Jump to content



Πράγα - έχει πάει κανείς να προτείνει ξενοδοχείο?


junior-21-

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Lol, δεν παρακολουθώ το O.T., γι' αυτό.

Μιλήσαμε από MSN. Εγώ έμεινα στο President, από ό,τι μου είπε ο Ανέστης δεν είναι στο Price Range του, από εκεί και πέρα του πρότεινα το ξενοδοχείο που θα επιλέξει να είναι κοντά στο ιστορικό κέντρο της πόλης που εκεί γύρω είναι τα περισσότερα sights. Καλό είναι να έχει και θέα σε κάνα κάστρο, ποταμό κτλ :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Θα πάμε με 2 φιλαράκια την επόμενη Παρασκευή...θα μείνουμε εδώ...δεν ξέρουμε τι λέει το ξενοδοχείο, αλλά μας το έκλεισε μιά Τσέχα φίλη του...επιστρέφοντας, θα σου πώ και εντυπώσεις....

Link to comment
Share on other sites

θα το ψάξω φίλε μου. μου είπαν και γιαυτό http://www.romantichotels.cz/en/hotel-u-pava/ πεντάστερο στα 80 την βραδυα, αλλά περιμένω εντυπώσεις αυτών που πάνε τώρα!

Γαμιστερό και σε πολύ καλό σημείο.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάμε με 2 φιλαράκια την επόμενη Παρασκευή...θα μείνουμε εδώ...δεν ξέρουμε τι λέει το ξενοδοχείο, αλλά μας το έκλεισε μιά Τσέχα φίλη του...επιστρέφοντας, θα σου πώ και εντυπώσεις....

από την Τσέχα φίλη του?:neo:

Link to comment
Share on other sites

από την Τσέχα φίλη του?:neo:

Από αυτήν όχι μάλλον...εκτός και αν παίξει κανα RAID....:hehe:

...από τις φίλες της πιό πιθανόν... :man_in_love:

Ρε στην Πράγα θα πάνε τα παιδιά, οχι στο ΧΧΧ στην Αθηνών-Λαμίας :hehe:

Μπορεί να ανοίξουμε καινούρια επιχείρηση... :big_boss:

ποτέ δεν ξέρεις....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παλικαριμ' αν μείνεις τελικά σε κανένα Pyramis κλπ, ρίξε ενα pm, κι εμείς 10-17 θα είμαστε 7ήμερη εκεί με το σχολείο.

Αυτές είναι σχολικές εκδρομές...εγώ βαρέθηκα να βλέπω την Ιτέα & το Γαλαξείδι :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.