Jump to content



Windows live messenger Προβλημα


MpisKi

Recommended Posts

Γεια σας,

Χτες κατεβασα την εκδοση του μσν "Window slive messenger 2009 beta 2"κανο εγκατασταση παω να μπω και μου βγαζει "This application is unvailiable" παταω στην βοηθεια και μου λεει "This is a beta version if y have problem with connecting unistall this BETA version and install the latse version of windows live messenger"παω να κανω εγκατασταση την κανονικη εκδοση και μου λει " you already have a latset version of windos live messenger,if you want to install this version u first have to uninstall the latest version"

παταω στον πινακα ελενχου να το κανω uninstall αλλα δεν το βρισκει(δεν εχει τιποτα απο msn)ε παο στον σκληρο και σβηνω των φακελο παω να κανω εγκατασταση αλλα ακομα μου λεει οτι εχω την BETA version εγκατεστημενη...

τι να κανω????....πως μπορω να βρω που ειναι εγκατεστημενη αυτη η BETA Version επσαξα παντου αλλα δεν την βρηκα να την διαγραψω....

Στην ουσια θελω να βρω που ειναι εγκατεστημενη η BETA version για να την κανω uninstall...

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και τα εκανα ολα απεγκατασταση,πηγα ακομα και στους φακελους και τα εσβησα...αλλα ακομα μου βγαζει αυτο το beta και δεν με αφηνει να κανω εγκατασταση την προιγουμενη εκδοση:...:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αυτο πηγα να κανω αλλα παταω στην τελευταια κανονικη εκδοση να την κανω εγκατατασταση αλλα λεει οτι πρωτα πρεπει να κανω απεγκατασταση την αλλη εκδοση την οποια εχω κανει πολλες φορες και εσβησα ολους τους φακελους που ειχε αρχεια απο αυτην την εγκατασταση αλλα ακομα μου βγαζει την beta version:wassat:

Μηπως αυτη η version ειναι ιος και για αυτο δν πειανει το uniistall??(δεν θυμαμαι αν την κατεβασα απο το official site)

Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν φενεται κανενα msn εγκατεστημενο αυτη την στιγμη και δεν εχει κανενα φακελο msn(τα εσβησα ολα)αλλα καθε φορα που ανοιγω το πισι μου βγαζει το msn και βγενει και ενας φακελος στο C:/user με ονομα "tracking" ενα αρχειο...το σβηνω καθε φορα αλλα οταν ανοιγω το πισι ανοιγει και το beta msn και εμφανιζεται ο φακελος αυτος....:eek:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.