετ και παιχνιδια. πριν 2-3 μηνες ειχα 19αρα. στην αρχη μου φανηκε πολυ μεγαλη, τωρα μου φαινεται μικρη, αν την αλλαζα ανετα θα επαιρνα 30αρα. γνωμη μου μην παρεις 22 που λες απο πανω, 26 ιντσες το λιγοτερο..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.