Jump to content



Resident Evil 5


BILL5

Recommended Posts

  • 1 month later...
ευχαριστώ πολύ, ελπίζω να έχει και υποστήριξη lan θα είναι ακόμα καλύτερο...για να δούμε πλησιάζουν οι μέρες...

Ρε παιδια θα αργισει , εχουμε ακομη....Μαρτιο θα βγει για κονσολες!

Οσο για το αν θα παρει το certified ΚΟΛΑΣΗ , sto xbox ηταν πολυ καλο που το επαιξα, εχει γινει πολυ shooter ομως!

Λιγο ο χειρισμος μου την εσπασε, ειδικα να μην εχει το run and gun στοιχειο και για να πυροβολισεις πρεπει να εισαι ακινητος πολυ μου τη σπαει....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θα αργισει , εχουμε ακομη....Μαρτιο θα βγει για κονσολες!

Οσο για το αν θα παρει το certified ΚΟΛΑΣΗ , sto xbox ηταν πολυ καλο που το επαιξα, εχει γινει πολυ shooter ομως!

Λιγο ο χειρισμος μου την εσπασε, ειδικα να μην εχει το run and gun στοιχειο και για να πυροβολισεις πρεπει να εισαι ακινητος πολυ μου τη σπαει....

Νόμιζα πως θα βγεί για κονσόλες και υπολόγιστες συγχρόνος.

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα πως θα βγεί για κονσόλες και υπολόγιστες συγχρόνος.

Μαλλον,λεω μαλλον,ο Sebastian μιλαει για το demo που βγηκε για το ΧΒΟΧ360(και εσπασε ταμεια)

13 Μαρτιου σε ολες τις πλατφορμες.

Link to comment
Share on other sites

ηπομονη λιγο το εχω γραψει και ποιο πανω 13/3/2009

13/3 ειναι σιγουρο οτι θα κυκλοφορησει και για pc? γιατι καπου ειχα διαβασει αλλα δεν θυμαμαι που οτι 13/3 θα βγει για PS3 και XBOX και για pc θα βγει καπου προς καλοκαιρι...

Link to comment
Share on other sites

το 13/3 ειναι για ολα εκτος pc!

Tσαμπα περιμενετε , η υπομονη θα ειναι μακρας διαρκειας για τους pcakides!

Mπορει να παει christmas 2009-10 ....το street fighter θα βγει το καλοκαιρι στα pc!

Link to comment
Share on other sites

κρίμα πάντως γιατί το 4 αν θυμάμαι καλά είχε βγεί για όλες τις πλατφόρμες μαζί.

Νοpe.

GameCube January 11, 2005

Windows March 1, 2007

Wii May 31, 2007

PS2 October 25, 2005

Έγινε επεξεργασία από unstoppable
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να τραβηξει μεχρι τα χριστουγεννα?? Οχι ρε γαμωτο και το περιμενα πως και πως...Αναβαλω την αναβαθμιση που ειχα σκοπο να κανω σε λιγο καιρο και τσιμπαω ps3 μου φαινεται!:magic:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να τραβηξει μεχρι τα χριστουγεννα?? Οχι ρε γαμωτο και το περιμενα πως και πως...Αναβαλω την αναβαθμιση που ειχα σκοπο να κανω σε λιγο καιρο και τσιμπαω ps3 μου φαινεται!:magic:

Πλακα κανεις το resident evil 5 στο ps3 απο το demo που επαιξα ειναι σκετη ΚΗΔΕΙΑ!

Παρε χβοχ 360 εαν θες για το resident evil 5

Παιδια μην περιμενετε καλοκαιρι..

Link to comment
Share on other sites

Το βρετανικό site MCV κατάφερε να πάρει στην κατοχή του το πρόγραμμα κυκλοφοριών video games της Capcom για το πρώτο τρίμηνο του 2009. Σε αυτό περιλαμβάνονται μερικά μεγάλα ονόματα αλλά και η πρώτη επίσημη επιβεβαίωση της ύπαρξης έκδοσης του Resident Evil 5 και για PC. Ιδού το πλήρες πρόγραμμα:

  • Neopets Puzzle Adventure – Wii, DS, PC – January 23rd
  • Bionic Commando – PS3, 360, PC – February 13th
  • MotoGP Wii – Wii – February 20th
  • Street Fighter IV – PS3, 360, PC – February 20th
  • Dead Rising - Wii – February 27th
  • Resident Evil 5 – PS3, 360, PC – March 13th

Γνωρίζαμε ότι τα Bionic Commando και Street Fighter 4 θα κυκλοφορούσαν και για PC, αλλά μέχρι τώρα δεν υπήρχε κάποια απόδειξη για Resident Evil 5 στο PC πέρα από ισχυρές ενδείξεις (όπως η δέσμευση της Capcom ότι θα υποστηρίξει τα PCs με όλες τις μεγάλες κυκλοφορίες της).

Χαράς ευαγγέλια για όλους του fans της σειράς, λοιπόν, που θα δουν το νέο παιχνίδι και στις οθόνες των υπολογιστών. Ένα παιχνίδι τόσο πολυαναμενόμενο όσο και πολυσυζητημένο. Το αφρικανικό setting του παιχνιδιού είχε προκαλέσει μεγάλες αντιδράσεις και κατηγορίες ρατσισμού για την Capcom, κατηγορίες που (πολύ σωστά) η ίδια η εταιρία χαρακτήρισε γελοίες.

Με το πρόσφατο παράδειγμα του Devil May Cry 4 η Capcom απέδειξε πως μπορεί να δώσει ένα ποιοτικό port. Περιμένουμε (και πιστεύουμε) το ίδιο να συμβεί και με το Resident Evil 5.

sauce

Ubisoft κανε το θαυμα σου(αν εσυ εισαι η εταιρια διανομης/παραγωγης)

και μην ξεχασετε αυτη τη φορα να βαλετε Shaders.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.