Jump to content



Recommended Posts

Αν σε χαλάει το μέγεθος, πάρε το πιο μικρό :p

Σοβαρά τώρα, το 1ο είναι RC όλα μαζί. Το 2ο είναι για 64μπιτα win7, το 3ο για 32μπιτα win7. Ανάλογα τι έχεις παίρνεις. Γιατί όμως δεν περιμένεις να σου έρθει μόνο του στην τελική έκδοση και μπλέκεις με RC?

Link to comment
Share on other sites

Ποιο από όλα φίλος....;;;Είναι πολύ μεγάλα όλα

To exe ή το x86 (32-bit) ή το x64 (64-bit). Ανάλογα τι windows έχεις. (Τις δύο μεσαίες).

EDIT: Τώρα είδα ότι έχεις 32bit. Tην 3η βάλε.

Έγινε επεξεργασία από popeye
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νice.Εγκαταστάθηκε με επιτυχία λέει.

Έβγαλε αυτό, είμαι μια χαρά. Ευχαριστώ

attachment.php?attachmentid=42944&stc=1&d=1295531164

παράξενο.. Μήπως έβαλες κάποια beta? Εμένα δεν μου το έβγαλε, αλλά στις ιδιότητες του υπολογιστή δείχνει ότι έχει εγκατασταθεί.. Αυτό το αντίγραφο αξιολόγισης μου το είχε βγάλει παλιότερα όταν είχα βάλει το SP1 Beta..

Link to comment
Share on other sites

οχι, δεν είναι σοβαρό, περισσότερο ενοχλητικό θα έλεγα. αν σκαλίσεις το αντίστοιχο θέμα που υπήρχε για τα windows vista νομίζω θα βρεις τη λύση που είχε βγει τότε και που λογικα θα είναι ίδια και για τα 7.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να μην χαλάω το thread με τα αποτελέσματα θα το βάλω εδώ.

Από προχτές αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το PcMARK Vantage x64(1.0.2) σε windows 7 professional και δυστυχώς όσο και να έψαξα στο νετ δεν βρήκα κάτι.

Το πρόβλημα είναι ότι μου βγάζει συνεχώς Failed στο Communications Suite. Συγκεκριμένα κάνει fail στο Data Compression κομμάτι του τεστ. Είναι το δεύτερο στη λίστα νομίζω.

Το παράλογο είναι ότι αν τρέξω το τεστ μόνο του παίζει!

Για αυτό το πράγμα έκανα φορμάτ, drivers είναι παντού οι τελευταίοι, windows full updated και όλα είναι αυθεντικά. Επίσης το pc (760&p55) είναι σε εντελώς εργοστασιακή μορφή.

Ιδέες;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.