Jump to content



Παρουσιαση Logitech Illuminated Keyboard


rory

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Το έχω κι'εγώ εδώ και μερικές ημέρες. Αψογο σε όλα του, απο τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει τελευταία. Το μόνο το οποίο με χαλάει λίγο, είναι η έλλειψη Ελληνικών αλλά νταξει, μη τα θέλουμε κ όλα δικά μας.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αλλά μάλλον δεν θα έχει την επιλογή στα games να φωτίζουν μόνο τα ενεργά πλήκτρα που χρησιμοποιούνται από το κάθε παιχνίδι;

Εύκολο δεν είναι να ενσωματωθεί στους drivers κάτι τέτοιο;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει κατι τετοιο.Μονο τις 4 επιλογες (100%,50%,25% κ 0%)

Ουτε απο το software γινεται κατι.Τωρα αμα βγαλουν καποιο αλλο driver αλλαζει το πραγμα.

Αλλα δεν ειναι gaming,οποτε χλωμο!;)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αλλά μάλλον δεν θα έχει την επιλογή στα games να φωτίζουν μόνο τα ενεργά πλήκτρα που χρησιμοποιούνται από το κάθε παιχνίδι;

Εύκολο δεν είναι να ενσωματωθεί στους drivers κάτι τέτοιο;;

Αυτό δεν θα προυποθέτει ότι έχει ξεχωριστό φωτισμό για κάθε κουμπάκι;

Link to comment
Share on other sites

στις φωτο μου φάνηκε έτσι αρχικά (κάθε κουμπάκι και ξεχωριστό led) ....κανω λάθος μαλλον...

Όμως είναι τόσο απλό να υλοποιηθεί και χρηστικό ...τουλάχιστον έτσι πιστεύω. και σαν ιδέα δεν την θεωρώ πρωτότυπη

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν θα προυποθέτει ότι έχει ξεχωριστό φωτισμό για κάθε κουμπάκι;

Σωστος,αλλα δεν εχει!

Μηπως να το ανοιξω να δω τι παιζει κ μεσα?:p

στις φωτο μου φάνηκε έτσι αρχικά (κάθε κουμπάκι και ξεχωριστό led) ....κανω λάθος μαλλον...

Είναι τόσο απλό να υλοποιηθεί και χρηστικό ...τουλάχιστον έτσι πιστεύω.

Αν θες gaming πληκτρολογιο κ με το φωτισμο οπως λες δες αυτο

Link to comment
Share on other sites

Τα αξίζει τα λεφτά του, πίστεψε με.

Και στην τελική, πληκτρολόγιο είναι, θα σου μείνει αρκετά χρόνια. Δεν είναι κάρτα γραφικών να την αλλάξεις μετά απο 6 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

καλα και γω που παιζω παιχνιδια...δεν βλεπω τον λογο να μην παω σε αυτο..καθως ουδεποτε χρησιμοποιησα τα keys του G15..και δεν βλεπω την παραμικρη χρησιμότητα παρα μονο για εφφε..το μονο ουσιαστικο + του g15 ειναι η lcd ...αν και αυτη την ξεπερασα..

Link to comment
Share on other sites

το τσιμπησα και γω ..και τελικα ειναι αυτο που περιμενα...καταρχας εχει μεγαλους και αρκετα ευανάγνωστους χαρακτηρες..που δεν σε κουραζουν..ο φωτισμος ειναι γ@ματος..και ειναι αρκετα σλιμ και ομορφο..επισης τα πληκτρα εχουν πολυ καλη αισθηση..

dsc02462uv3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα ήθελα να ρωτήσω από πού το πείρες. Το enter είναι όντος έτσι που το βλέπω στις φωτογραφίες, γιατί στο επίσημο site το δείχνει μικρό, κάτι που για εμένα είναι πολύ ενοχλητικό. Μετά από τόσο καιρό χρήσεις ποια είναι η γνώμη σου; Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το G15. Το G15 δεν έχει ωραίο χρώμα στο φωτισμό, έχει πολλά πλήκτρα τα οποία δεν θα τα χρησιμοποιήσω. Το μόνο που με τρομάζει στο Illuminated είναι η αίσθηση των πλήκτρων. Είναι όντος σαν laptop;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.