Jump to content



Ριβιουδακι: Intel X25-E SLC SSD


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Καλά έχω φρίξει. Πάνε τα όνειρα με τις παρτ0ύζ3ς...SSD και ξερό... κλικ (χωρίς φόρτωμα)

Κάποιος που έχει καιρό SSD μπορεί να διαψεύσει τις φήμες που θέλουν τους SSD με τον καιρό να ψιλοπεθαίνουν (σε επιδόσεις) Είχα διαβάσει για τους Intel ότι από τα 200+ πήγαιναν στα 25 κοντά

edit: Μόλις είδα το δεύτερο video. Πρέπει να γίνεις πιο γρήγορος. Στην τσίτα πρόλαβες να δειξεις την ταχύτητα κατά την αντιγραφή των XP)

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω να δω 4 SSD Χ-25 Ε σε raid 0 πως πανε:shifty:

ζΑΧΟ.........................

Def διαφορες μεγαλες δεν εχει, γιατι ο ICH9R,ICH10R εχουν limit στα 666ΜΒ/s. Εκει τερματιζει ο controller.

Οποτε αν βαλεις ακομα εναν για Raid0, 3 στο συνολο, φτανεις το οριο του controller.

Link to comment
Share on other sites

Def διαφορες μεγαλες δεν εχει, γιατι ο ICH9R,ICH10R εχουν limit στα 666ΜΒ/s. Εκει τερματιζει ο controller.

Οποτε αν βαλεις ακομα εναν για Raid0, 3 στο συνολο, φτανεις το οριο του controller.

οποτε καθηγητη μου,2 σε raid 0 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ:victory:

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική παρουσίαση, συχγαρητήρια. Τρόμερες επιδόσεις, στην αντίστοιχη τιμή.

Πείτε με σπάταλο, αν είχα θα τα έδινα πάντως. :p

Kιάλοι θα τα έδιναν πίστεψε με και εγώ μέσα σε αυτούς είμαι :p

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική παρουσίαση, συχγαρητήρια. Τρόμερες επιδόσεις, στην αντίστοιχη τιμή.

Πείτε με σπάταλο, αν είχα θα τα έδινα πάντως. :p

Και ποιος δεν θα τα έδινε εάν τα είχε;;;; :jump:

Μπράβο για το καταπληκτικό review! Έπαθα πλάκα με τις ταχύτητες!

Link to comment
Share on other sites

Θα ανέβουν έτσι και τα MinFPS που έχεις στο Crysis :)

δεν αντεξες να μην το πεις οχι οτι εχεις αδικo.σκεφτομαι πολυ σοβαρα τους vertex 2x30 gb raid o γιατι πολυ καλοι intel αλλα πολυ ακριβοι για μενα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρακατω ενα ακομα βιντεακι που ετοιμασα προσφατα για να δω ταχυτητες κατα την εκκινηση πολλων προγραμματων ταυτοχρονα (aka Samsung marketing dpt).

http://rapidshare.com/files/212926409/start_all.rar

30 προγραμματα, συμπεριλαμβανομενου office 2003, Gimp 2.0, Adobe Photoshop CS3, Cryptload κα.

Αν ειναι ευκολο καποιος μοντ να το προσθεσει στο 2ο ποστ.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.