Jump to content



Call Of Duty: Modern Warfare 2


Nephiλiμ

Recommended Posts

νομίζω πως έχει κάπου μέσα στο πανελ του στεαμ στις ιδιότητες του παιχνιδιού που σε ενδιαφέρει να κάνεις αν θυμάμαι καλά validate ή κάπως έτσι , εγώ πριν κάνα τρίμηνο το έλυσα το κρασάρισμα έτσι .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

verify integrity of game cache ενοεις?δεν με πειραζει το κρασαρισμα τοσο οσο το να μην βγαζει το στεαμ..ειναι πολυ σπαστικο..και δεν εχω βρει και τιποτα στ νετ(βεβαια δεν εψαξα και πολυ λογω χρονου)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

εχω ακουσει απο πολους οτι παιζουν mp με αυτο...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2VQt_g1wTbU&feature=related]YouTube - alterIWnet Install Tutorial 1.3.37a[/ame]

το εχει κανει κανεις γιατι εγω το δοκιμασα και δεν τα καταφερα..

εκανα κατι λαθος η απλα δεν δουλευει?:offtopic2:

Link to comment
Share on other sites

πολύ σπαστικό όταν σε κάνουν κικ για κάτι που δεν έκανες !!!

εξάλλου δεν μπορώ να κάνω cheat

και εμενα με εκνευριζει!! μολις δουν εναν καλο παιχτη φωναζουν ολοι "hacker" ενω αν δουν κανα τυπο να πεταει στον αερα η να τρεχει λες και καιει αμολυβδη δεν τρεχει τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

απο που σε κάνανε κικ και τι εννοείς όταν αναφέρεσαι ότι δεν μπορώ να κάνω cheat ?

είναι στην φιλοσοφία μου. Το cheat με την έννοια ότι κλέβω ... και εγώ δεν θέλω να κλέβω αλλά όταν με αποκαλούν hacker η cheater τα παίρνω ....

γιατί για μένα το hack--->skills (κανονικές ικανότητες !!!) και το cheat--->mod

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.