Jump to content



Logitech G25 racing wheel review


performer

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Ωραίος ο performer! :T:

Στο GRID κάτι δεν θα κάνεις καλά, παίζει και μάλιστα μια χαρά. Βασικά, χωρίς αυτή δεν λέει καθόλου το GRID,τόσο καλύτερο μου φαίνεται :hehe:

εμένα μια φορά μου έχει βγει off, χαλάσαν τα ¨αυτάκια¨ πίσω απτο τιμόνι για τις αλλαγές ταχυτήτων (βασικά κόλλησαν). Άμεση αντικατάσταση από Logitech, απλά respect το RMA τους...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο review φιλε και αναλυτικο! Τα θερμα μου συγχαρητηρια!!
Πολύ ωραία δουλειά, performer :flower:
Ωραίος ο performer! :T:

Στο GRID κάτι δεν θα κάνεις καλά, παίζει και μάλιστα μια χαρά. Βασικά, χωρίς αυτή δεν λέει καθόλου το GRID,τόσο καλύτερο μου φαίνεται :hehe:

εμένα μια φορά μου έχει βγει off, χαλάσαν τα ¨αυτάκια¨ πίσω απτο τιμόνι για τις αλλαγές ταχυτήτων (βασικά κόλλησαν). Άμεση αντικατάσταση από Logitech, απλά respect το RMA τους...

σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια:)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλή, και η παρουσίαση και η τιμονιέρα... Οταν την είχα, αγόρασα το LFS, το οποίο θεωρώ μακράν τον καλύτερο εξομοιωτή και ηταν perfect match. Πολλές ώρες καψίματος, συμμετοχές σε τουρνουά... Δεν ειναι τυχαίο οτι ολοι οι καλύτεροι χρόνοι γράφονταν με G25...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία παρουσίαση.

Μου θύμησες ότι την έχω στο κουτί της κοντά 2 χρόνια τώρα νομίζω ...... :tomato:

Να ρωτήΞω λοιπόν: Αν δεν παίζει τραπεζι για ''μάγκωμα'' του τιμονιού / ταχυτήτων, παιζει στήριξή τους σε flat επιφάνεια (πχ στα πόδια σου το τιμόνι και στον καναπέ που κάθεσαι, δίπλα σου, οι ταχύτητες) ; Υποθέτω πως όχι λογικά αλλά λέω μην ''διαφαίνεται'' κανα ''κόλπο''

Link to comment
Share on other sites

Και για οσους δεν θελουν εξορια απο το σπιτι τους υπαρχει και αυτο...

http://www.wheelstandpro.com/

πολυ καλο.αν ειναι κ σταθερο οπως φαινεται στο βιντεο ειναι τελεια αγορα για πακετο με την τιμονιερα.πρεπει κ να χωραει κ κατω απο γραφειο ετσι οπως μαζευει.

η τιμη ειναι 125 με η χωρις φπα;

Link to comment
Share on other sites

αν κ σχετικα ακριβο(υπαρχουν κ πολυ ακριβοτερα φυσικα) ειναι οτι πιο φθηνο κ ισως πιο λειτουργικο απο θεμα εξοικονομισης χωρου κ χρηστικοτητας αποτι φαινεται για να πλαισιωσει την g25.

(g25)200+125 αυτο=325€

ειναι ενα ποσο οπως κ να το κανεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.