Jump to content



wd 750 gb =12 evro


oldhag

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

ρε παιδια, μόλις το είδα ενώ το είχα σε tabs στην αλεπου απο τις 9...αν δεν χρειάζεται κανεις κάποιον από όσους πήρε, παρακαλω θέλω 1-2. στείλτε μου Pm.

Link to comment
Share on other sites

+2 κ απο εμένα αλλά να ρωτήσω κάτι άλλο,εκει που λέει εξέλιξη παραγγελίας γράφει

οκ Υποβολή Παραγγελίας 25/12/08 16:42

Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας σε εξέλιξη

σε εσάς??μου έχει έρθει κ ενα email που λέει αυτόματη επιβεβαίωση παραγγελίας!

Το ιδιο...

Link to comment
Share on other sites

"Εξαντλημένο. Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για αγορά"

Αραγε εγινε αυτοματα μολις τελειωσε η διαθεσιμη ποσοτητα η καποιος κακομηρης ειναι εκει χρονιαρες μερες?????

Link to comment
Share on other sites

Στην τρελή περίπτωση που δεν το καταλάβουν στα κεντρικά και πάει ο πρώτος να τον πάρει πιστευω κατι θα ψηλιαστεί ο υπάλληλος και θα ενημερώσει τα κεντρικά.Οι πρώτοι μπορεί να σταθουν τυχεροι.

Link to comment
Share on other sites

Αμφιβάλλω αν κάτσουν να πάρουν τηλέφωνο όλους. Απλά θα στείλουν τις παραγγελίες με τη σωστή τιμή, εαν βέβαια δεν είναι η σωστή αυτή που αναφέρεται.

Είμαι μέσα για καταγγελία αν μας κάνουν καμια κουτσουκέλα.

Link to comment
Share on other sites

Χμ, έχουμε μία περίπτωση που κάποιος είδε ένα δίσκο που θα έκανε 120€ κανονικά να είναι στα 12€. Πέφτουν ένα σωρό παληκάρια και ψωνίζουν από 10, λες και θένε να μας πούνε ότι θα τα κρατήσουν και δεν τους πήγε καν στο μυαλό ότι θα τα μοσχοπουλήσουν μετά.

Σαν να μην φτάνει αυτό, ενώ όλοι ξέρουν ότι προφανώς είναι λάθος του site, θα το απειλήσουν μετά με καταγγελίες κλπ.

Αθάνατη Ελλάδα και αθάνατοι Έλληνες. Δεν φταίει το δίκαιο έξω στην Ευρώπη που είναι ο καταναλωτής προστατευμένος. Γίνεται επειδή και ο καταναλωτής Ευρωπαίος είναι και δεν κοιτάει πότε θα αρπάξει με την μία ;)

Α, και θυμηθείτε τι έγινε με την προηγούμενη προσπάθεια για παραεμπόριο εδώ. Κάποιοι που θα το δοκιμάσουν, δεν θα ξανακάνουν Log in.

Μπράβο παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Α, και θυμηθείτε τι έγινε με την προηγούμενη προσπάθεια για παραεμπόριο εδώ. Κάποιοι που θα το δοκιμάσουν, δεν θα ξανακάνουν Log in.

Μπράβο παιδιά!

Εγω παντως δεν θα τα πουλησω...θα τα βαλω μεσα στις καλτσες στο τζακι:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.