Jump to content



Intel Core i7 Reviews


AN7 OverClocker

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Πίστεψέ με, το πιο εύκολο πράγμα είναι, αν έχεις τη θέληση, να γίνεις Reviewer. Αρκετές εταιρείες ψοφάνε για τέτοια διαφήμιση, ενώ κονέ με το Χ-Ψ-Ζ τρόπο έχουμε πλέον σχεδόν όλοι.

Το θέμα είναι να κάνεις σωστό Review και όχι σαν κάποια που βλέπω έξω να γίνονται.

Εγω προσωπικά ψήνομαι πολύ να τους κάνω ένα review (απόδειξη οι ώρες που κάθησα και έγραψα το http://www.thelab.gr/showthread.php?t=57066 που έγινε sticky). Δυστυχως δεν έχω τα κονέ να ζητήσω το hardware όμως . . .

Οσο για γνώσεις, ντάξ, δεν ειμαι ο τρελος overclocker αλλά πιστεύω πως τις κατέχω αρκετά καλά.

Για τις απόψεις μου, ξέρουν αρκετοι εδω στο thelab ( με πηρανε χαμπαριιιι ρεεε ) οτι είμαι αμερόλιπτος και πως δεν διστάζω να λέω αυτό που πιστεύω άσχετα αν όλοι έχουν αντίθετη άποψη. Δηλαδη δεν παίζει να γλείψω καποια εταιρία.

Anyway, το σιγουρο ειναι οτι εγινε τρομερη δουλεια στο συγκεκριμενο review!:neo:

Link to comment
Share on other sites

Exω να τρεξω 32 πολυ καιρο ( κανα 2 χρονια ισως ) απλα θυμαμαι ακη οτι σε 2 ιδια run εβλεπα καποια διαφορα ( λογω ταυλας του σκληρου πχ ? , )

Αν μπορουσες να τρεξεις κατι πιο αντιπροσωπευτικο ? ενα winrar ας πουμε?

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται να δώσεις έναν σκασμό λεφτά για να πάς σε i7,ειδικά άμα έχεις ήδη ddr3 μνήμες.

Ότι λεφτά θες για C2Q 9550 + μητρική τα ίδια θές για 920+μητρικη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.