Jump to content



wd 750 gb =12 evro


oldhag

Recommended Posts

Ελατε μωρε μην κανετε ετσι....

Ολοι εχουμε εναν χρυσοθηρα μεσα μας..ειναι στην ανθρωπινη φυση !! :p

Ανανεωνουμε το ραντεβου μας για την αναζητηση του επομενου Ελ Ντοραντο...:happy2:

:triniti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Πολυ δώρο ρε παιδι μου , στους 1000 δισκους οι μισοι ειναι για δωράκι :hehe: ανοικτοκαρδος λαος ειμαστε τελικα .

θα ηθελα ( απο περιεργεια ) να γινοταν ενα παρομοιο λαθος να τραβουσαν απο την πιστωτικη κανα 2χιλιαρο αντι για 200ευρώ ενος προιοντος να δω τι θα λεγατε μετα μερικοι , πρεπει να το κρατησει το προιον με την τιμή λάθους ? η να βγει στα καναλια την αλλη μερα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ακομα και 500 δισκους να εδινε το eshop με ζημια 50 ευρω τον καθενα,τοσα εκατομμυρια βγαζει το μηνα,

πρωτα απ ολα θα εκανε τρομερη διαφημιση,και οπως ξερουμε η διαφημιση στα φορουμ ειναι η πιο αξιοπιστη,μη ξεχναμε οτι απο το ιντερνετ ξεκινησε και πηρε δυναμε.

αλλα...προσπαθει να βγαλει και απο τη μυγα ξυγκι...:baby:

Link to comment
Share on other sites

Κώστα νομίζω ότι υπερβάλεις. Το λάθος είναι κατά μεγάλη πιθανότητα λάθος καταχώρησης. Και το λάθος καταχώρησης το χρεώνεται αυτός που το κάνει και όχι η επιχείρηση, η οποία δεν είναι αγαθοεργής οργανισμός, αλλά κερδοσκοπικός. Άρα η λογική "κάνω τόσα εκατομμύρια τζίρο το μήνα, ας φάω στα μούτρα 100.000 € επειδή ο υπάλληλος έκανε λάθος", δε στέκει.

Link to comment
Share on other sites

μόλις τους πήρα τηλέφωνο...στην αρχή ο υπάλληλος, προφανώς δεν κατάλαβε για ποιο δίσκο μιλούσα και μου είπε πως περίμεναν από τον προμηθευτή τους που είχε καθυστερήσει κλπ...τελικά καταλήξαμε στα γνωστά περί λάθους και η παραγγελία ακυρώθηκε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.