Jump to content



wd 750 gb =12 evro


oldhag

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply
Να ανοίξουμε τον προβολέα με το τεράστιο "Τ" μπας και το δεί ο Τσάκωνας και έρθει να μας πει τη γνώμη του:p

:worship::worship:

Παντως αυτο που ειπε ο whitesnake παίζει ? Επειδη εχουμε κανει παραγγελεια σε αυτην την τιμη πρεπει να μας ερθει κι ας ειναι και λαθος η τιμη ?

Link to comment
Share on other sites

:worship::worship:

Παντως αυτο που ειπε ο whitesnake παίζει ? Επειδη εχουμε κανει παραγγελεια σε αυτην την τιμη πρεπει να μας ερθει κι ας ειναι και λαθος η τιμη ?

Σωστος

Link to comment
Share on other sites

Δε θα μπλέξεις. Το θεμα είναι οτι δε ξέρω αν μπορούμε να διεκδικήσουμε τους δίσκους σε αυτή τη τιμή σε περίπτωση που έχει γίνει λάθος

και εγώ έχω παραγγείλει, αλλά αν πρόκειται για λάθος τιμής δε νομίζω να μπορούμε να διεκδικήσουμε τίποτα. Οι πιο πολλοί το λένε ότι σε περίπτωση λάθους τιμής στο site ή στο φυλλάδιο ότι δεν φέρουν ευθύνη. Μάλλον το λένε και στο site του eshop αλλά βαριέμαι να ψάξω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Παράξενο, ενω μου ήρθε email με την επιβεβαίωση, μέσα στο λογαριασμό μου λέει ότι δεν έχω κάνει παραγγελία.

edit: Ξαναέκανα παραγγελία και την πήρε.

Παιδια δεν θα ειναι και μεχρι αυριο!Καποια στιγμη θα το καταλαβουν...αλλα να μου πεις σημερα ειναι Χριστουγεννα και δεν θα δουλευει κανενας οποτε ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ και παντα τετοια

Link to comment
Share on other sites

Classical case of malfunction....

Το e-shop.gr, οι υπάλληλοί του, ή άλλοι αντιπρόσωποί του, δεν έχει καμία ευθύνη, υπό οποιεσδήποτε συνθήκες, για όποιες επακόλουθες, παρεμπίπτουσες, έμμεσες, ειδικές αποζημιώσεις ή έξοδα ή χρηματικές ποινές, συμπεριλαμβανομένων, αλλά όχι περιοριστικά, διαφυγόντων κερδών, διακοπής λειτουργίας της επιχείρησης, απώλειας πληροφοριών ή δεδομένων, ή απώλειας πελατείας, απώλειας ή ζημίας περιουσίας, και οποιωνδήποτε αξιώσεων τρίτων μερών προκύψουν από ή σε σχέση με την χρήση, την αντιγραφή, ή την παρουσίαση αυτής της ιστοσελίδας ή των περιεχομένων της ή οποιασδήποτε άλλης συνδεδεμένης ιστοσελίδας,αν εξαρτήτως εάν το e-shop.gr είχε ενημερωθεί, γνώριζε ή έπρεπε να γνωρίζει αυτή την πιθανότητα.

http://www.e-shop.gr/protection.phtml

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.