Jump to content



Hipro-tech ST-750EAJ


N.I.K.K.

Recommended Posts

Περιμένουμε πότε θα τελειώσετε για να μαζέψουμε τις κενές φιάλες. Αλλά ξέχασα. Αν το κλείναμε θα κατηγορούμασταν για συγκάληψη και ότι φιμώνουμε τις ελεύθερες φωνές στο φόρουμ.

Ειλικρινα, το έχω απορία. Πόσο δύσκολο είναι να αυτορυθμίζεστε; Να καταλαβαίνετε πότε πρέπει να σταματάτε και να μην πετάτε κούτσουρα στη φωτιά;

Έχουμε μια φανταστική ευκαιρία να έχουμε τον κατασκευαστή ενος τροφοδοτικού στο φόρουμ μας και αντί να το εκμεταλλευτούμε και να διεξάγουμε συζήτηση επιπέδου, αναλωνόμαστε να πετάμε πυροτεχνήματα και να λέμε τα δικά μας. Σκοπός του Λάμπη είναι να μεταφέρει τη γνώση ότι να γίνεται πεδίο μαχών, σεβαστείτε το αυτο.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

5) την ερώτηση μου στο ποστ #9 την πήρα στο ποστ #55 (μετά απο όλο το χαμό)

6) παρόλο που έφαγα μία ωραιότατη ειρωνική απάντηση δεν ξαναμίλησα μέχρι που το συνεχίσανε άλλοι και ο hipro παραδέχτηκε το κορόιδεμα μου

http://www.thelab.gr/showthread.php?p=1062629984#post1062629984

7) επειδή δεν σας ξέρω/με ξέρετε έκανα την ερώτηση συγκεκριμένα

οπότε περίμενα σοβαρή απάντηση

8) efficiency για μένα που έιμαι άσχετος είναι

πόσο ρεύμα θέλει το σύστημα για να λειτουργήσει χωρίς πρόβλημα/πόσο καταναλώνει

όταν αυτός ο λόγος μεταβάλλεται και φταίει το τροφοδοτικό τότε μειώνεται το efficiency του τροφοδοτικού. Πρέπει να γίνουμε ηλεκτρονικοί και να μιλάμε με συγκεκριμένες ορολογίες για να συνεννοηθούμε? Ξεκαθάρισα ότι ρωτάω σαν άσχετος καταναλωτής.

9) Ζήτησα εάν έχετε κάτι να πείτε εναντίον μου να το κάνετε μέσω ΠΜ γιατί σεβάστηκα το #62.

Προσθήκη:

Αν κάποιοι νομίζετε ότι έχω κάτι με τον hipro ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΗΣΤΕ.

5)Ρε αδερφέ,πλάκα με κάνεις?

Εδώ ο hipro σου αναλύει απ την αρχή το ότι μπορεί να καίει παραπάνω και σου αναλύει και την χασούρα που θα έχεις απ αυτό.Το διάβασες ποτέ σου το ποστ?

Εκεί είναι η ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ...ενώ στο ξεκαθάρισε από την αρχή άρχισες να τραγουδάς...να τραγουδάς για εξαπάτηση, παραπάνω κατανάλωση,για παραπάνω ζέστη απ τα κυκλώματα όταν έχεις κλοκαρισμένο PC{tragic ειρωνεία}.

7)Και σαν "άσχετος" που δηλώνεις επιβάλεις την άποψή σου απέναντι στους άλλους

8)Στο ανάλυσα στο προηγούμενο ποστ αλλά εσύ ο "άσχετος" επιμένεις εκεί και συνεχίζεις να τα μπερδεύεις.

Έχεις κάτι άλλο να μας πεις η απλά παραληρείς ?

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε πότε θα τελειώσετε για να μαζέψουμε τις κενές φιάλες. Αλλά ξέχασα. Αν το κλείναμε θα κατηγορούμασταν για συγκάληψη και ότι φιμώνουμε τις ελεύθερες φωνές στο φόρουμ.

Ειλικρινα, το έχω απορία. Πόσο δύσκολο είναι να αυτορυθμίζεστε; Να καταλαβαίνετε πότε πρέπει να σταματάτε και να μην πετάτε κούτσουρα στη φωτιά;

Έχουμε μια φανταστική ευκαιρία να έχουμε τον κατασκευαστή ενος τροφοδοτικού στο φόρουμ μας και αντί να το εκμεταλλευτούμε και να διεξάγουμε συζήτηση επιπέδου, αναλωνόμαστε να πετάμε πυροτεχνήματα και να λέμε τα δικά μας. Σκοπός του Λάμπη είναι να μεταφέρει τη γνώση ότι να γίνεται πεδίο μαχών, σεβαστείτε το αυτο.

απο τη στιγμή που δέχομαι κατηγορίες ενώ προσπαθώ να μήν ξαναποστάρω

ή θα με προστατέψετε ή θα με αφήσετε να μιλήσω

την μία ο moderator λέει να σταματήσουμε το flame

και την άλλη τσιτώνεις τον απο πάνω χρήστη

5)Ρε αδερφέ,πλάκα με κάνεις?

Εδώ ο hipro σου αναλύει απ την αρχή το ότι μπορεί να καίει παραπάνω και σου αναλύει και την χασούρα που θα έχεις απ αυτό.Το διάβασες ποτέ σου το ποστ?

Εκεί είναι η ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ...ενώ στο ξεκαθάρισε από την αρχή άρχισες να τραγουδάς...να τραγουδάς για εξαπάτηση, παραπάνω κατανάλωση,για παραπάνω ζέστη απ τα κυκλώματα όταν έχεις κλοκαρισμένο PC{tragic ειρωνεία}.

ξεκαθάρισε?

βάζοντας smiles αστειεύεται όπως λέει (άρα με κοροϊδεύει αφού έκανα σοβαρή ερώτηση και δεν τον ξέρω/με ξέρει απο χτές)

έπρεπε να πάρω στα σοβαρά την απάντησή του?

αυτό με κάλυψε και τον ευχαρίστησα

http://www.thelab.gr/showpost.php?p=1062630301&postcount=55

έπειτα

1) δεν έχω μόνο overclocked σύστημα.

2) το corsair (για παράδειγμα) που δεν δίνει τόσο παραπάνω ρεύμα μια χαρά εξυπηρετεί το overclock μου και δεν με αναγκάζει να καταναλώνω 10w παραπάνω για το τίποτα (αφού δεν κλοκάρω στα όρια). Για ποιό λόγο να το αλλάξω με το hipro-tech?

7)Και σαν "άσχετος" που δηλώνεις επιβάλεις την άποψή σου απέναντι στους άλλους

επιβάλλω?

ΠΡΟΣΠΑΘΩ να βγάλω ένα συμπέρασμα μέσα απο τα smilies του hipro

απο ένα σημείο και μετά που άρχισε να με κοροϊδεύει κιόλας το χόντρυνα και εγώ

8)Στο ανάλυσα στο προηγούμενο ποστ αλλά εσύ ο "άσχετος" επιμένεις εκεί και συνεχίζεις να τα μπερδεύεις.

σου ανέλυσα και εγώ ότι για όποια αύξηση κατανάλωσης ευθύνεται καθαρά το τροφοδοτικό, τότε ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ μόνο το τροφοδοτικό!

Έχεις κάτι άλλο να μας πεις η απλά παραληρείς ?

έχω τελειώσει εδώ και ώρα

εσείς το τραβάτε :flower:

ΥΓ.

Δεν είμαι αδερφός/φίλος/συγγενής κανενός. Παρακαλώ όχι τέτοιους χαρακτηρισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.