Jump to content



AΙΟΝ - Τhe tower of Eternity


psilos

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply
Mεχρι να τα φτιαξουν τα πραματα,θα πρεπε να ηταν free.Τζαμπα χρεωση τρωτε :confused:

Μέχρι τώρα στην ουσία τζάμπα παίζουμε οι pre-orders :p :p από 25 του μήνα θα ξεκινάνε οι μέρες.

Στο Σπάταλο είναι 2 στάνταρ η αναμονή:p Μετά παίζεις και τρώς και ένα DC και γουστάρεις:hehe:

Παίζεις στον Σπάταλο;

Link to comment
Share on other sites

ναι. lvl 10 sorcerer :happy:

Μεγειά τα φτερά.

Τελικά εγώ μετακόμισα στον Telemachus λόγω clan. Πάει τζάμπα ο 14lvl chanter. Βέβαια τώρα έχω 19lvl (και σπέρνει). Όποιος είναι εκεί και είναι στα ίδια lvl ας pm για κανένα questaki

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι περίεργος να δω τι θα γίνει απο αύριο που γίνεται και release επίσημα το παιχνίδι...

Level 20 Templar στον Spatalos, grind ftw.

btw πήρα το Razer naga, και ειναι απίστευτο για mmo...

Link to comment
Share on other sites

απο αυριο τα πραματα 8α ειναι χειροτερα διοτι ανοιγει και επισημα, αν και ο κυριος ογκος ειναι οι preorders (400k +) θα υπαρξουν αρκετοι που προτιμησαν να πανε να το αγορασουνε απο μαγαζι, οποτε 8α ειναι χειροτερα τα πραγματα. Αυτο συνεβη και στην Ασια, τεραστιες ουρες αναμονης αλλά το φτιαξανε (βεβαια ο αριθμος των σερβερς στην κινα ειναι πολλαπλασιος απο τους 4-5 της ευρωπης (13 region με το καθενα να εχει 10+ σερβερς). Ελπιζω να μην λειτουργουν προς το παρων full scale οι εδω σερβερ και να ανεβασουνε το pop cap συντομα ...αλλιως τη πατησαμε. Προς το παρον η ncsoft κανει την παπια, δεν εχει ανακοινωσει τπτ για το θεμα, ενω στα φορουμς τα καντιλια πανε και ερχονται συνεχως.

Οπως ειναι η κατασταση το προβλημα δημιουργειται απο τα afk μαγαζακια τα οποια λειτουργουν χωρις το φοβο dc λογω inactivity. Αυτο που σκεφτονται ειναι να να βαλουνε ενα χρονικο οριο στα μαγαζακια αυτα ή καποιο αυτοματο ping απο το συστημα ωστε ο χρηστης να ειναι αναγκασμενος να απαντησει αλλιως τρωει kick.

ΥΓ, Αστρο με τι ονομα εισαι?

ΥΓ, καμμενε κωστη ποτε πηγες 20? ναι το grind σωζει ζωες (τα campaign ως το λβλ 20 δεν ειναι κρισιμα)

ΥΓ, Ανοιξανε και τα bonus items, τα οποια ειναι Black Cloud Hat, Lodas's Amulet (5), Ring of Ancient Wind

Link to comment
Share on other sites

αμαν!

προς wow classic players...λεει τπτ η απλα εχει ημ/νια τελους και αυτο σαν τα αλλα?

έχω παίξει μόνο trial από wow, αλλά οι μισοί clanmates είναι ex-WOWades και δεν ψήνονται να γυρίσουν

(112 lvl armorsmithing: 60k kinah και 40k XP.....και noble helmet)

Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω και εγώ σαν 5ετής + του wow απο beta tou vanilla.

Ελπίζω να μην βγεί σαν τις άλλες 2 major πατάτες που και καλά θα μας "αλλάζανε τον κόσμο"...

πάντως ΠΡΕΠΕΙ να έχει κάτι καινούργιο και unique για να με κάνει να αφήσω το wow, και τους φίλους κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

From www.AionOnline.com

We are bringing the servers down at 6:00AM PST (more), September 25th, for maintenance. The purpose of this downtime is to tweak the way Private Stores work. A timer of 30 minutes will be implemented to prevent these shops from being abused as a means to prevent disconnection and alleviate queues.

The maintenance is expected to run no longer than 1 hour.

Thank you for your patience!

__________________

Link to comment
Share on other sites

^^ επιτελους το κανανε...

@Borg, γιωργη παρε το αλλο το καϊδι και ελατε, καλο ειναι, εμενα τουλαχιστον μου αρεσει πιο πολυ

απο aoc kai warhammer

ο αλλος ισως, εγω με τπτ, ξανα στα θρανια και δεν θελω να με καταστρεψω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.