Jump to content



wd 750 gb =12 evro


oldhag

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

πηρα email..

Αγαπητέ/ή κύριε/α,

σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και καλή χρονιά...!!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το προϊόν "WESTERN DIGITAL WDH1CS7500E MYBOOK HOME EDITION 750GB TRIPLE INTERFACE", που παραγγείλατε δεν είναι διαθέσιμο σε αυτήν την τιμή. Δυστυχώς, η τιμή προσφοράς στα 12,30€ αναφερόταν σε περιορισμένο άριθμο τεμαχιών του stock house καθώς επίσης σε εκθεσιακά τεμάχια και προϊόντα βιτρίνας, τα οποία λόγω έντονης ζήτησης έχουν ήδη εξαντληθεί. Μας συγχωρείτε για την ταλαιπωρία και θα χαρούμε πολύ να σας εξυπηρετήσουμε σε επόμενή σας παραγγελία. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Με εκτίμηση,

Link to comment
Share on other sites

πηρα email..

Αγαπητέ/ή κύριε/α,

σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και καλή χρονιά...!!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το προϊόν "WESTERN DIGITAL WDH1CS7500E MYBOOK HOME EDITION 750GB TRIPLE INTERFACE", που παραγγείλατε δεν είναι διαθέσιμο σε αυτήν την τιμή. Δυστυχώς, η τιμή προσφοράς στα 12,30€ αναφερόταν σε περιορισμένο άριθμο τεμαχιών του stock house καθώς επίσης σε εκθεσιακά τεμάχια και προϊόντα βιτρίνας, τα οποία λόγω έντονης ζήτησης έχουν ήδη εξαντληθεί. Μας συγχωρείτε για την ταλαιπωρία και θα χαρούμε πολύ να σας εξυπηρετήσουμε σε επόμενή σας παραγγελία. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Με εκτίμηση,

ουαου

Οποτε δεν ηταν λαθος η τιμη.ηταν προσφορα

Link to comment
Share on other sites

Kαι σε εμενα ηρθε αυτο το μυνημα...Παντως παιδια επειδη χρειαζομαι εναν οποιος παρει και θελει να δωσει καποιον(φυσικα στην τιμη της προσφορας και μονο) ας μου στειλει πμ.Παντως αν ηταν οντως προσφορα μακαρι να δουμε και αλλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει έστω ένας που πήρε το δίσκο σε αυτή την τιμή?

Αν ναι τότε όντως ήταν προσφορά και δεν προλάβαμε.

Αν όχι...Ένα θα πω. Κάνανε λάθος και δεν το παραδεχτήκαν.

Ντροπή τους!

Πάντως την στιγμή που παράγγειλα, με παραλαβή από το κατάστημα της στουρνάρη έλεγε ότι ήταν άμεσα διαθέσιμο...

Νομίζω οτι τα προϊόντα του stock house βρίσκονται στο μενίδι.

Αν κάνω λάθος τι να πω.....

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου ηρθε αυτο το μήνυμα. Να πω οτι παραγγειλα μονο ενα κομματι και φυσικα ηξερα οτι δεν προκειτε να παρω 750αρι δισκο σε τετοια τιμη αλλα ειπα να δω τι θα γινει. Για εμενα το συγκεκριμενο μαιλ ειναι δειγμα ανευθυνότητας και ουσιαστικα ανοιγει τους ασκους του αιολου για οσους εχουν ορεξη για μηνύσεις κτλ. Αν απλα ελεγαν συγγνωμη λαθος (τι πιο ανθρωπινο αλλωστε) οι περισσοτεροι θα λεγαμε ΟΚ δεν τρεχει τιποτα να ειστε καλα. Τωρα ομως ειναι σαν να παιζουν με την νοημοσυνη μας. Δηλαδη και καλα η τιμη ηταν σωστη και προσφορα αλλα για λιγα κομματια... και γιατι δηλαδη δεν ειχαν βαλει στο συστημα τον αριθμο των τεμαχιων που ηθελαν να δωσουν σε αυτη την τιμη ωστε οσοι προλαβαιναν να επερναν παρα αφησαν εκατονταδες ή ακομα και χιλιαδες κομματια μεχρι να δειξει χθες το βραδυ το site οτι δεν υπηρχαν διαθεσιμα (μπηκε ο αδελφος μου μολις του το ειπα για να παραγγειλει και μου ειπε οτι δεν υπηρχε). Τι να πω περιμενα μεγαλυτερη υπευθυνοτητα απο μια τοσο μεγαλη επιχειρηση...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην ήθελαν να παραδεχτούν το λάθος και να το είπαν "προσφορά". Αμφιβάλλω αν έδωσαν έστω και έναν δίσκο σε τέτοια τιμή.

Σωστά, λες και αμα του είχαν βάλει διπλάσια τιμή πχ 30€ δεν θα ήταν προσφορά και δεν θα επεφταν οι παραγγελίες βροχή. Και εγώ το αποκλείω να ήταν εσκεμμένη προσφορά...

Link to comment
Share on other sites

οποιουδηποτε ειδους καταγγελια ' μηνυση για περιπτωση "παρηγγειλα τον δισκο στα 12 και δεν μου τον δινουν οι παλιανθρωποι " θα παει κατα πασα πιθανοτητα άπατη imo και θα γελα και το παρδαλο κατσικι.Αλλα θαναι ακομη πιο αστειο να το μαθει η επιτροπη ανταγωνισμου,και να ριξει προστιμο(ψιλοαπιθανη περιπτωση αλλα λεμε τσακωνοφαντασια) στο μαγαζι για αθεμιτο ανταγωνισμο,και μετα να τρεμουν τα μαγαζια να κανουν προσφορες του στυλ "καρτα γραφικων'μητρικη στα μισα λεφτα" ,και μετα να κλαινε ολοι γιατι αραιωσαν τα πλαισιο'μουλτιραμα τα ξεστοκαρισματα :hehe:...

Link to comment
Share on other sites

Οτι έχει γίνει λάθος είναι το μόνο σίγουρο.Τα προιόντα στο stock house του eshop έχουν τέτοια τιμή που όσες φορές έχω κοιτάξει δεν αξίζει τίποτα με τη λιγοστη κιόλας εγγύηση που δίνουν , και θα έβαζαν 12 euro τους σκληρούς ? Απ'την άλλη δεν μπορείς να πουλάς κάτι που on-site φαίνεται ως κανονικό προιόν με full εγγύηση και μετά να λές οτι πρόκειται για προιόν απο εκθέσεις και λοιπά.Μεγά:tomato: λάθος που δεν παραδέχονται οτι έχει γίνει λάθος :TD:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.