Jump to content



Ποικιλία και διαθεσιμότητα προιόντων ΠΛΑΙΣΙΟΥ


perp

Recommended Posts

4/11/09: Κάνω παραγγελία από το site έναν Ε6300 και το φτηνό κιτάκι 2x1 της PNY. Λαμβάνω το mail της επιβεβαίωσης και όλα φαίνονται ΟΚ. Σύμφωνα με το site και τα 2 είναι διαθέσιμα.

2x1.jpg6300.jpg

5/11/09: Λαμβάνω email ότι υπάρχει πρόβλημα διαθεσιμότητας. Αργότερα παίρνω τηλ για να δω τι γίνεται. Μου λένε ότι τελικά συγκέντρωσαν τα προϊόντα και σήμερα, 6/11, θα τα προωθούσαν στη Γενική Ταχυδρομική.

6/11/09: Βλέπω κλήση και SMS στο κινητό μου, αλλά και ένα email. Guess what, πρόβλημα διαθεσιμότητας. Παίρνω τηλ. και μαθαίνω ότι έχουν στείλει τον Ε6300, αλλά δεν υπάρχουν οι μνήμες. Μου λένε ότι σήμερα τις παραλαμβάνουν και θα τις στείλουν αύριο ή από εβδομάδα.

WTF.. για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

και εμένα με τις δικτυακές παραγγελίες μου τα έχουν σπάσει κανονικά

μερικές τιμολογήσεις καθυστερήσεις και ένα χαζό μήνυμα

επικοινωνήστε μαζί μας...

να επικοινωνήσεις εσύ ρε κάφρο ,που μου ζήτησες κατα τα άλλα και τηλέφωνο επικοινωνίας...

δεν παίζονται....

Link to comment
Share on other sites

Βασικά τον τελευταίο καιρό, όσες παραγγελίες έχω κάνει, λάμβανα μετά ένα e-mail που έπρεπε να τους πάρω τηλ, πράγμα το οποίο όπως λέει και ο Σκοτεινός Σάγκα, μου την έδινε στα νεύρα... επομένως τις ακύρωσα και τα πήρα από αλλού... και βασικά τώρα που το σκέφτομαι είναι από τις πρώτες φορές που έχω πάρει τόσα πράγματα και ακριβά από άλλα καταστήματα, μετά από χρόνια...

Ντάξ' έτσι είναι η αγορά, τουλάχιστον έχω βρει άλλο μαγαζί που φαίνεται να έχει καλές προοπτικές...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον οι υπεύθυνοι στο ΠΛΑΙΣΙΟ πρέπει να επανεξετάσουν την πολιτική τους απέναντι στους πελάτες τους όσον αφορά τον τρόπο λειτουργίας του ηλεκτρονικού μαγαζιού τους. Ενδιαφέρον θα είχε κάποιος από το ΠΛΑΙΣΙΟ να μας ενημερώσει που οφείλονται όλα αυτά τα προβλήματα.

Καλώς σας βρήκα!:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον οι υπεύθυνοι στο ΠΛΑΙΣΙΟ πρέπει να επανεξετάσουν την πολιτική τους απέναντι στους πελάτες τους όσον αφορά τον τρόπο λειτουργίας του ηλεκτρονικού μαγαζιού τους. Ενδιαφέρον θα είχε κάποιος από το ΠΛΑΙΣΙΟ να μας ενημερώσει που οφείλονται όλα αυτά τα προβλήματα.

Καλώς σας βρήκα!:dance3:

strike 2 ....

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον οι υπεύθυνοι στο ΠΛΑΙΣΙΟ πρέπει να επανεξετάσουν την πολιτική τους απέναντι στους πελάτες τους όσον αφορά τον τρόπο λειτουργίας του ηλεκτρονικού μαγαζιού τους. Ενδιαφέρον θα είχε κάποιος από το ΠΛΑΙΣΙΟ να μας ενημερώσει που οφείλονται όλα αυτά τα προβλήματα.

Καλώς σας βρήκα!:dance3:

Άδικος κόπος....

Εδώ και 5 χρόνια ψάχνουμε υπεύθυνο του e-shop και ποτέ δεν εμφανίστηκε κάποιος, για προβλήματα ενός μήνα στο πλαίσιο θα βγει?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εκτός απο τις ηλεκτρονικές αγορές , τι ανηφόρα έχουν πάρει οι τιμές ρε σεις?

ο vertex 30 gb απο 129 στα 169 ευρω?

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/Solid-State-Drives/OCZ-30Gb-Sata-Ii-Vertex-Series-ssd2-1Vtx30G-SSD2-1VTX30G.htm

έλεος

και οχι μόνο αυτό απλα έτυχε να δώσω αυτό παράδειγμα..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εκτός απο τις ηλεκτρονικές αγορές , τι ανηφόρα έχουν πάρει οι τιμές ρε σεις?

ο vertex 30 gb απο 129 στα 169 ευρω?

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/Solid-State-Drives/OCZ-30Gb-Sata-Ii-Vertex-Series-ssd2-1Vtx30G-SSD2-1VTX30G.htm

έλεος

και οχι μόνο αυτό απλα έτυχε να δώσω αυτό παράδειγμα..

και σε στιγμη μαλιστα που το ευρω σαρωνει το δολλαριο..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.

με τρωει το χερι μου για να πατησω το αγαπημενο μου "εικονιδιο κιτρινου χρωματος". αλλα ελπιζω να κανεις αυτο που λες στην τελευταια γραμμη.

btw γραφτηκες για να πεις αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Sorry ρε παιδιά, αλλά εδώ λέμε ότι έχει γονατίσει όλο το εμπόριο στην Ελλάδα με την απεργία των λιμενεργατών, το Πλαίσιο και το κάθε Πλαίσιο με τι θα τα φέρει τα πράγματα;

Με περιστέρια και καβάλα σε φάλαινες;

Και όλη αυτή την καθυστέρηση ποιος πιστεύετε ότι θα την πληρώσει;

Ναι μεν υπήρχε ένα θέμα από παλιά, αλλά εδώ που φτάσαμε περιμένατε τίποτα λιγότερο;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.