Jump to content



Παρουσιαση Logitech Illuminated Keyboard


rory

Recommended Posts

Θα ήθελα να ρωτήσω από πού το πείρες. Το enter είναι όντος έτσι που το βλέπω στις φωτογραφίες, γιατί στο επίσημο site το δείχνει μικρό, κάτι που για εμένα είναι πολύ ενοχλητικό. Μετά από τόσο καιρό χρήσεις ποια είναι η γνώμη σου; Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το G15. Το G15 δεν έχει ωραίο χρώμα στο φωτισμό, έχει πολλά πλήκτρα τα οποία δεν θα τα χρησιμοποιήσω. Το μόνο που με τρομάζει στο Illuminated είναι η αίσθηση των πλήκτρων. Είναι όντος σαν laptop;

Το ειχα παρει απο multi... αλλα υπαρχει παντου.Το enter ειναι μια χαρα σε μεγεθος!

Μπορω να πω οτι ειναι πολυ ανετο κ βολικο απο αλλα που ειχα παλιοτερα.

Το g15 δεν ειναι τοσο ανετο... ουτε κ ο φωτισμος του μου αρεσει!'Ακουγετε' κ πολυ σε σχεση με αυτο!

Τα πληκτρα ειναι 1 χαρα σε αισθηση,οντως θυμηζουν laptop!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Ευχαριστώ που απάντησες τόσο γρήγορα. Το μόνο που μένει είναι να βρω ένα laptop να δω αν μου αρέσει η αίσθηση τον πλήκτρων. Το μόνο μείον είναι ότι δεν έχει ελληνικούς χαρακτήρες, αλλά κανένα πληκτρολόγιο με φωτιζόμενα πλήκτρα δεν έχει. Από τις φωτογραφίες το βλέπω απίθανο.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
Τελικά για πληκτρολόγιο με φωτισμό υπάρχει κάτι άλλο ενδιαφέρον στα ίδια λεφτά?

το παλιο το g15(blue lights) τα έσπαγε το βγαλανε χωρίς οθόνη σαν g11 και γαμήσανε την νέα εκδοση του g15 με πορτοκαλί φως και τα ίδια κουμπια που εχει το keyboard που βλεπεις εδω.///

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για πληκτρολόγιο με φωτισμό υπάρχει κάτι άλλο ενδιαφέρον στα ίδια λεφτά?

Δες τη gaming σειρα της Logitech... G11 G15 G110 η πηγαινε σε Razer

απλά άθλιο ομως..

Με εχεις μπερδεψει λιγο!:unsure:

Παλιο σου post...

Φοβερό
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αν καταλαβα καλα δεν γραφει ελληνικα

γιατι ψηνομαι για αγορα

Ολα τα πληκτρολογια γραφουν ελληνικα οταν τα υποστηριζει το λειτουργικο.

Το πληκτρολογιο απλα δεν εχει ελληνικους χαρακτηρες πανω στα πληκτρα!Μαλλον αυτο σε μπερδεψε!

Link to comment
Share on other sites

άψογο πληκτρολόγιο παιδιά!

το έχω λίγες μέρες κι έχω μείνει με τις καλύτερες εντυπώσεις.

η αίσθηση που δίνει είναι σα να γράφεις σε πανάκριβο laptop,κάποιο macbook ας πούμε,μαλακά πλήκτρα και φυσικά φωτιζόμενα.

η έλλειψη ελληνικών μπερδεύει λίγο στην αρχή αλλά συνηθίζεται γρήγορα.

από τις καλύτερες αγορές περιφερειακού που έχω κάνει ποτέ.:happy:

να ρωτήσω και κάτι.αυτός ο θόρυβος που λέτε οτι έχουν κάποια άλλα,από τι παράγεται;

Link to comment
Share on other sites

Με εχεις μπερδεψει λιγο!:unsure:

Παλιο σου post...

Ναι έτυχε να το χρησιμοποιήσω για λιγο καιρο...πραγματικά άβολο.Το αριστερό shift καταπονεί το μικρό δαχτυλάκι στο αριστερό χέρι μετά απο μια ώρα fps ακριβώς όπως το g15(πορτοκαλι).+τα πλήκτρα δεν έχουν αίσθηση αντίστασης...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.