Jump to content



wd 750 gb =12 evro


oldhag

Recommended Posts

φιλε ξερω αρκετους που πηραν μνημες και το εκαναν γαργαρα γιατι ηταν λιγα τα κομματια (μαγκια τους)

για τους σκληρους δεν ασχολουμαι αλλο, να κανει ο καθενας οτι νομιζει σωστο.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply
ρε παιδια δεν καταλαβαινω...

αφου τους πουλησαν σε αυτη την τιμη... γιατι να τους παρουμε σε αλλη?

ο καθενας παρνει οσους θελει και τους κανει οτι θελει..

γιατι να μην βγαλει και κερδος? ετσι και αλλιως και οι αλλοι που θα τους αγορασουν σε τιμη ευκαιρια θα τους παρουν

Μεγάλε αν πήγαινες να τους πουλήσεις σε αγγελία όμως θα σε έδινα κανονικά (όπως έχω κάνει και με άλλους) στους ενδιαφερόμενους αγοραστές... Ε και απαιτείς να σου δώσουν σκληρούς στα 12euro (μήπως δεν είναι προφανές πως έκαναν λάθος και δεν είναι προσφορά τα 12euro?), ε και θέλεις να βγάλεις και φράγκα για από την δουλεία. Κάπου διάβασα και για καταγγελίες...έλεος ρε...:blink:
Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικά man. Και δικαίωμα μου είναι να σε κράξω μετά. Πάρε όσους θέλεις, δεν έχω πρόβλημα. Και εγώ πήρα εξάλλου. Βγάλε τους στην αγορά με περισσότερα λεφτά, και είσαι imo κατάπτυστος. Τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Aς ελέγχανε 20 φορές την τιμή...

Κι εγώ έχω πάρει πολλούς και θα τους πουλήσω κιόλας...Δικαίωμά μου είναι όπως και του καθενός!

Αν τους πάρεις δεν νομίζω να τους θέλει κανεις γιατι όλοι έχουν πάρει απο κάμπωσους...

Link to comment
Share on other sites

Εξήγησε μου που είναι το κακό της υπόθεση να τους πουλήσω 90-100ε...και ασε τους χαρακτηρισμούς γι αλλου!

Σε εμένα αναφέρεσαι;Αν ναι για πλάκα το είπα.Ο καθένας ας κάνει ότι νομίζει.Εξάλλου και εγώ πήρα.Δεν μπορώ να κατηγορησω κάποιον για κάτι που και εγώ έκανα.

Link to comment
Share on other sites

Αν τους πάρεις δεν νομίζω να τους θέλει κανεις γιατι όλοι έχουν πάρει απο κάμπωσους...
Εγώ πάντως θα ήθελα έναν σε λογική τιμή να τον κάνω δώρο στην αδελφή μου :kiss3:
Link to comment
Share on other sites

Εξήγησε μου που είναι το κακό της υπόθεση να τους πουλήσω 90-100ε...και ασε τους χαρακτηρισμούς γι αλλου!

Η λέξη "παρεμπόριο" σου λέει τίποτα; Ειλικρινά σου λέω, αν τολμήσεις να πουλήσεις τίποτα τέτοιο εδώ, θα τιμωρηθείς με μόνιμη αφαίρεση του δικαιώματος πρόσβασης στο thelab.gr

Link to comment
Share on other sites

Χμ, έχουμε μία περίπτωση που κάποιος είδε ένα δίσκο που θα έκανε 120€ κανονικά να είναι στα 12€. Πέφτουν ένα σωρό παληκάρια και ψωνίζουν από 10, λες και θένε να μας πούνε ότι θα τα κρατήσουν και δεν τους πήγε καν στο μυαλό ότι θα τα μοσχοπουλήσουν μετά.

Σαν να μην φτάνει αυτό, ενώ όλοι ξέρουν ότι προφανώς είναι λάθος του site, θα το απειλήσουν μετά με καταγγελίες κλπ.

Αθάνατη Ελλάδα και αθάνατοι Έλληνες. Δεν φταίει το δίκαιο έξω στην Ευρώπη που είναι ο καταναλωτής προστατευμένος. Γίνεται επειδή και ο καταναλωτής Ευρωπαίος είναι και δεν κοιτάει πότε θα αρπάξει με την μία ;)

Α, και θυμηθείτε τι έγινε με την προηγούμενη προσπάθεια για παραεμπόριο εδώ. Κάποιοι που θα το δοκιμάσουν, δεν θα ξανακάνουν Log in.

Μπράβο παιδιά!

Nαι αμέ ... όπως και την άλλη φορά που έγινε με το πλαίσιο και πήραμε τις ram στα 20 euro αντί στα 120 ..... και φτιάξαμε τα pc μας .... @felix ΝΑΙ ΠΗΡΑ !!!! και μερικοί ακόμα .... ονόματα δεν λέμε ....

Οπως και παλιότερα με κάτι 8400 .....

Ολα λάθη και όλα μέχρι να επωφεληθούν όσοι είναι στα κόλπα ....

Αν κάποιος δεν πρόλαβε να παραγγείλει καν ... δεν είναι και τόσο όμορφο να κάνει τέτοια επίθεση χωρίς καν να περιμένει την πρώτη εργάσιμη όπου και το τοπίο θα έχει ξεκαθαρίσει .......

και φυσικά αυτό με το Log in ''δεν το έχω'' αλλά και δεν με αφορά μια και δεν μπορώ να βάλω αγγελία (και ούτε που με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΛΑΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΑΣ ....αφήστε το κλήμα των ημερών να σας αγγίξει ......

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια στιγμη.

θέλω να ρωτήσω κάτι και θα σας παρακαλούσα να μην πέσετε πάνω μου να με φάτε.

αν ο άλλος βρικε την ευκαιρία και λόγο λάθους πάρηγγειλε 10 δίσκους στο 1/10 της τιμής τους, ενώ κάποιος άλλος δεν πρόλαβε, και του τον πουλήσει στα 60 ευρώ ας πουμε. που είναι το 1/2 της τιμής του. δεν βγαίνουν και οι δυο κερδισμενοι? δηλαδή το οτι ο άλλος αδραξε την ευκαιρία και πήρε κάποια ποσοτητα αυτό τον κάνει κατάπτηστο? άσε που αν βάλει αγγελία εδω μέσα και πει οτι , κύριοι τον δισκο τον αγόρασα 12 ευρς και τον πουλαω 60, αυτός θα είναι λόγος για ban?

και στην τελική εγώ έχω 5 wifi modem/router στη ζελατίνα τους τα οποία μου ταδώσανε ΔΩΡΟ με νεες συνδέσεις, ΑΝ τα ΠΟΥΛΗΣΩ 20 ευρώ το ένα εδω μέσα γινομαι μαυραγορήτης γιατί δεν εδωσα μια για να τα αγοράσω? μην λέμε οτι θελουμε.

και ενημερωτικα πηρα 4 κομμάτια τα οποία ΑΝ ερθουν εχουν φυγει για δώρα.

Link to comment
Share on other sites

δεν βγαίνουν και οι δυο κερδισμενοι? δηλαδή το οτι ο άλλος αδραξε την ευκαιρία και πήρε κάποια ποσοτητα αυτό τον κάνει κατάπτηστο? άσε που αν βάλει αγγελία εδω μέσα και πει οτι , κύριοι τον δισκο τον αγόρασα 12 ευρς και τον πουλαω 60, αυτός θα είναι λόγος για ban?
φτηνό επιχείρημα. αν θες να παραστήσεις τον ουμανιστή και τον αλτρουιστή, θα τα δώσεις στην ίδια τιμή που τα αγόρασες, για να μη βγάλεις κέρδος.

από τη στιγμή που βγάζεις κέρδος, μιλάμε για παρεμπόριο, και τέτοιους ανθρώπους δεν τους θέλουμε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνετε αφορμές μου φαίνεται...Με κατηγορείτε για κάτι που ουσιαστικά δεν έχω κάνει, και δεν ξέρετε αν θα το κάνω!Και χωρίς να έχω "άσχημο" ιστορικό στις πωλήσεις.

Ο κύριος λόγος που πήρα 60(ναι 60) είναι για να τους δώσω δώρα στο cpusers.(αν τελικά τους πάρουμε!)

Η στάση της δο πρέπει να είναι ουδέτερη, και να μην κατακρίνει κανέναν και να βοηθάνε να λύνονται διαφορές και προβλήματα, όχι να παριστάνουν τους μπαμπούλες.Άλλο δε μιλάω πλέον γιατί έχει ξεφύγει το θέμα και άδικα χαλάω το γιορτινό κλίμα σαν κατάπτυστος που είμαι:hi:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.