Jump to content



Ποικιλία και διαθεσιμότητα προιόντων ΠΛΑΙΣΙΟΥ


perp

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

λειτουργει από πέρσυ το Πλαίσιο με τα χαρτικά ως προσωρινό και τώρα ετοιμαζεται άλλο προσωρινό εκει που ανέφερε ο Φράγμας μέχρι την αναστήλωση του παλιού

Link to comment
Share on other sites

Η φωτιά στο παλιό ήταν τόσο ισχυρή που κατέστησε το κτήριο ανεπισκεύαστο λόγω στατικότητας μιας και αρπάξανε ακόμα και τα μεταλλικά στηρίγματα στους τοίχους.

νομίζω δηλαδή οτι εκείνη η γωνιά δε πρόκειται να ξαναφτιαχτεί ποτέ.

Για το νέο Πλαίσιο Στουρνάρη ακούγεται οτι θα είναι έτοιμο για τις γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Απο την αρχή του θέμματος, το διαβάζω ανα τακτά χρονικά διαστήματα.

Τα προβλήματα τα ξέρουμε και εμέις ,αλλά μερικά δεν λύνονται με μερικά με ένα πληκτρολόγιο και μερικά κλίκς. Κάποια θέλουν χρόνο και μεγάλες αλλαγές, εστώ και αν πρόκειται για κάτι πολύ μικρό.

Θεωρώ πώς το θέμα με την διαθεσιμότητα έχει φτιάξει σε πολλές κατηγορίες. Δεν μιλάω για HOT προϊόντα βλέπε 5970 ή Core i7 960 ή κάτι πολύ καινούριο και δυσέυρετο . Μιλάω πιο γενικα.

Όσον αφορά τα σχόλια σας, θα παρακαλούσα να συνεχίσετε να τα γράφετε είτε είναι ομορφα έιτε ασχημα για να τα διορθώνουμε .

Τέλος, σχετικά με τα φίλτρα που υπάρχουν στο hardware, αν κάτι δεν υπάρχει και θα θέλατε να υπάρχει ρίχτε μια απάντηση στο θέμα να το δούμε. Το θέμα αυτό το λύσαμε οριστικά επιτέλους. :)

Αν η Δ.Ο. θεωρεί πώς κάνω Free Adds/Support για το Πλάισιο, ας το πέι με πμ να σταματήσω :)

Link to comment
Share on other sites

α. το φίλτρο των τιμών να είναι με εύρος που καθορίζεται από το χρήστη, κι όχι κάτι προκαθορισμένο

β. Υπάρχουν περιπτώσεις που χρειάζονται περισσότερες επιλογές σε μια κατηγορία φίλτρου π.χ. αν ψάχνω τηλεόραση με διαγώνιο από 40-46" είναι λίγο σπάσιμο να κάνω ανοίξω τρία tabs: ένα για 40", ένα για 42" και ένα για 46"

Link to comment
Share on other sites

@Deninho θα ρωτήσω απο δευτέρα και θα σου πώ μιας και δεν μπορώ να απαντήσω εγώ.

@KoMM αυτό που δείχνεις το έχουμε λάβει και εμέις υπόψιν μας .Υπάρχει και στις ψύκτρες και προσπαθούμε να το λύσουμε.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε φιλαράκι, γιατί αμα το διορθώναμε μπορεί να μην ξανάμπαινες να δείς αν το φτιάξαμε ή όχι :hehe:

Σε μνήμες, κάρτες γραφικών, έτοιμα PC, USB Flash δεν το βλέπω πουθενά.

Άμα το βλέπεις πουθενα που μου ξεφέυγει, σφύρα το.

Link to comment
Share on other sites

φέρτε ωρέ κανα σκληρό δίσκο 1TB κάθομαι και προσκυνάω το you.gr εδώ και μιά βδομάδα να θυμηθούν να μου στείλουν τον wd black...:p:sarcastic:

ούτε black έχετε ούτε samsung f3... :TD:

που θα πάει η δουλειά? δεν έχουμε που να αποθηκεύσουμε τα αρχεία μας...:fist:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.