Jump to content



Καρέκλα για pc


Grobath

Recommended Posts

Eπειδή είμαι σε μια ξύλινη καρέκλα σκέφτομαι να πάρω μια διευθυντική για να είμαι ποιο άνετος. Σκέφτομαι να πάρω αυτή http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1050680&catalog=25&category=69978857. Την έχει δει κανείς για να μου πει τη γνώμη του;

Link to comment
Share on other sites

Αν μου επιτρέπεις, επειδή η επιλογή καθίσματος διαφέρει ανάλογα με τις προτιμήσεις του καθενός, καλό θα ήταν να πας σε κάποιο plaisio και να τις δεις από κοντά...ή μάλλον να τις δοκιμάσεις...

Θα την χρησιμοποιείς καθημερινά οπότε κρίμα είναι να επιλέξεις από μια φωτό...

Η συγκεκριμένη πάντως φαίνεται κομπλέ από τιμή για αυτά που προσφέρει..

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακριβώς την ίδια αλλά σε δερματίνη από sato και την αγόρασα 160 ευρώ. Επειδή έχω και πρόβλημα με την μέση η καρέκλα μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Αναπαυτική και ευρύχωρη. Θα συμφωνήσω όμως με τον felix πώς σχεδόν επιβάλλεται να την δοκιμάσεις πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι είχα δει στο thread "δείξτε το γραφείο σας" υπάρχουν πολύ καλέ εντυπώσεις για τις καρέκλες του ικέα.....

Ίσως να ήσουν άτυχος....

Εγώ πάντως κονώμισα αυτη την καρεκλίτσα με 99γιούρα:

p1020030rd1.jpg

Απο αυτο το μαγαζάκι στα Χανιά:http://www.simple-city.gr/

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή είμαι σε μια ξύλινη καρέκλα σκέφτομαι να πάρω μια διευθυντική για να είμαι ποιο άνετος. Σκέφτομαι να πάρω αυτή http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1050680&catalog=25&category=69978857. Την έχει δει κανείς για να μου πει τη γνώμη του;

Μάπα είναι .. τουλάχιστον για μένα.

α) Την κλειδώνεις και παλαντζάρει περί τα 10 εκατοστά.

β) Οι βίδες της είναι από πολύ μαλακό μέταλλο. Δύο τις διέλυσα χωρίς καν να τις φτάσω στο τέρμα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι απο Ηράκλειο οπότε η λύση του ΙΚΕΑ απορίπτεται. Επίσης θέλω μαγαζί που φέρνει την παραγγελεία σπιτι επειδή δεν έχω μεταφορικό μέσο. Δεν έχει κανείς γνώμη για τη συγκεκριμένη καρέκλα η γενικότερα για τις καρέκλες του πλαίσιου;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι απο Ηράκλειο οπότε η λύση του ΙΚΕΑ απορίπτεται. Επίσης θέλω μαγαζί που φέρνει την παραγγελεία σπιτι επειδή δεν έχω μεταφορικό μέσο. Δεν έχει κανείς γνώμη για τη συγκεκριμένη καρέκλα η γενικότερα για τις καρέκλες του πλαίσιου;

όχι ότι απάντησα αλλά οκ

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν είχα κανει refresh και δεν το ειχα δει. Από το simple-city μου άρεσε αρκετά μια καρέκλα στα 139 euro αλλά δεν ξέρω το site μου σέρνεται και δεν μπορώ να βρω πως κάνω online παραγγελεία. Α και κατι ακόμα το πλαίδιο εδώ δεν έχει καρέκλες για να τις δω :/

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να κάνεις βόλτα από μαγαζιά με είδη γραφείου και έπιπλα (π.χ. sato κλπ)

Και μεγαλύτερη ποικιλία θα βρείς και ποιό «συζητήσιμες» τιμές.

+1 οχι πλαισιο για επιπλα,εχει τσιμπημενες τιμες:blink:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν είχα κανει refresh και δεν το ειχα δει. Από το simple-city μου άρεσε αρκετά μια καρέκλα στα 139 euro αλλά δεν ξέρω το site μου σέρνεται και δεν μπορώ να βρω πως κάνω online παραγγελεία. Α και κατι ακόμα το πλαίδιο εδώ δεν έχει καρέκλες για να τις δω :/

Το site τους είναι λίγο κώ***,κατέβασε τον κατάλογο και δες την σελίδα 10.

Μετά πάρε τηλ εδώ και παράγγειλε την ;):

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΤΑΙΡΙΑΣ

SIMPLE CITY

Κόμβος Μουρνιών

73300 ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ

ΤΗΛΕΦΩΝO 28210-99411 - 99421 FAX 28210-99660

E-MAIL info@simple-city.gr

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή είμαι σε μια ξύλινη καρέκλα σκέφτομαι να πάρω μια διευθυντική για να είμαι ποιο άνετος. Σκέφτομαι να πάρω αυτή http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1050680&catalog=25&category=69978857. Την έχει δει κανείς για να μου πει τη γνώμη του;

κανε μια τηλεφωνική παραγγελιά στο praktiker εχει μια με 99,90 δερμάτινη κωδ:241581, έχει και με 39,90!!

το praktiker αναλαμβάνει, και στην στέλνει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.