Jump to content


Ψηφίστε το καλυτερο netbook...


alani_gr

Netbook με οθονη 8.9'' και τιμη κοντα στα 400Ε  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Φίλε 400 ευρώ έχει και το Wind U100.

Γι'αυτό δεν ψήφισα κάτι.

Και κάτι άλλο, αν κάποιος πάρει το Acer ας προτιμήσει καλύτερα το 150L και όχι το 150X.

Γιατί να δίνεις 50 ευρώ παραπάνω για windows;

Link to comment
Share on other sites

...η γνώμη μου ειναι κανένα απο αυτά, δωσε 40€ παραπάνω και παρε το eeePC 1000H που ειναι απλά το καλύτερο και ξεμπέρδεψες :T:

..το acer δεν εχει καθολου βολικό touchpad/buttons + μεγαλο πακετο στα upgrades

..το 901 εχει παρα πολυ μικρα πληκτρα και δεν νομιζω να βολεψει κανεναν απο 15 ετων και πάνω

..το wind λιγο που το είδα από κοντά ήταν συμπαθέστατο !!

Link to comment
Share on other sites

...η γνώμη μου ειναι κανένα απο αυτά, δωσε 40€ παραπάνω και παρε το eeePC 1000H που ειναι απλά το καλύτερο και ξεμπέρδεψες :T:

..το acer δεν εχει καθολου βολικό touchpad/buttons + μεγαλο πακετο στα upgrades!!

Οντως για να λλαξεις ραμ, θελει ξηλωμα το μομπο...

επειδή μπορεί όντως να θέλει Windows μήπως?

Να τα βαλει μονος του...

Παρειγκειλε φιλε μου το ασερ στα 285... (προσφορα νετ ΠΛΑΙΣΙΟ !)

Link to comment
Share on other sites

επειδή μπορεί όντως να θέλει Windows μήπως?

Συνήθως όλοι οι υπάρχοντες χρήστες Η/Υ έχουμε ήδη windows είτε πληρωμένα, είτε "πληρωμένα".

Κι αν δεν είναι ήδη χρήστης Η/Υ δεν νομίζω ο πρώτος του να είναι netbook. Πολύ ανορθόδοξο, δεν βρίσκεις;

Τώρα, αν πέφτει στην κατηγορία που όντως δεν έχει windows πάω πάσο.

Πάντως να τα πληρώνουμε 100 φορές δεν λέει.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Συνήθως όλοι οι υπάρχοντες χρήστες Η/Υ έχουμε ήδη windows είτε πληρωμένα, είτε "πληρωμένα".

Κι αν δεν είναι ήδη χρήστης Η/Υ δεν νομίζω ο πρώτος του να είναι netbook. Πολύ ανορθόδοξο, δεν βρίσκεις;

Τώρα, αν πέφτει στην κατηγορία που όντως δεν έχει windows πάω πάσο.

Πάντως να τα πληρώνουμε 100 φορές δεν λέει.

Και εγω λεω...τα "πληρωμενα" δεν ειναι να τα εχεις σε μηχανημα που το παιρνεις μαζι σου και το βλεπει ο καθενας..

Καλυτερα ειναι να εχουμε και ενα pc με Πληρωμενα αν το εχουμε στο δρομο......"You never know who's looking" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

και 'γω σκεφτόμουν την αγορά ενός netbook αλλά συνηθισμένος στη ''βαρβατίλα'' του τετραπύρηνου σταθερού ,προτίμησα κάτι δυνατότερο και προχώρησα στην αγορά ενός toshiba u400...13άρι ,πανάλαφρο ,αναβαθμίσημο ,σχετικά φτηνό και το κυριότερο...μπορώ να παίξω άνετα CIV4 :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.