Jump to content



CoolerMaster Stacker 832 Black πόσο?


AGRIMI

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Πήρα τηλέφωνο στο Πλαίσιο πριν λίγο για να σιγουρέψω οτι δεν έχει γίνει λάθος στην τιμή.

Από την στιγμή που μου έχει έρθει επιβεβαιωτικό email δεν υπάρχει πρόβλημα μου είπε.

Σχετικά με την διαθεσιμότητα θα ενημερωθώ με email.

Link to comment
Share on other sites

Ευγενή άμυλα και μλκ δεν έχει...:p

Άντε να δούμε πόσα έχουν...:whistling

Που είσαι ρε Γορίλα να μας κατατοπίσεις?

Τελειώσανε :( το ίδιο και τα Enermax τα 850(απο αυτό υπάρχουν μερικά σε μαγαζιά μόνο)

Link to comment
Share on other sites

Email: "Η αποστολή θα ολοκληρωθεί μόλις το παραλάβουμε στις κεντρικές μας αποθήκες."

Λογικά όσοι το είχαμε παραγγείλει και πήραμε το 2 αυτό email που ενημερώνει για διαθεσιμότητα, είμαστε οκ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κι εμένα που μου είπαν οτι όταν έρθουν θα μου αποσταλεί (ήρθε κανονικά και mail απο ένα παλικάρι) ? Θα έρθουν ή μπα?(το λέω επειδή με έναν άλλο που μίλησα στο τηλ. δεν είχε ημερομηνία παραλαβής...)

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα στο τηλ. με ένα παιδί απ' το πλαίσιο και μου είπε οτι ενδέχεται να μη το ξαναφέρουν..Αν όμως έρθει θα αργήσει αρκετά..Ίσως πάνω απο 3 εβδομάδες..Πάντως εγώ λέω να παραγγείλω το HAF 932..Έρχεται την Πέμπτη και φαίνεται πολύ καλός αντικαταστάτης για το Armor..

Link to comment
Share on other sites

Πάει... ούτε εγώ!:flag::(

Γαμωτο έπρεπε να το ειχα παραγγείλει και ποσταρει απο το βράδυ...αλλα με την τσιμπλα στο μάτι...:wall::wall:

Νομίζω και το silverstone με τα 20 ευρώ τελείωσε...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πότε θα ξανα(?)έρθει το CoolerMaster Haf 932;

Το μόνο που με προβληματίζει στο κουτί είναι οτι το PSU πρέπει να τοποθετηθεί κάτω.

Οπότε πρέπει να γυρίσεις το τροφοδοτικό με τον ανεμιστήρα πάνω φαντάζομαι και πέζει θέμα αν φτάνει το καλώδιο τροφοδοσίας στον επεξεργαστή.

Για το Lian Li PC-60FB τι λέτε;

Θα χωράει άνετα 4870 και καμιά μεγάλη cpu ψήκτρα;

Γενικώς θέλω να αποφασίσω άμεσα για να παραγγείλω νέο pc τώρα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι σας είπαν γιατί εγώ τώρα μίλησα μαζί τους και μου είπαν οτι μπορεί να το φέρουν σε 2 εβδομάδες....

Μου ειπαν οτι δεν θα ξανάρθει το κακό ειναι πως ακύρωσα την παραγγελία οποτε αν τυχόν (που δεν) το φέρουν δεν θα το παρω :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.